Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w sumie po wczoraj, to nie wiem co ja mam myśleć. Ewidentny faul na Piechu, czerwo do Arboledy...ale nie, idzie kontra i Ruch traci bramkę. Paranoja w tej polskiej piłce. Ale chyba lepiej żeby już Lech był mistrzem, wątpię, że Cupiał zrobi jakiekolwiek transfery, a pewno pójdzie Brożek i Marcelo.

 

 

Tak, najlepiej zacznij snuć teorie spiskowe..

Oglądałeś mecz? Widziałeś jak baletnice z Ruchu co chwile się przewracały? Wystarczyło przebiec obok takiego i od razu szczupak w murawę szedł, a sędzia sięgał po kartonik. Śmiech na sali (czy raczej w pubie ;) ) [nie będę cytował tekstów jakie leciały ] był przeogromny.

Lech wygrał, bo był lepszą drużyną i tyle. Tak samo zdobędzie mistrza polski- bo jest najlepiej grającą drużyną w tym sezonie. Wisła, Legia i teraz Ruch przegrywają swoje szanse jedna po drugiej, tylko Lech cały czas daje radę. W sobotę popłynie Zagłębie i będzie święto :D

 

Co do reszty spotkań. Wisła sama się pogrążyła, tak samo Legia [co oni robią? Chyba chcą tylko dowieść tego, jak mało są warci i jak szybko należy rozsprzedać drużynę].

 

Wracając do meczu. Dawno czegoś takiego nie przeżyłem. Z piekła do nieba. Jak Siergiej strzelił bramę, to przez 5 sekund nikt nie wiedział czy to na serio gol, a później jak wszyscy ryknęli, to myślałem że się sufit zawali. A tu za 30 sekund kolejny krzyk, bo Jop daje nam lidera :D :D :D

Przeza(pipi)isty wieczór :D

Odnośnik do komentarza
Oglądałeś mecz? Widziałeś jak baletnice z Ruchu co chwile się przewracały? Wystarczyło przebiec obok takiego i od razu szczupak w murawę szedł, a sędzia sięgał po kartonik.
Widziałem mecz, widziałem sytuację jak Arboleda faulował Piecha i o niej się wypowiadam, o żadnej innej. Niech sobie Lech będzie mistrzem, bo to mnie najmniej obchodzi, mówię, że sędziowanie jest do dupy w naszym kraju.
Odnośnik do komentarza

Dostał w dupę, należało się im wszystkim za to baletowe upadanie po każdym kontakcie z przeciwnikiem. Arboleda nie kopnął go specjalnie. Więcej sugeruj się wypowiedziami komentatorów z C+, to daleko zajedziesz :potter:

A co do samego sędziowania. W tym meczu było na tragicznie niskim poziomie.

Odnośnik do komentarza
sędziowanie jest do dupy w naszym kraju.

 

fakt..

 

Mysle ze Lech ma wieksza szanse na przejście eliminacji dl LM niz Wisła, dlatego niech ma te 1 miejsce.

 

Nie byłbym taki pewien - Odra tak samo jak Mariusz P. " Tanio skóry nie sprzeda ".

Faktycznie Odra przeciez jeszcze ma szanse na utrzymanie moze beda chcieli wygrac z Wisłą hehe

Odnośnik do komentarza

Więcej sugeruj się wypowiedziami komentatorów z C+, to daleko zajedziesz :potter:

Przecież widziałem to w TV, na powtórkach i później na necie, c otu ma sugerowanie się do faktu ewidentnego faulu? Ja wiem, że jesteś z Poznania, ale mógłbyś być kapkę obiektywny. Faktem jest, Ruch mógł strzelić bramkę więcej i byłoby pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Ja widziałem jego mordę właśnie jak tam kogoś z bara pociągnął (w polu karnym, gdy się ustawiali do wolnego) i mówię se "ZARA BĘDZIE JESZCZE KARNY..." 10 sek. później Jopek jak zaj.ebał bramę typu "stadiony świata" to koniec.

Odnośnik do komentarza
Wcześniej Ruchowi należał się rzut karny. Za faul Bosackiego na Sobiechu. - Interwencja obrońcy Lecha była niezgodna z przepisami, więc Ruchowi należała się "jedenastka". Oczywiście karny to jeszcze nie gol, ale fakt pozostaje faktem, że w tej sytuacji Paweł Gil pomylił się. Do rozstrzygnięcia pozostaje jeszcze, czy Bosackiemu należała się czerwona kartka, czy tylko żółta. Ale to moglibyśmy ocenić z szerszej perspektywy, nie tylko dzięki "oku" kamery telewizyjnej - tłumaczy Sławomir Stempniewski, były przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN, a obecnie ekspert stacji Canal Plus.

 

http://www.futbol.pl/artykul/84158.html

 

No ale już czasu się nie cofnie, widać, że sędziowanie jest na poziomie ligi podwórkowej.

Odnośnik do komentarza

EOT, bo widzę, że teraz skaczesz z Arboledy na Bosego ;)

 

Za dwa dni wielkie święto na Starym :D Już się nie mogę doczekać :dance:

 

Nie skaczę, tylko wklejam. Ja bym tego nie gwizdnął ;) Wklejam tylko jako opinię "eksperta" ;) Jak Lech przegra to niech rozwiążą zespół i przegonią w 4 strony świata.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

No i dobrze, może wreszcie obejdzie się bez kompromitacji polskiej drużyny w kwalifikacjach do Czempljons Lig.

Legia na szczęście nie zagra w pucharach, a już się bałem jak strzelili na 2-2, że jednak wcisną trzeciego gola i trzeba będzie ich 'grę' oglądać, uff.

Chu.jowo, że się Arka utrzymała, byłby fajne mecz w świno ; ]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...