Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, sędzia chciał się zapisać w annałach Warszawskiego klubu. Nie no, ja rozumiem że niedawno w TV leciał Piłkarski Poker ale (pipi) bez przesady.

 

No moze kiedys zdobeda jakies punkt w tym roku.

 

 

 

 

 

 

Moze.

 

No, już dziś. :teehee:

 

 

Biegłeś ze stadionu do domu, czy zabrałeś ze sobą lapa? :potter:

Odnośnik do komentarza

A o tym, że Twoi krakowscy przyjaciele, padali po każdym kontakcie z graczami Legii leżąc po 3 min. łapiąc się za twarze to już nie pamiętasz prawda?

 

Co do frekwencji, żeby nie uciekać od Twojego pytania Stona:

 

A. Przede wszystkim poniedziałek

B. Nieatrakcyjny przeciwnik

C. Ceny biletów na środkowe sektory (ponad 100 zł.).

 

A co do Twojego austriackiego gadania Obsolete.

Legia ma dużo większy potencjał aniżeli zaprezentowała w tym meczu.

Dobrze o tym wszyscy wiemy.

 

A kibice Lecha lepiej zajęli by się postawą swojej drużyny. Ich piłkarze, jak się wczoraj okazało, nie umieją nawet oddać celnego strzału. :ninja:

 

PS: Stona, wiesz, ciężko oglądać mecz na stadionie przebywając 2 500 km. od niego. :blush:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Każdy zespół ma dużo większy potencjał niż prezentuje w słabym meczu :potter:

 

Tak, zrobimy bojkot i nie przyjdziemy na mecz. A nieeeeeee, Poznań to nie Azja, sorki :<

O Lecha się nie martw, u Nas nie trzeba reklamować stadionu truskawkami żeby ktoś raczył przyjść na mecz.

Odnośnik do komentarza

Potencjal to ma pole elektryczne a Legia ma druzyne na srodek tabeli (co najwyzej). Pokazali swoj geniusz w 1 meczu.

Sluchaj, przestan zgrywac wielkiego znawce pilki, bo pokazales to ostatnio podczas MS. Ktory byles w typowaniu? najwiekszy forumowy ekspercie?

 

Legia nic nie zagrala tak naprawde, ale na srodek tabeli to mocno przesadziles. I oceniajac potencjal druzyny po 2 kolejkach ligowych to Lech bedzie 15aty a Wisla 14sta, mistrzem bedzie Polonia, a w pucharach Jagiellonia i jaksa ekipa z 3miasta

 

Dlatego juz wszystko wiemy i nie ogladajmy wiecej meczy.

Odnośnik do komentarza

Tak, zrobimy bojkot i nie przyjdziemy na mecz. A nieeeeeee, Poznań to nie Azja, sorki :<

 

Jeżeli nie wiesz z jakich powodów zrodził się na Legii konflikt na linii kibice - klub to po prostu zamilcz.

Warszawa to też, nie Azja. Z geografii orłem to Ty chyba w szkole nie byłeś.

 

O Lecha się nie martw, u Nas nie trzeba reklamować stadionu truskawkami żeby ktoś raczył przyjść na mecz.

 

O Lecha się w ogóle martwię się, nawet tego wątku nie poruszyłem w swoim poście. Powiem Ci więcej, Lech i jego kibice obchodzą mnie tyle zeszłoroczny śnieg. Cieszę się jednak, że oglądasz mecze mojej Legii.

 

Znowu podobała mi się gra Komorowskiego. I nie chodzi tu o bramkę. Ładnie współpracował z Cabralem, szukał gry kombinacyjnej itp.

 

Welna: "lubię to" :thumbsup:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Potencjal to ma pole elektryczne a Legia ma druzyne na srodek tabeli (co najwyzej). Pokazali swoj geniusz w 1 meczu.

Sluchaj, przestan zgrywac wielkiego znawce pilki, bo pokazales to ostatnio podczas MS. Ktory byles w typowaniu? najwiekszy forumowy ekspercie?

 

 

Nie wiem, zajrzyj se do odpowiedniego tematu, rak nie masz? W ogole kto ty jestes.

 

 

 

 

I oceniajac potencjal druzyny po 2 kolejkach ligowych to Lech bedzie 15aty a Wisla 14sta, mistrzem bedzie Polonia, a w pucharach Jagiellonia i jaksa ekipa z 3miasta

 

 

Nie zgadzam sie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem, zajrzyj se do odpowiedniego tematu, rak nie masz? W ogole kto ty jestes.

 

 

A kimże Ty jesteś przepraszam :o ?

 

Stona: Mało mnie obchodzi Twoje prywatne życie, wybacz więc, że nie przykładam wagi do tak ważnych informacji. 8)

Edit: Zaczynam, bo jak napisałem - cieszę się, że oglądasz mecz mojej drużyny. :)

 

 

Oddaję głos trenerowi Ulatkowskiemu: ? Sędzia czekał, czekał i wyczekał. Przez cały mecz arbiter nie zwrócił uwagi ani raz Cabajowi. I nagle w 93 minucie podyktował rzut wolny za to, że Marcin trzymał futbolówkę sześć sekund. I wiadomo, że jak trwoga to do Maćka Iwańskiego. Sędzia podyktował zwycięstwo Legii, zapraszam go do nas do autokaru, niech pojedzie z nami do Krakowa. Nie będę interweniował nigdzie, bo nas nikt nie słucha.

 

[...]

 

Zapraszam arbitra do Krakowa, niech posłucha co mają na jego temat do powiedzenia kibice. Choć lepiej nie - bo jeszcze by zawisł na wieży mariackiej.

 

Niezła groźba :ninja:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Maiden, to p wuj w ogóle zaczynasz temat z moim oglądaniem meczy. Zastanów się nad słowem pisanym zanim je zapostujesz. A z resztą zapomnij, już niejeden tu udowodnił że dyskusja z Tobą to jak rozmowa ze ścianą. EOT

 

To raczej nie groźba, tylko rada. Po dzisiejszym dniu sędzia raczej kariery nie zrobi. No chyba że u Drzyzgi :potter:

Odnośnik do komentarza

Ten pseudo sędzia może gwizdać jedynie w A-klasie.Brawa dla Ulatowskiego najpierw pięknie podsumowal festyn legi z Arsenalem i teraz celnie podsumował sędziego który może po tym meczu zostać honorowym obywatelem warszawki.

 

Skandal przy Łazienkowskiej - Cracovia orżnięta

http://www.weszlo.com/news/5425

Edytowane przez Buła1988
Odnośnik do komentarza

O jaki bonus:

 

Gol Iwańskiego też był nieprawidłowy - piłka zagrana do niego nie zrobiła pełnego obrotu.

Tak gwoli ścisłości.

 

Ktoś potwierdzi, że wg przepisów piłka w rzucie wolnym pośrednim musi wykonać min. jeden pełen obrót[po podaniu] zanim można uznać bramkę? Bom niezmiernie ciekaw.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...