Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra Maiden, poczekaj może na jakieś oficjalne ruchy Lecha. Kaski mają teraz pod dostatkiem, więc myślę że znajdą kogoś lepszego. Szczególnie że transfery w Lechu od jakiegoś czasu są skupione na zakupie młodych i perspektywicznych kopaczy, a nie takich wynalazków jakie sugerujesz.

 

 

A co do Chinyamy , to z tego co się orientuję, to z niego zawsze była szydera że grać nie potrafi, a bramki strzela [o, jak mi się zrymowało ;) ].

 

No ale napastnika z tego się rozlicza, więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Oran: Widać znasz się. Kosecki został wczoraj wybrany najlepszym piłkarzem Młodej Ekstraklasy, a swego czasu, były trener Twojego klubu, zapytany kogo - gdyby mógł - kupiłby z Legii, odparł, że Koseckiego.

 

 

 

 

W sensie Skorża?

 

 

 

 

 

Ogólnie to wiem, że się znam. Nawet powiem tyle, że Kosecki to będzie taki UDANY Paweł Brożek, kariera mu wypali, dzięki zapie.rdala.torka w du.pie droższy od Lewandowskiego pewnie będzie i może znowu kolejny gracz Legii będzie grał w Hiszpanii (bo ojciec mu załatwi, hehe :D). Ogólnie to czy mi się zdaje, czy jednak Legia ma najlepszą szkółkę w kraju, przynajmniej najbardziej "zaopatrzoną" ? Jakoś ciągle o Legii słychać i np. Rybus  który przeszedł do Legii z Piaseczna (wg internetu), ale w takim wieku, że to się ich jako wychowanków zalicza?

 

W każdym bądź razie stawiają na młodzież, a nie jak np. Wisła i Mariusz Jop :D

 

 

 

 

edit: Wiadomo, że Brazylijczyk to wymiecie wszystkich w naszej lidze, może nawet jednej nogi nie mieć a i tak będzie lepszy, no ale... To już pewne? Bo z Flamengo to jednak do Legii nie bardzo bym chciał przejść. Tym bardziej będąc DOBRYM brazylem z obydwoma nogami.

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Brazylijczyk ma być wypożyczony z opcją pierwokupu. A czy wypali to trudno powiedzieć ;] żeby tylko nie było jak z Osei'em, którym Mirek się chwalił, a później okazało się, że transfer nie dojdzie do skutku z powodu zbyt młodego wieku piłkarza hehe.

no ale może nie będzie tak źle i nawet Bartek Grzelak przestanie się psuć i zacznie strzelać bramki ; ).

Odnośnik do komentarza

no po akcji z początku meczu, gdzie piłkarz pogoni został sfaulowany przed polem karnym i dostał kartkę za symulację zamiast rzutu wolnego i czerwieni dla piłkarza jagiellonii, przełączyłem na inny kanał

potem patrzę a tu 0:1 i seryjnie marnowane sytuacje jagiellonii, z taką skutecznością to przygoda z pucharami może długo nie potrwać

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Maiden

Zgodnie z moimi zapowiedziami Legię wzmocnili kapitan Dynama Zagrzeb Ivica Vrdoljak, Bruno Mezenga z Flamengo, oraz prawy obrońca Partizana Srdja Kneżević.

Kupując Vrdoljaka Legia podbiła rekord transferowy Ekstraklasy. Drużyną pokieruje Maciej Skorża który stwierdził, że przyjściem na Łazienkowską "spełnił swoje marzenie".

 

O Kneżevicu mogę powiedzieć trochę więcej. Moim dobrym znajomym jest Serb. Wierny kibic Crveny. Wypowiadał się o Kneżevicu bardzo przychylnie, określając go mianem "wielkiego wojownika". Pochlebnie wypowiadał się też o jego umiejętnościach stricte piłkarskich. I bardzo dobrze, od odejścia Vuko brakowało nam kogoś takiego na Legii. Do jego wypowiedzi podchodzę bardzo poważnie, gdy w 2006 roku Legia kupowała Radovicia, opisywał go jako przeciętniaka.

 

Czekamy teraz na transfer Portugalczyka Manu z Maritimo. Pstaszki ćwierkają o napastniku z Ligue 1 a także o dwóch graczach z Afryki (warto przypomnieć, że tuż po objęciu stanowiska Jóźwiak udał się na podróże do Brazylii ale i WKS).

 

Wiadomo też, że Legia startuje w wyścigu o Cetnarkiego i Sadloka, choć ten drugi miał ponoć powiedzieć, że na Ł3 przejść nie chcę ze względu na konflikt kibiców. Nie staramy się za to o Nowaka który zadeklarował, że może grać na Legii za 300 000 euro rocznie. Kosamala miał mu odpowiedzieć, że piłkarzy myślących tylko i wyłącznie o pieniądzach na Łazienkowskiej nie potrzebujemy - i słusznie.

 

Jeżeli plotki o odejściu Choto do Turcji są prawdziwe to... Cieszę się. Żeby nie było, uważam, że jest jednym z najlepszych stoperów w lidze, ale cena jaką zaoferowało Fenerbhace (2,5 mln. euro) za gracza korupcjogennego i już blisko 30 - letniego jest więcej niż dobra.

 

O bramkę się nie boję. Pan Dowhań i ze mnie zrobiłby świetnego bramkarza.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Manju już w Warszawie. Koło 14-ej podpisze kontrakt. To już czwarty duży transfer Legii. Próbkę jego umiejętności można bez trudu znaleźć na YT.

 

Dalsze cele transferowe Legii to bramkarz chorwackiej młodzieżówki Antonovic, Glik, Waldemar Sobota oraz Marlos, skrzydłowy Sao Paulo.

 

Tu można zobaczyć ładną akcję z jego udziałem

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobrze , napiszę to teraz. POZNAŃ PRZEPRASZA ZA BUŁĘ1988. On tak naprawdę pewnie jest z Mosiny/Czempinia czy innego Lubonia. Nie jest Poznaniakiem i tylko się pod takiego podszywa. W Poznaniu nie mieszkają tacy ludzie.

 

Naprawdę, trochę pomyślunku zanim coś napiszesz...

 

Jeszcze miesiączek i liga startuje :)

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Trzy lata temu Legia ogrywala w sparingach kluby francuskie PSG, Marsylie czy Rennes. A mistrza Polski nie zdobyla.

Postac Buly1988 robi kibicom Am... Lecha dobra reklame na tym forum :potter:

 

 

 

Przez ostatnich kilka dni nie odpala komputera. Czy Ami... Lech kupil kogos nowego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...