Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, lecieli na oparach ale zawodnicy myślę chcieli się pokazać żeby ktoś im dał normalny kontrakt. I części to się udało. Kibicuję Legii ale to, że klub Polonii dogorywa przez jakichś pseudo-biznesmenów to kpina :/ Tacy ludzie nie powinni w ogóle w to wchodzić jeśli nie mają pomysłu na utrzymywanie klubu :/

Odnośnik do komentarza

W meczu piłki śnieżnej Śląsk Wrocław pokonał Widzew Łódź 2:1 Skład Śląska: Marian Kelemen - Tadeusz Socha, Marcin Kowalczyk, Marek Wasiluk, Amir Spahic - Waldemar Sobota, Dalibor Stevanovic (82. Rok Elsner), Sebastian Mila, Przemysław Kaźmierczak, Piotr Ćwielong (90. Sylwester Patejuk) - Cristian Omar Diaz (69. Łukasz Gikiewicz) plus w bonusie Milos Dragojevic

Odnośnik do komentarza

No i 4:1 się skończyło, o dziwo z tego się nie nabijasz ;]

Sagan jeszcze umie grać, Kałmanawardze jak widać również - bramka i asysta dzisiaj.

No ale dwa ostatnie gole ze spalonych . Zmusiłem się żeby obejrzeć drużynę z mojego miasta bo polską ligę omijam szerokim łukiem . Zresztą jak każdą inną prócz Premierleague :)

 

No i ten oszołom Shrek rozdawał kartki tylko Grudziądzanom . A swoją drogą to ciekawy wynik jeżeli chodzi o kwestię ustawiania meczyków . Dość spory kurs na 0:1 do przerwy a potem wysoka wygrana Legii . Tak sobie to przy piwku w przerwie meczu wykombinowałem :) Ale chyba już wszystkie przekrętasy tej ligi siedzą ???

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A kartka dla Furmana? A nie obgwizdany karny na Dvalishvilim? 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hN9qJpslteM#t=539s

Mega spalone, nie ma co. 

 

<OK> 

Lepiej już piłki nie oglądaj, skup się na swoim miasteczku.

Bo na tejże malin197sześć, zwyczajnie, się nie znasz (oczywiście poza premłjerlig). 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Bekoliga ,cyrkoliga :D nie wiem jak ją nazwać .No żeby taka Legia niby z takim "megahiperturbo składem "  nie rozwalcowała Bełchatowa to śmiech na sali .Tak czy inaczej walka o majstra będzie do ostatniej kolejki ,wygra ktoś z większym fartem pewnie :teehee: .A potem puchary  i też będzie beko-beka, bo poodpadają po pierwszych rundach :banana: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...