Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Lech już się nie kryję z tym, że nie chcę Bakero i Wołąkiewicz ładuje samobója ;) Ależ okno Zieńczuka mother of god, Hose we will miss you :(

Wcześniej okazało się, że można grać gorzej niż ŁKS - Lechia skończyla mecz bez celnego strzału, do tego w 10tkę, a Traore nadal gra fenomenalny piach.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

No Wisła zdołowała :confused:

 

 

teraz jest problem bo został nakupiony piłkarski szrot i trzeba z nim cos jednak robic :confused:

 

 

ps Ofsajd, widzisz spełniło się, Podbeskidzie wyżej niż Wisła

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

d r a m a t.

 

edit. muszę oglądnąć jakieś powtórki, bo wydawało mi się że sędzia miał dzisiaj wyjątkowo słaby dzień, nie chodzi mi o czerwoną kartkę bo ta chyba była akurat słuszna. Brawa za walkę, szkoda zmarnowanej szansy na podgonienie czołówki.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

ja kiedyś musiałem zostawić netbooka w depozycie, tak że to pewnie zależy od widzimisię SKORPIONA!!!

 

edit:

 

Piłkarze ŁKS, w którym mówiąc najdelikatniej się nie przelewa, na szczęście wcześniej zdążyli się dorobić i kupić piękne i szybkie samochody

 

 

 

ŁKS to najbiedniejszy klub w ekstraklasie. To cud, że gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i cud, że w ogóle istnieje. Niedawno działacze ogłosili, że złożą wniosek o upadłość. Pożar udało się trochę zagasić, ale piłkarze przyznają, że w wypłatach nic się nie zmieniło - jak ich nie było, tak nie ma.

 

ŁKS to jedyny zespół w ekstraklasie, który zimą nie był na żadnym zgrupowaniu, przez tydzień nie miał nawet trenera, a piłkarzy brano z łapanki. Do łódzkiego klubu trafili gracze niechciani nigdzie indziej, faceci z przeszłością i po przejściach. To byli reprezentanci, mistrzowie Polski i zawodnicy mający w CV występy w zagranicznych ligach, a nawet Lidze Mistrzów. Tworzą tzw."Gang Świra" , bo ich szefem jest menedżer Piotr Świerczewski. On też nie dostaje wypłat...

 

Na szczęście zostało jeszcze coś z dawnych lat. Kiedy ełkaesiacy trenują przy al. Unii na parkingu na terenie klubu stoi m.in. audi R8 quattro Seweryna Gancarczyka, które u dilera można kupić za około 400 tys. zł. Wrażenie robi pojemność - ponad 4 litry i 430 KM. Są jednak minusy - takie auto może spalić nawet ponad 20 litrów paliwa. I jeszcze coś - Gancarczyk może zabrać na przejażdżkę tylko jednego kolegę z drużyny, bo więcej miejsca w audi R8 nie ma. Za to przez tylną szybę widać silnik.

 

A gdy Gancarczykowi znudzi się R8, albo chce przewieźć kilku kumpli, zamienia go na większe audi Q7.

 

Na klubowym parkingu stoją też m.in. białe porsche 911 cabrio Marka Saganowskiego, bmw X5 Marcina Adamskiego, audi Q7 Grzegorza Bonina i podobne Marcina Mięciela, audi A5 Ronalda Gercaliu, opel insignia Bartosza Romańczuka, golf VI GTI Wojciecha Łobodzińskiego, bmw 3 Michała Łabędzkiego i peugeot 407 Piotra Klepczarka.

 

Menedżer Świerczewski (były reprezentant i piłkarz m.in. Olimpique Marsylia) do pracy przyjeżdża za to bmw 5 kombi. Kiedy dwa lata temu grał w drużynie z al. Unii na parkingu zostawiał porsche cayenne.

 

Marek Gancarczyk, na swój pierwszy trening w ŁKS, przyjechał w poniedziałek mini cooperem.

 

bieda w (pipi)!

 

źródło: sport.pl

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...