Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie sedzia nie pomogl wygranej nie ma. Ja jako kibic "bezpartyjny" w "Ekstra"klasie ciesze sie, moze nie bedzie kolejnej Levadii jak Lech bedzie mistrzem. Chociaz nigdy niewiadomo, jak za Lewandowskiego przyjdzie jakas gwiazda z FC Ch.ujwiegdzie

 

Najpoważniejszymi kandydatami do zapełnienia miejsca po Lewandowskim są podobno: Sobiech albo Rodionov. Jeszcze od paru sezonów non stop przewija się gdzieś Nowak w kontekście Lecha, ale w to nie wierzę. Sobiech myślę, że w Lechu mógłby się stać zawodnikiem pokroju Lewandowskiego, a BATE Borysów pokazało się w Lidze Mistrzów z dobrej strony i jest to na dzień dzisiejszy dużo lepsza marka niż polska trójca (Lech, Legia, Wisła) razem wzięta. Pozatem Juskowiak lata jeszcze po Afrykach ogląda jakieś mecze afrykańskiej ligi mistrzów i tam szuka jakiegoś bramkostrzelnego murzynka do Lecha, ale wątpie, że znajdzie tam coś ciekawego.

 

Do tego moja Areczka na dnie, nie pomógł obiecany przez Krauzego milion zikos za utrzymanie i Śledzie wtopiły 2 najważniejsze mecze w kontekście utrzymania, teraz musiałby się chyba cud zdarzyć żeby uciekli z ostatniego miejsca, a miało być tak pięknie, przyszedł Czyżniewski naobiecywał złote góry, że sprowadzi zawodników z Gdyni, bo oni będą lokalnymi patriotami blabla coś na wzór Barcy itp. (starali się wypożyczyć Krychowiaka z Bordeaux, to ten co strzelił Brazylii bramke z wolnego, ale jak zwykle du.pa). Wkońcu wyszło na to, że jedynym w miarę pozytywnym transferem okazał się murzyn o nazwisku, którego nikt w Gdyni nie potrafi wymówić, strzelił 3 bramki, w każdym meczu marnował do tego przynajmniej 2 sytuacje sam na sam. Może w 1 lidze coś się w Arce odbuduje, zarząd zmądrzeje, święte krowy odejdą do swoich wymarzonych klubów, a do Arki trafi tir utalentowanej młodzież po 2,50 za kilogram.

 

Obawiam się o Ruch teraz, że po udanym sezonie jakieś śmieszne kluby nawykupują stamtąd najważniejszych zawodników. Cieszyłbym się z 2 wariantów:

-1 wariant, za wszelką cenę zatrzymać w Ruchu młode gwiazdki, dokupić ciekawych polskich zawodników i budować 4 potęge na piłkarskiej mapie Polski

-2 wariant, sprzedać Sobiecha, Sadloka do Lecha, a Janoszkę do jakiegoś zagranicznego klubu gdzie mógłby sie troszke rozwinąć jakaś 2 bundesliga czy coś

 

Sosin bez kontraktu, a w Polskiej lidze napastników brak. Może jakaś emeryturka w Polsce? Chociaż zdaje mi się, że z tymi napastnikami to bardziej złożona sprawa, nie chodzi o to, że w Ekstraklasie nie ma zawodników, którzy potrafią wkopać piłkę do bramki przeciwnika, a bardziej o to, że nie ma pomocników którzy mogliby podać prostopadłą piłkę między obrońców czy wrzucić ze skrzydła prosto na głowę zawodnika ze swojej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

 Akurat u nich to bramkarzem może być 9 latek i będzie bronił jak po.je.bany, bo ten trener od bramkarzy to po prostu kozak i z każdego robi dobrego cwaniaka między słupkami :D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Robi się naprawdę ciekawie. Na 3 kolejki przed końce jeszcze 4 drużyny mają szansę na mistrza [co prawda Legia już tylko czysto teoretyczne, ale w końcu to Liga Polska, tu wszystko się może zdarzyć ;) ]

 

aaaajw.jpg

 

Spada Arka i mam nadzieję Odra.

Odnośnik do komentarza

Huh szkoda mi kibicow Legii, ze musza na takie cos patrzec i jeszcze placic <_< Boguskiemu tez sie chyba szkoda zrobilo, bo dokonal nie lada sztuki i nie trafil do pustej bramki z 5 metrow. W sumie to juz z 5:0 mogloby byc, gdyby nie Mucha i dobre serce Boguskiego.

 

Brozek tez odpuscil potem bo dwie setki zmarnowal. Wisla dobra forma pod koniec, Lech juz 2:0 z Polonia- ciekawa koncowka ligi sie zapowiada no, ale Wisla raczej mistrza juz ma lecz dobrze, ze Lech bedzie cisnal ja do konca.

Odnośnik do komentarza

Huh szkoda mi kibicow Legii, ze musza na takie cos patrzec i jeszcze placic <_<

 

Mi to bardziej grajków szkoda. Jak ja bym miał grać, wszyscy mieli by się ze mnie nabijać, wyzywać mnie to bym podziękował. Wisła zagrała dobrze ale to Legia zagrała przede wszystkim fatalnie. Kolejorz ładnie pojechał z Polonią. Teraz trzeba wierzyć w Cracovie.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Kosecki dobry w futbol menedżerze.

 

 

 

 

W ogóle wisła to MES QUE UN CLUB! :D

 

 

 

Huh szkoda mi kibicow Legii, ze musza na takie cos patrzec i jeszcze placic dry.gif

 

Mi to bardziej grajków szkoda. Jak ja bym miał grać, wszyscy mieli by się ze mnie nabijać, wyzywać mnie to bym podziękował. Wisła zagrała dobrze ale to Legia zagrała przede wszystkim fatalnie. Kolejorz ładnie pojechał z Polonią. Teraz trzeba wierzyć w Cracovie.

 

 

 

Ale gościu piszesz fajnie - drużyny z warszawy są solidarne i obie grały do du.py, Lech wcale zaj.ebiście nie grał. Podobnie jak Wisła. Taki paździerz jaki przeciwnicy Wisły i Lecha pokazali to... szok.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...