Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

GameTrailers Tekken 6 Video Review http://www.gametrail...bid=xGMwvjoX3hc

Obejrzalem. Na okolicznosc produkcji siodmej czesci gry szefostwo Namco powinno w komplecie wymienic cala ekipe odpowiedzialna za grafike i czesc ekipy designerow (najogledniej rzecz ujmujac w szostce jest pod tym wzgledem slabawo), a zostawic gameplayowcow i animatorow.Ci spisali sie na medal.

Odnośnik do komentarza

Na zaibatsu dalej przeważają głosy rozpaczy odnośnie online. Podobno jest bardzo źle. Dla wielu gorzej, niż w DR.

A tu cytat:

 

I got my 360 copy today and tried online. It sucks. Out of all the fighters Ive played online (Vf5, SC4, SF4 and DOA4) Tekken 6 is the absolute worst.

 

Oh yeah, and online is indeed the worst I have seen for a fighting game. Even worse than Soul Calibur 4 and Super Smash Brothers Brawl and that's saying something.

Odnośnik do komentarza

Na zaibatsu dalej przeważają głosy rozpaczy odnośnie online. Podobno jest bardzo źle. Dla wielu gorzej, niż w DR.

A tu cytat:

 

I got my 360 copy today and tried online. It sucks. Out of all the fighters Ive played online (Vf5, SC4, SF4 and DOA4) Tekken 6 is the absolute worst.

 

Oh yeah, and online is indeed the worst I have seen for a fighting game. Even worse than Soul Calibur 4 and Super Smash Brothers Brawl and that's saying something.

wstrzymajcie sie z tym ocenianiem do premiery - nie wszystkie servery moga byc uruchomione skoro premiera 30.

z 2 strony ja pojawiam sie online nie szybciej jak w 2010 :D

Law_ik rosnie w sile xD

Odnośnik do komentarza

Slyszalem, ze nie da sie nabic rangi wyzeszej niz 9th dan (podobno) - z jakiegos w miare przyzwoitego zrodla. Jest to sprawdzone czy tylko wersje pirackie sa tak "ograniczone" ? :P

 

Ciesze sie co do online - moze pojdzie cos pograc z rodakami. Troche dziwne, ze na TZ psiocza nt. online skoro maja lepsze lacza niz w Polsce :o Z drugiej strony glupota troche jest oceniac gre online przed premiera (kilka dni temu pojawialo sie info co do online).

Odnośnik do komentarza

No wlasnie ponoc w ghost mode poki co w singlu mozna tylko do 1st dan nabic, kurde, a ja lubie sobie czasem pograc w ghost mode; o. Prawdodpobnie patch w grudniu to zmieni, ale eh ; ).

Ogolnie licze na patcha w grudniu, ktory pozwoli zmieniac ustawienia HUDa, odblokuje w singu >1st dan itp Ot kilka drobiazgow.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

rangi można nabijac, wyzej niz 1 dan, ale cięzko powiedziec jak dokladnie sie to robi. Jak gralem dostawalem awas za arcade mode, ghost mode i online. Są osoby z ranga wyzej niz 4 dan, więc jakoś napewno sie da :)

 

Co do moich odczuć ( mam wersje na ps3 )

to niestety troche mi lagowalo, ale nie tak, żebym musial plakac z tego powodu, bardziej ubolewam na system ranking match, gdyż o niczym nie można tam zdecydować. Laczy sie na randomie z jakims gloscie i wlasciwie jak juz sie zaczyna walka to widze jakie mam z nim polaczenie ( zielone, pomaranczone albo czerwone). Mam nadzieje, że ten element akurat zmienia. Dobrze, że chociaż są 3 rundy ale nie 2 jak w SF 4 :)

 

Szkoda, że sciągając ghosty innych graczy, nie mozna z nimi walczyć " na zawolanie" tylko trzeba na nie trafićw Ghost mode, chyba, że sie jakoś da i po prostu do tego jeszcze nie doszedlem, Gralem tylko 2,5 h wczoraj :P

 

Co do grafiki to teraz rozumiem o co ludziom chodzi, że jednym sie podoba drugim nie, kwestia oczekiwań wobec gry. Mnie osobiście ona zadowala. Pewnie dlatego, że mam TV HD ready a nie Full i dlatego u mnie poprzedni tekken trochę gorzej wygladal.

 

Co do rang to pewnie battle points mają jakieś znaczenie, ale zauwazylem w rankingach, że są osoby co mają wiecej battle points a mają mniejszą rangę niż inni gracze.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj chwilkę, wersja PS3.Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to zdecydowanie kiepska grafika. Modele postaci prezentują się jeszcze w miarę Ok. Niestety, areny to kpina na kpinie. Namco! - Skopaliście ! O scenario mode nie będę się rozpisywał, kiepska grafika, fizyka, kamera. Jedyny plus to kasa i itemy. Teraz najważniejsze. Po 10 walkach online stwierdzam, że jest dobrze. Tylko 2 z tych walk lagowały maksymalnie, parę razy wyrzuciło mnie również z gry. Grę nagrałem na dysk, loadingi nie są tragiczne, ale zdecydowanie mogli się postarać i jeszcze bardziej je skrócić. Z nowych postaci spodobał mi się Lars i Zafinka. Leo to taki GenFu z DOA. Hiszpan i Grubasek mi nie spasowali.

Odnośnik do komentarza

solo/ng, tak szczególnie mi na tym stroju nie zależy, po prostu nie widziałam dotąd ani jednego screena z 6 na którym by miała ten strój a zupełnie odruchowo narysowałam ją w nim więc chyba będę musiała to zmienić teraz. Xiao to już pewnie na studiach jest :whistling:

 

raVen20, dzięki za odpowiedź : ) trochę szkoda no ale cóż, dzieci dorastają ;' )

Odnośnik do komentarza

Brak mundurka, dodatkowo wspomnę, że zakończenia postaci są idiotyczne!! Xiao ma nowy strój coś ala metal + rock :whistling:

 

Sporo postaci ma ten strój. Nie wiem czy jest to forma reklamy, bo we wszystkich przewija się to samo logo i napisy. Jeżeli nie jest to reklama, to może to być tylko brak konceptu gości z manko.

Odnośnik do komentarza

Przewija się logo TAPOUT jest firmą która od zarania dziejów zajmuje się walkami MMA na świecie.

Ja już szukam koszulki w której można na screenach od namco zobaczyć kinga.

Większość moich postaci będzie ubrana "Tapoutowo".

TapouT on Forbes - Exclusive Interview with Punkass

 

6:25 - jeśli ktoś do tej pory zastanawiał się jak wygląda sito w drukarni to oto i jest :D

Czymś takim tworzy się nadruki na koszulkach ^^

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...