Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

wywalili Berga no okej, ale co da przyjście innej miotły, jak zamiatać nie ma czego ? Kto z tymi piłkarzami osiągnie coś więcej niż grupa ligi europejskiej, a raz na 3-4 sezony wyjście z niej do rundy wyżej ? Co mają osiągnąć piłkarze warci razem tyle co skarpetki Lewandowskiego ?

 

chociaz Legii nie lubie to dobry ruch z ich strony i nie trzeba byc ich kibicem zeby wiedziec ze tu nie chdzi o lige europejska, Maja 100 lecie klubu i tylko mistrzostwo Polski sie liczy w tym sezonie dla nich, Jeszcze raz zaznacze ze ich nie lubie niesamowicie ale beda mieli to co chcieli i beda mistrzem na 100 lecie, bo Piast to żaden rywal dla nich,

Odnośnik do komentarza

@Lain chyba nie liczylas ze przelamia sie w Bazylei  :teehee:

 

 

a maiden-kosmita uwaza ze przyjecie na twarz od napoli to wina posadzonego na lawke nikolicia i juz oglada sie na inne zespoly liczac na awans XDDDD wszedl taki higuain i w 5min wdeptal w ziemie wszystkich tych twoich kopaczy razem z twoimi marzeniami chlopku  :sorcerer:

 

A Twe, Kapustka do spółki z Wójcickim. 

 

Prorocza sektorówka:

 JYoMyIw.jpg

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

będzie to samo co w Wiśle za Petrescu.

dokladnie, trener kosa na polskie realia nie przejdzie, po paru meczach zacznie sie gra pod trenera by go wywalic bo sie szatnia sfocha, ze po treningach sa bardziej zmeczeni niz po meczu

 

z drugiej strony opcji trenerskiej do legii ciezko mi podac - polskie nazwiska odpadaja bo ciagle jedne i te same wiec na pewno jakis zagraniczny trener tylko na bank nie taki sadysta jak ten z zssr

 

zreszta na przykladzie legii i lecha widac to co pisze od zawsze - te oba kluby sa totalnie przeplacone i niszcza polska lige, wyplaty jakie tam dostaja pilkarze sa psychiczne jak na umiejetnosci jakie reprezentuja, choc uzdrowic to nie bedzie latwo bo swoje dodaja pismaki i ta cholerna polska mentalnosc pilki jako sportu nr jeden i kreowania z bohaterow jednego meczu nowych wielkich talentow. Od czasow wisly zlotej ery cupiala nie bylo w polsce klubu i dlugo nie bedzie gdzie za placa szla jakosc

Odnośnik do komentarza

Aha. Nice. Do remu:

 

- W Polsce wszyscy mają pełne gacie, ale zapewniam: żaden radziecki oprawca i dręczyciel tutaj nie przychodzi. Kiedy w Tereku graliśmy słabo, reagował zdecydowanie. Ale jak rezultat nie był dobry, ale nasza gra wyglądała nieźle, całej drużyny nie opier..... – mówi o Stanisławie Czerczesowie w rozmowie z Legia.sport.pl Marcin Komorowski, były piłkarz Legii Warszawa.
 

- To nie jest szkoleniowiec ze starej radzieckiej szkoły. Nie spodziewałbym się na treningach Legii wielu sztang i biegania wokół boiska. Zna angielski, niemiecki, w skrócie jest obyty. Jeśli ktoś myśli, że do Polski przyjechał facet, który nie miał w ręku telefonu komórkowego, nie potrafi korzystać z komputera, tylko przeklina, pije i pali, to się mocno zdziwi. Nigdy nie widziałem, by Czerczesow pił alkohol czy palił papierosy. To jest naprawdę w porządku gość, który potrafi pożartować, ale i ochrzanić – podkreśla „Komor”.

- W Polsce wszyscy mają pełne gacie, ale zapewniam: żaden radziecki oprawca i dręczyciel tutaj nie przychodzi. Kiedy w Tereku graliśmy słabo, reagował zdecydowanie. Ale jak rezultat nie był dobry, ale nasza gra wyglądała nieźle, całej drużyny nie opier..... – podsumował piłkarz Tereka Grozny.

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no skoro komorowski zbawca futbolu tak mowi xdddddddddd jak te twoje nazelowane gwiazdeczki do ktorych tak wiernie wzdychasz poczuja co to znaczy zapjerdol to beda lizaly lesnodorskiemu piety zeby zwolnil trenejra, nie boj nic  :pawel:

 

 

a co do tych 3 lat to uswiadomiles mnie..... ze ostro na kwasie musisz leciec. ale tyle twojego ze mozesz sobie poszczekac na forum o gierkach powiedz lepiej gdzie twoje berlo i korona? gdzie twoje mistrzostwo? no wlasnie, w twojej spustoszonej roznymi specyfikami glowie i w innej rzeczywistosci w ktorej zyjesz mozemy byc nawet 100 lat z tylu :D zapamietaj sobie i spiewaj pod nosem przynajmniej do czerwca: jeden jest mistrz polski.... dalej juz na pewno znasz :whistling:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no skoro komorowski zbawca futbolu tak mowi xdddddddddd jak te twoje nazelowane gwiazdeczki do ktorych tak wiernie wzdychasz poczuja co to znaczy zapjerdol to beda lizaly lesnodorskiemu piety zeby zwolnil trenejra, nie boj nic  :pawel:

 

 

a co do tych 3 lat to uswiadomiles mnie..... ze ostro na kwasie musisz leciec. ale tyle twojego ze mozesz sobie poszczekac na forum o gierkach powiedz lepiej gdzie twoje berlo i korona? gdzie twoje mistrzostwo? no wlasnie, w twojej spustoszonej roznymi specyfikami glowie i w innej rzeczywistosci w ktorej zyjesz mozemy byc nawet 100 lat z tylu :D zapamietaj sobie i spiewaj pod nosem przynajmniej do czerwca: jeden jest mistrz polski.... dalej juz na pewno znasz :whistling:

 

Dobrze, że jesteś tego świadom. A co do kwasu, wybacz, ale skutki jego zażywania są mi nieznane. Ty, jak widać, jesteś mocno wtajemniczony w jego działanie. Czemu mnie to nie dziwi :)? Teksty o forum o gierkach, patrząc na poziom Twojego zacietrzewienia, powinieneś sobie odpuścić - nie jesteś po prostu wiarygodny. Sorry, no bonus here.

 

 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no jestem swiadomy roznych spraw bo na nasze miejsce w lidze i przede wszystkim obecna forme staram sie patrzec na trzezwo, realnie. ale co ci bede mowil przeciez to dla ciebie obce pojecia. chociaz przy tak beznadziejnym poziomie calej ligi mozemy wskoczyc na pierwsze miejsce i odjechac wam na kilka punktow jeszcze przed koncem rundy zasadniczej. z reszta twoj klubik to zaden rywal w tym sezonie, a zmiana trenera tylko jeszcze bardziej was pograzy.

 

skutki dzialania wymienionej substancji sa mi znane jedynie z opowiadan, patrzac na te odrealnione bzdury ktore wypisujesz bylem pewny ze powiesz mi cos wiecej :/ jak widac dalej jedyne co ci swietnie wychodzi to wstawianie bardzo zabawnych obrazkow i filmow dla umyslowych inwalidow no i jeszcze to wypisywanie na pw z pogrozkami xd zakochales sie?  :kiss:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I to ja wypisuje głupoty? :) Znów wyłazi z Ciebie niewiarygodność: piszesz o filmach które oceniasz jako dla "umysłowych inwalidów", podczas gdy każdy widzi co wypisujesz w swoich postach. Wybacz, ale to się nie klei. 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...