Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Wow fascynujaca historia, mogli dopisac ze chyba wszyscy zarobili na te auta grajac gdzie indziej, najczesciej za granica, ale po co tak napisany artykul lepiej pasuje do szmatlawej gazety.

 

lol

 

pierwsza linijka, nawet pogrubiona:

na szczęście wcześniej zdążyli się dorobić i kupić piękne i szybkie samochody

 

edit. ja rozumiem anty GW, TVN itd... ale bez przesady...

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Stadion to nie teatr!

 

Pod takim hasłem protestowali kibice Korony Kielce podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Co ciekawe stwierdzenie to pasowało również jak ulał do drugiego piątkowego meczu na szczycie...dna tabeli, czyli pojedynku Cracovii z Zagłębiem. Z tą różnicą, że tam podpisali się pod nim piłkarze obu zespołów, a nie kibice.

 

Sytuacja w Kielcach zaczyna pomału przypominać groteskę. "Złocisto-krwiści" są jak do tej pory rewelacją rozgrywek. Na wiosnę wszystkie mierzące się z rozpędzoną Koroną zespoły oglądają jej plecy. A na tych plecach...no właśnie, napis: "Jesteśmy z wami", czyli hasło, które zwykli śpiewać kibice po...porażkach swojej drużyny.

 

Fani Korony pomimo świetnych wyników bojkotują bowiem mecze, a jeżeli już się na nich pojawiają to nie prowadzą dopingu i nie prezentują barwnych opraw, z których słynął do tej pory kielecki stadion. Powodem jest nadmierna aktywność policji, która lekką ręką rozdaje zakazy za tzw."pietruszkę".

 

Dlatego od dłuższego czasu tamtejsi kibice prowadzą akcję "Stadion to nie teatr", którą jak widać popierają również sami piłkarze i władze klubu. Zdają sobie oni bowiem sprawę, że cały ten "biznes" ma sens tylko wtedy, gdy jest publika. Nie rozumie tego natomiast policja, która w myśl barejowskiego powiedzenia "klient w krawacie jest mniej awanturujący się" stara się wprowadzić na stadionie w Kielcach porządek rodem z kostnicy...Szkoda, że cierpią na tym wszyscy, którzy kochają futbol i sama Korona, której świetne wyniki i postawa na boisku schodzi na dalszy plan.

 

W drugim meczu kibice nie bojkotowali spotkania, ale patrząc na to, co pokazali piłkarze obu drużyn mogli śmiało podpisać się pod hasłem z Kielc. "Miedziowi", których co bardziej złośliwi zaczęli już nazywać "Miedziakami", ponieważ z meczu na mecz rozmieniali się na drobne, w końcu odpłacili swoim kibicom za długie czekanie i zdobyli ważne w kontekście walki o utrzymanie 3 punkty na wyjeździe.

 

Irytującego do granic możliwości w obecnym sezonie Sernasa wyręczyli Lira oraz Sloboda, a Zagłębie zwyciężyło 2:0. Już po pierwszej bramce dla gości nad stadionem dało się usłyszeć skandowane przez miejscowych kibiców: "Bójcie się chamy do 1. ligi wracamy".

 

Fanom z grodu Kraka trzeba pozazdrościć autoironii, choć złośliwi mogliby powiedzieć, że kraczą, kraczą i może wykraczą...Nic z tych przyśpiewek nie robi sobie jednak właściciel klubu Janusz Filipiak, który zapewnił po meczu, że nie ma tematu zwolnienia wiecznie zadowolonego Dariusza Pasieki. Ten natomiast na konferencji prasowej zdradził z rozbrajającą szczerością, że jego "piłkarzom zabrakło pomysłu na rozmontowanie obrony Zagłębia". Wydaje mi się, że to właśnie trener powinien "zdradzić" zawodnikom taki pomysł na odprawie przedmeczowej, ale może to ja nie znam się na piłce...

 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,title,Okiem-WP-stadion-to-nie-teatr,wid,14301232,wiadomosc.html?ticaid=1e063

Odnośnik do komentarza

O dopiero teraz zauważyłem nowe zapowiedzi meczów ligowych na weszlo - geniusz w czystej postaci, a do tego są jasnowidzami jeśli chodzi o przewidywanie co się stanie :D Ale niektóre teksty rozwalają, zwłaszcza anegdotka o sraniu do jacuzzji z czasów Amici ;]

Hahahah Sikorski zostanie gwiazda jutuba po tym meczu :D

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

No właśnie wszedłem tu żartem napisać, że trzy mecze bez zwycięstwa to w polskich warunkach już ostatni moment, żeby zacząć gadać o dymisji trenera. Na szczęście nie ma tu na forum kibiców Śląska, żeby zaczynali płakać, jak koszmarne jest wszystko i jak bardzo trzeba wszystkich wywalić, gdyż ich zespół nie jest na pierwszym miejscu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, tym razem małek-pedałek nie zdołał niczego zepsuć ;D

 

Mocarstwowe plany Śląska zaczynają się sypać. Zaczyna to przypominać Jagę z wiosny zeszłego roku. Tylko tam wiadomo było co się zes/rało - sprzedali za czapkę gruszek zawodnika, na którym opierała się cała gra, a tutaj to pewno sam Orest nie wie cosięstao.

Odnośnik do komentarza

a najbardziej niemiecka drużyna ekstraklasy znowu wygrała i już jest na podium :)

fix'ed ;)

właśnie to mnie rozwala w tematach na necie o Ruchu :D tak się "polacy" brzydzą tej naszej domniemanej "ukrytej opcji niemieckiej" a Ruch pod względem kadrowym jest najbardziej polskim klubem w ekstraklasie. I obiektywnie wydaje mi się, że to za takimi klubami powinno się trzymać kciuki bo gdy każdy klub przyjmie schemat budowy składu jaki ma np Wisła Kraków to za 15lat nawet Uzbekistan będzie 3-0 wygrywać z naszą reprezentacją.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...