Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem niedawno z meczu i przyznam, że czegoś takiego sie chyba nie spodziewałem. na trybunach wiadomo, gardlo zdarte, ale cała droga od stadionu aż po Rynek zamknięta i przemarsz przez nią kilku tysięcy kibiców robił niezły klimacik. Prawdziwe swieto i uroczystosc w miescie.

 

Jop Jop Jop Jop, Jop Jop Joj Jop, Jop Jop Jooooooop! : )

 

Mamy Mistza! :cool:

Odnośnik do komentarza

Wróciłem niedawno z meczu i przyznam, że czegoś takiego sie chyba nie spodziewałem. na trybunach wiadomo, gardlo zdarte, ale cała droga od stadionu aż po Rynek zamknięta i przemarsz przez nią kilku tysięcy kibiców robił niezły klimacik. Prawdziwe swieto i uroczystosc w miescie.

 

Jop Jop Jop Jop, Jop Jop Joj Jop, Jop Jop Jooooooop! : )

 

Mamy Mistza! :cool:

 

 

Stary , kilkadziesiąt tysięcy! (pipi), to co się działo na ulicach to czysta poezja :D Szkoda że robiłem filmiki kalkulatorem, bo bym wrzucił tutaj ;/ MEGA :D

 

 

Mamy mistrza, mamy lige mistrzów, Legia nie ma nic :D Areczka I Cracovia zostają w lidze :D To najlepszy sezon ligowy jaki pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

 

Mamy mistrza, mamy lige mistrzów, Legia nie ma nic :D

 

Ot, kibic Lecha w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego drużyna zdobywa mistrzostwo Polski po raz pierwszy od 18 lat, a on nawet w tak ważnym dla swojego klubu momencie, nie może się powstrzymać od hejtowania Legii. :lol: To chyba tylko świadczy o jej wielkości :yes: .

W 2006 roku nie w głowie mi był Widzew, Lech czy Wisła. Cóż, widać co klub, to inni kibice, i inne obyczaje.

 

 

 

Ja niecierpliwie czekam na finał PP. Wierzę, że Pogoń jest w stanie pokonać Jagiellonię. :good:

Odnośnik do komentarza

 

 

Mamy mistrza, mamy lige mistrzów, Legia nie ma nic :D

 

Ot, kibic Lecha w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego drużyna zdobywa mistrzostwo Polski po raz pierwszy od 18 lat, a on nawet w tak ważnym dla swojego klubu momencie, nie może się powstrzymać od hejtowania Legii. :lol: To chyba tylko świadczy o jej wielkości :yes: .

W 2006 roku nie w głowie mi był Widzew, Lech czy Wisła. Cóż, widać co klub, to inni kibice, i inne obyczaje.

 

 

 

Ja niecierpliwie czekam na finał PP. Wierzę, że Pogoń jest w stanie pokonać Jagiellonię. :good:

 

 

O w końcu znalazł się kibic Legii. To Wy jeszcze istniejecie? Myślałem że wszyscy wyginęli :whistling:

 

Ktokolwiek zdobędzie PP i tak odpada w 1 meczu E.LE. więc who cares?

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Twoje posty, wbrew zamierzeniu, nie sa smieszne.

 

Tymczasem Legia wzmacnia atak - na jej celowniku znalezli sie 22 - letni Tshibamba z Arki, oraz 23 - letni Bruno Mezenga z Flamengo.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Mój post o karuzeli nie ma być śmieszny. No chyba że bawią Cię wałki które odchodzą przy przyznawaniu licencji.

A z tym wzmacnianiem ataku to hmm.. jak to mają być wzmocnienia, to słabo widzę powrót Legii do walki o tytuł.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

(pipi)a Kosecki za dwa lata wygra konkurs świata i Legia będzie mistrzem. Wiem, bo gram w FMa to się znam.

 

 

 

 

W ogóle zamiast obronę se Legia wzmocnić jeszcze to oni kupują jakieś ochłapy (ten Mezenga to w sumie pewnie lepszy niż cała nasza liga, ale wiadomo dlaczego...) do napadu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Tak, Mezenga strzelił tylko cztery gole, ponieważ nie grał w podstawowym składzie Flamengo.

A nie grał ponieważ jego rywalami o miejsce w składzie byli kolejno, Adriano i Vagner Love.

 

 

Pomimo młodego wieku zdążył już jednak zostać królem strzelców II ligi tureckiej (tej samej w której nie był w stanie zaistnieć Bieniuk). Nim któryś z was - mędrców - wyśmieje to osiągnięcie, niech mi proszę powie, ilu piłkarzom biegających po naszych boiskach tak sztuka by się udała.

 

A Ty Stona Mezengę krytykuj. Wedle najnowszych doniesień Twój klub, w ramach wzmocnień przed walką o Ligę Mistrzów, w miejsce Lewandowskiego, ściąga Radko Despotovicia, 27-letniego Serba występującego w drugiej lidze hiszpańskiej. W tym sezonie strzelił dla swojego klubu aż cztery gole. On toczył dzielny bój o miejsce w składzie z takimi piłkarzami jak Kike, Rossato czy nie mniej znanym Linaresem.

Ja jednak wolę Mezengę.

 

 

A ludzie krytykujący Tchibambę zapewne nie mieli okazji oglądać go w akcji. Alien, mówisz, że "młodsza" wersja Chinyamy. Ja bym nie narzekał, przypomnę Ci tylko, że Chinyama był królem strzelców ekstraklasy. Myślę, że niejeden klub na świecie chwiałby mieć u siebie w składzie "młodszą" wersję króla strzelców ligi w której występuje.

 

 

Oran: Widać znasz się. Kosecki został wczoraj wybrany najlepszym piłkarzem Młodej Ekstraklasy, a swego czasu, były trener Twojego klubu, zapytany kogo - gdyby mógł - kupiłby z Legii, odparł, że Koseckiego.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...