Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w innych klubach ale w Poznaniu klub nie płaci żadnych kar za kibiców. Nic nie da? Możliwe, że protest dał by o wiele wiecej niż się wydaje. Może wkońcu kluby (no bo przecież kasa przestała by się zagdzać) zauważyły by, że jednak bez tych "bandytów" to nie jest tak fajnie. Że to oni upiększają tą żenującą ligę. No i ciekaw jestem też reakcji C+. Sami się motają w hipokryzji. Raz płaczą, że dopin nie jest prowadzony, raz uważają, że race dodają kolorytu by tydzień później całkowicie zmienić swoją opinię...

 

Po pierwsze muszą zmienić się przepisy, absurdalne kary, zakazy, zatrzymania itd. Ale o tym nie chce mi się już pisać.

 

----------------------

 

Kocioł zamknięty tylko na 1 mecz :yahoo:

Hahaha

Odnośnik do komentarza

No ale póki to działa w takiej formie i nikt z nikim nie rozmawia to można protestować do woli. Oczywiście, że zakazy zatrzymania itd są absurdalne, race są ładne i w ogóle, ale w tej kwestii to nikt nie ustąpi, oprawy muszą być wiadomo, ale jeśli kibice wrzucają transparenty chwalące, że ktoś kogoś zaje*ał nożem to karać ile wlezie debili. Brakuje mi w tym całym proteście i poczynaniach klubów i władz dialogu, każdy robi i obstawia swoje i nikt na tym nie korzysta, tylko wszyscy tracą.

Odnośnik do komentarza

Ja na miejscu kibiców Lecha wystawiłbym pomnik Florkowi, ponieważ był taki łaskawy i zamknął kocioł tylko na 1 mecz :rofl2:

Lechia będzie miała zamknięty młyn za race przy oprawie z Jaruzelskim, zresztą Donek im za bluzgi na siebie nie wybaczy :ph34r:

 

U nas na Górniku, po tym jak stewardzi za bardzo się panoszyli i poszło kilka zakazów dla starszych pikników, był protest, mimo że stadion

aktualnie na 3 000 ludzi mamy, to na meczach podczas protestu było ok. 1900 ludzi. Gdy zaczęło brakować pieniędzy w kasie klubu, nagle zachcieli z nami rozmawiać.

 

Ogólnopolski protest to najlepsze rozwiązanie, mam nadzieję że w weekend, jeżeli ma dojść do protestu, "źli kibole" zejdą ze stadionów na swoich zasadach.

Odnośnik do komentarza

No i przerwa 3 miesięczna. Piłkarze robią "formę" w Turcjach a kibice się nudzą. Miejmy na dzieję, że od rundy wiosennej na polskie stadiony powróci normalność.

 

Taka ciekawostka:

 

 

 

 

 

10 Danijel Ljuboja Legia Warszawa

9 Abdou Razack Traore Lechia Gdańsk

8 Bartosz Ślusarski Lech Poznań

7 Arkadiusz Milik Górnik Zabrze

7 Jakub Kosecki Legia Warszawa

7 Vladimir Dwaliszwili Polonia Warszawa

6 Szymon Pawłowski Zagłębie Lubin

5 Michał Papadopulos Zagłębie Lubin

 

 

Wyśmiewany na każdym kroku Ślusarski jest obecnie najskuteczniejszym polskim zawodnikiem w lidze. To Ci psikus.

Odnośnik do komentarza

"Śląsk się posypał latem, ale przynajmniej został im najlepszy gracz ligi, to ich jakoś trzyma koło czołówki - myślałem". Władzom klubu chyba faktycznie przeszkadzało osamotnienie talentu Mili, dlatego wszystko wskazuje na to, że niedługo go w klubie nie będzie. Nowego kontraktu za bardzo mu nie chcą zaoferować, co oznacza odejście latem, a może i jakiś transfer w styczniu. Good job.

Odnośnik do komentarza

Czy można mówić o zadyszce w końcówce rundy? Na słabe wyniki złożył się brak szczęścia, choć w niektórych momentach zabrakło nam sił. To się wszystko nawarstwiło i można powiedzieć, że przerwa przyszła w idealnym momencie - mówi w rozmowie z warszawa.sport.pl Łukasz Piątek, kapitan Polonii Warszawa.

 

Jak tej ligi nie kochać ? 15 meczów w niecałe 4 miesiące, plus kilka w pucharze polski i "już" brakowało sił :potter:

Odnośnik do komentarza

No to mamy rewolucje od przyszlego sezonu http://www.weszlo.com/news/13107-Tak_bedzie_wygladala_liga_od_sezonu_2013/2014

 

Jedyne co jest glupie, debilne i jawnie niesprawiedliwe to dzielenie punktów na pół, ja wiem że ma zwiększać stawkę meczów w dodatkowej "rundzie", ale jest to baaaardzo naciągane i sztuczne.

Odnośnik do komentarza

Milik powiela klasyczny model kariery polskiego piłkarzyka. Jedna w miarę udana runda, w której kilka razy prosto kopnął piłkę i fru, transfer do Leverkusen, gdzie nie ma najmniejszych szans na regularną grę. No ale za milion ojro to można sobie na trybunach posiedzieć.

 

W jego wypadku jest jednak bardzo istotna roznica. On ma dopiero 18 lat, wiec jest to pilkarz do obrobki, a ma sie od kogo uczyc. Oni moga sobie oszlifowac ten diament. Zreszta Niemcy nie wydaja takich pieniedzy od tak na byle kogo i nie podpisuja umowy na 5,5 roku. On tam sie moze sporo nauczyc, choc uwazam, ze do lata powinien zostac w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Ja to ogólnie nie wiem po co im ten Milik. Koleś w najlepszym przypadku będzie rezerwowym. Ten Milik to nie jest drugi Lewandowski ani żaden nieoszlifowany diament. Patrząc na jego bramki, nawet w tym sezonie to on na serio nic wielkiego nie zrobił. W większości dostawił nogę. Nie jest ani super szybki, nie ma jakiś mega warunków, no może poza wzrostem chyba. Kompletnie mnie nie przekonuję. Lewy jak odchodził to już był na dużo wyższym levelu w tej lidze niż inni. Przewyższał innych nawet bardziej niż tak jak teraz Kosecki IMO. Kosecki, mimo że go nie lubię, to bardzo dobry piłkarz, i taki to do tego Leverkusen mógłby iść, ale Milik :/ To już nawet Teodorczyk lepszy jest. Milik też jest mocno nie skuteczny. Cały zespół na niego pracuję, a on wykorzystał z 30% tych wszystkich sytuacji. Dużo większym ciosem dla Górnika byłoby odejście Prezesa. Ale i tak Górnik pewnie spuchnie na wiosnę, z Milikiem czy bez.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Milik... dadzą mu pewnie kilkanaście szans wypali to ok ,nie sprawdzi się płakać nikt też nie bedzie czy też pucować talentu .

Zawsze kasę zarobi i może wrócić na podwórko w razie niewypału i kopać się po czole na ligowych scierniskach też za nie małe piniondze.

Tylko ile wtedy będzie z tego talentu ?

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

No ale niby pół roku ma jeszcze być w Lechu. Oczywiście żadna strata, bo koleś niczym wielkim się nie popisał. Przeciętny grajek, który w tym wieku powinien już coś potrafić. Z szarego kopacza stał się zeszmaconym kopaczem. Jak Legia go nie wykupi to będzie się tułał po Młodej Ekstraklasie i pewnie tam swoich umiejętności nie podniesie. Ogólnie nie jestem za tym chorym nawykiem zsyłania grajków do młodzieżowych zespołów po podpisaniu przez nich kontraktów z innymi klubami ale w tym przypadku jestem za. Co innego jakby poszedł do Polonii Warszawy czy jakiegoś Piasta. Na dodatek to przecież Poznaniak, który pewnie chodził na mecze dopingować starego grającego w Lechu.

 

Oczywiście pozostaję mu życzyć wszystkiego co najgorsze.

3469nqt.jpg

Odnośnik do komentarza

Akurat na weszło dobrze napisali. Dla niego, a także dla wszystkich innych piłkarzy granie w piłkę to przede wszystkim praca. Jeśli dostaje dobre warunki finansowe i możliwość gry etc. to raczej nie ogląda się na nazwę czy lokalizację swojego pracodawcy. Wielkie gwiazdy robiły już w przeszłości takie ruchy w największych klubach na świecie (Inter <-> Milan, Barca <-> Real itd.) i im również latały waśnie i wpienianie się się kibiców. Wątpię, że ja i podobnie wy, oczywiście ci trzeźwo myślący, dostając pracę w mieście skłóconym z waszym olalibyście temat, mimo podwojenia zarobków i atrakcyjnej oferty. Takie życie i taka praca, nic więcej.

Odnośnik do komentarza

też tak myślę, to jest praca jak każda inna. Dla kibiców to co innego ale większość piłkarzy traktuje to nie w kategoriach emocjonalnych. Ciekawe czy taki kibic, który ma rodzinę, dzieci itp i robi gdzieś za dajmy na to 1,5tyś zł nagle dostałby propozycję pracy za 6tyś zł i w sumie też niedaleko domu to by się zastanawiał...już widzę jak odmawia bo w starej pracy jest lepiej itp...yeah right...

Odnośnik do komentarza

Spoko, spoko tylko koleś całujący swój herb opowiadający w wywiadach jakie to on ma niebiesko-białe serce i niebieską krew przechodzi do najbardziej znienawidzonego klubu udowadnia tylko jak bardzo jest słowny ;) A czy w Legii dostanie jakąś znaczącą podwyżkę? Nie sądzę.Więc czym się kierował Bereszyński? Tego nie wie pewnie on sam. Tam jest masa zdolniejszych chłopaków i nie widzę go za bardzo w pierwszym składzie. Przeglądałem na szybko forum Legii i tam na poważnie też go nikt nie bierze. Takie wzmocnienie to dla nich chvj nie wzmocnienie a najbardziej z tego transferu cieszy ich fakt, że tym ruchem pod(pipi)ili kibiców z Poznania ;)

 

Podsumowując koleś przegrał życie w swoim rodzinnym mieście a i w stolicy pewnie łatwo mieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza

ja go nie znam i pierwszy raz o nim słysze, jeśli faktycznie tak się byczył w Poznaniu i gadał nonstop jakie ma niebieskie serce i tak było faktycznie, a nie tylko, że wszyscy tak myśleli bo ma ojca byłego piłkarza Lecha to faktycznie dziwny ruch.

 

Co do zarobków to nigdy nic nie wiesz jakie tam juniorki czy inni z młodej ekstraklasy mają umowy popisane. Kosecki w Legii zarabia chyba najmniej z pierwszej drużyny bo dalej ciśnie na kontrakcie z młodej ekstraklasy, Lewandowski w Lechu też grał za śmieszne pieniądze bo chyba cały pobyt w Poznaniu spędził na warunkach kontraktu gdy przechodził z Znicza.

 

Kroci mu pewnie nie dali, ale jak dali mu kilka tyś więcej, czul się nie chciany w Lechu, odchodzi do miasta gdzie dalej ma stosunkowo blisko do domu to jeszcze umiem zrozumieć jego motywy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...