Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Lista listą, ale *wstepnie* BR wydaje sie mi bardziej zbalansowana niz DR, wiec tier lista moze byc bardzo rozmyta, z malymi roznicami miedzy kolejna postacia. Oczywiscie to moze byc rowniez bzdura, oceni sie jak sie pogra. Szkoda, ze japonska data premiery to tez pazdziernik, byc moze bedzie jak w przypadku SF IV - czyli jakos 12 pazdziernik jap, 20sty USA, 27dmy europa.

 

Hehe Di lol :P Scoop ma fajna odpowiedz na to "NACISNALEM DWIE LAPY" =p.

"A jednak KU..A NIE" hehe pozdro dla scoop'a:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

LOl SBB, a co maja zbic MINIMALNA ilosc kasy? He? T_T. To jest biznes, niech zarobia MILIARDY MILIARDOW, to bedzie im sie chcialo robic 10 kolejnych czesci. A PSP pojawil sie dodatkowo, bo sononiacz w tym roku mocno inwestuje w PSP (stad cala masa innych "duzych" gier jak Assasin Creed i inne).

 

Dla mnie ogolnie rewelka. Coprawda juz grajac w T5:DR w HD nie chce sie odpalac T5:DR na PSP, ale zawsze w podrozy czy cos. Ciekawe w ogole jak bedzie wygladac, bo tutaj roznice w grafice to juz beda spore;o.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc krzyżak nie sprawiał mi szczególnych kłopotów, przynajmniej u tych postaci, którymi grywam. Grałem na PSP200x.

 

Jeśli chodzi o kombinacje to niestety nie potrafię kciukiem wcisnąć jednocześnie 1+2 czy 3+4. 1+3 i 2+4 jakoś jeszcze wyjdzie, ale też nie zawsze. Nie tyle chodzi tu o kwestie treningu, ale fizycznie ciężko jest mi to wykonać (taki kciuk ;) ). Poza tym, na stacjonarce większością swoich postaci zwykłem grać dwoma palcami (jakkolwiek to brzmi), co na PSP nie jest szczególnie wygodne. Zauważyłem, że czasami działała kombinacja trzech klawiszy (np. pod R ustawiałem 2+3, a podczas ciosu wciskałem R+4 co dawało efekt 3+4 jakimś cudem) ale niestety nie zawsze się to sprawdzało jak należy.

 

Poza tym jestem trochę przewrażliwiony jeśli chodzi o konsolę i nie lubię jej maltretować tylko aby wklepać jakiś cios. Za daleko do serwisu ;p.

 

No ale mimo wszystko chętnie zagram, choćby amatorsko w ramach ciekawostki.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...