Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Majden skończ z tą Ami, bo zaczynasz być równie żałosny jak Buła.

 

Odp. na Twoje pytanie. Nie, nie kupili i za kilka dni będą się ostro tłumaczyć na spotkaniu z kibicami :potter:

 

Założenia były takie : 4 wzmocnienia. A jak jest na razie, każdy widzi. Pozostał jeszcze miesiąc okna, mam nadzieję, że coś wyczarują.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hahaha, może to jest pomysł na uratowanie polskiej pilki kopanej :thumbsup:

Czasem są takie dni, w których rzeczywistość przerasta koncepcję Innego Serwisu Sportowego. To jeden z nich. Przynajmniej od momentu, kiedy doszła nas wieść o tym, że Canal + wystawi drużynę złożoną ze swoich dziennikarzy w Pucharze Polski. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rozgrywkami o PP wrócą do futbolu także byli piłkarze pracujący dla tej stacji...
- Mamy zamiar wystartować po raz pierwszy. Zobaczymy, jak to nam wyjdzie. Jak awansujemy do europejskich pucharów, to będziemy szukać stadionu - mówi Andrzej Twarowski.

:lol:

Odnośnik do komentarza

Dopiero od 2003 roku?

 

http://www.polskieradio.pl/sport/wiadomosci/artykul179780.html

 

113 osób, a będzie więcej ;]

 

Ch. na grób tym dziadom. Do Euro 2012 nie oglądać tego szajsu i nie dobierać się do dupy PZPR-owi (coby Euro nie odebrali), a potem wstrząs - komisarz i od nowa budowa całej struktury. Jak choćby w Nigerii. Niech i trwa to 10 lat. Poczekam. Tylko niech już nie będzie tej całej żenady i batogów z Azerami, czy innymi Wyspami Owczymi.To jedyna szansa.

Respekt dla oglądających "ekstraklasę" :D

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

No i po meczu. Nie wiem jak to wyglądało z perspektywy tv, ale na moje bystre oko to mecz był całkiem emocjonujący. Lech nadal w doskonałej formie, podejrzewam że kompletny laik gdyby miał powiedzieć która drużyna jest obecnym mistrzem a która beniaminkiem, to miałby ciężki problem. Kwitowanie co bardziej kalekich zagrań Lecha głośnym "liga mistrzów, liga mistrzów !" - bezcenne :dance:

 

Remis chyba w miarę sprawiedliwy, ale ze wskazaniem na nas za piękne KO "najlepszego obecnie polskiego obrońcy" :potter:

Odnośnik do komentarza

Brawo Tokar, mudżin prawie zabił Bosego a Ty cieszysz michę, nie ma to jak być kibicem[?] RTSu.

Lech zagrał biednie choć parę akcji zrobili [widziałem tylko 2 połowę (fucki dla PKP)], Rudnevs ładnie wszedł w sezon [Musiol, Nostradamus z Ciebie nie będzie :potter: ] ale i tak martwi totalna niemoc napadu :< Będzie ciężko. Trza poprosić Mańka żeby przeszkolił swoim czarnym batem kolegów z szatni :ninja:

 

 

PS. Jak chcecie pisać o kwasach z 1 ligi to sobie załóżcie odpowiedni temat. Niecieczna weszła do przedsionka ekstraklasa i od razu plebejstwo z 300 osobowych wiosek się pcha do topicu :potter:

[noł ofens mój mały gimnazjalisto, tyś jest VIP ;* ]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...