Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

C1REX-online zagralem w sumie okolo 250 fajtów i jakieś 20 było przymulonych totalnie,reszta dalo sie spokojnie grac,sadzic juggle itp. a okolo 100 walk gralem jak offline.

Jak byś ocenił online w T6 w stosunku do innych bijatyk online? O ile grałeś dłużej w inne.

 

Pograłem troszke w street'a w którym w ogóle laga nie było,sc 4 w którym mało kiedy zdarzały się "większe" lagi, ogólnie rzecz biorąc dużo zależy od tego z kim się gra.

 

No, ale w SC4 praktycznie zawsze jakieś opóźnienie czuć było. Czasem było mniejsze, było praktycznie zawsze.

Jeśli jest podobnie do sc4, to dobrze nie jest.

 

 

W SF4 i VF5 mając dobre połączenie nie czuć było różnicy.

 

Anyway. Dziś sprawdzę Tekkena online. Dla porównania załatwiłem też sobie DOA4 i VF5.

Odnośnik do komentarza

O rany ale LOL. We wrocławskim saturnie sprzedają T6 za...239 zł. ,a w sklepie "nie dla idiotów"...249 zł(a jak !!! XD). Ceny z kosmosu, pogięło ich? W empiku nawet nie patrzyłem bo to sąsiednia galaktyka :down:

 

Goddamn, wlasnie wczoraj dostalem oczoplasu jak zobaczylem cene w saturnie na grunwaldzie 249 zl... Myslalem ze to jakis zart, ale widze ze nie :(

 

Ktos kupowal we wrocku po normalnych cenach, czy wszyscy poczta/kurierem? ;p

Podstawowa zasada przy kupowaniu gier: Nigdy nie kupuj gier w MM, Saturnie, Empiku itp. Dużo lepsze ceny są w sklepach konsolowych/growych i w necie (allegro ftw ;))

Odnośnik do komentarza

za(pipi)isty jest fakt, ale jest w nim kilka baboli ktore poprostu #%$%$^ mnie po maksie, law i paul i ich d/f2 comes to mind. jak to jest zbalansowane to czemu zabrali df2 stevowi, znerfowali df2 boba, znerfowali df2 leja etc? Z tym sie nie da grac, jeden z najszybszych JS w grze, mid, bezpieczny na bloku (launcher safe), launch on HIT (!!!), trackuje.. poprostu miazga. niech to zpaczuja albo $#^%^^ z gry raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Genjuro, daj znac (najlepiej na PM) jak odbierzesz, czy maja jeszcze jakies kopie ;)

 

Nie chce mi sie juz teraz zamawiac poczta mowiac szczerze, skoro premiera juz byla.

 

Jezeli chodzi o MM itd to czasami maja atrakcyjne oferty, ale T6 nie jest jedna z nich.

 

Co do df+2, balans nie polega na tym ze kazdy ma takie same ciosy tylko ze niektore postacia moga miec wybijajace df+2 na hit a niektore nie. Wazne jest zeby overall byly tak samo mocne ;] Ale oczywiscie z tym w Tekkenie nigdy nie bylo za dobrze.

 

Tiery byly, sa i byc beda, zawsze. Jak zrobia patch na df+2 (ktore nie wiem czy jest czy nie jest zoverpowerowane) to ktos/cos innego zajmie ich miejsce, nie da sie inaczej :P

Odnośnik do komentarza

no ja rozumiem, ze tiery zawsze beda, ale to jest przegiecie, w przypadku JS powinno byc jakies ryzyko chyba? Jak mamy JS ktory mozna spamowac bezpiecznie na pale i ma takie wlasciwosci chore jak wyzej opisalem to hcyba nie jest dobrze? Ja gram np Bryanem i na kazdego juggla musze pracowac a nie spamowac js na pale bo w koncu zlapie... a ryzyko? no coz moge zebrac na psyk 1,4 LOL

 

solo, nie napisalem ze znerfowali steva tylko jego DF2, to wyrazna roznica...

Odnośnik do komentarza

Wiesz - u mojej Liliany tez d/f+2 obecnie jest -11 a bylo -7 safe , ale kilka innych rzeczy usprawnili (np. J po ws+3 lub ws+3,4), gralem troche z benkiem (dobry law) , ciezko jeszcze ocenic - jednakze czulo sie zwiekszony power Lawa, czulo. pogramy wiecej, napiszemy wiecej :). W T5 df+2 lawa tez bylo -7 , JG JG (ale maly zasiego)

 

 

U nas zachlysniecie sie gra, wiec wszystko sie podoba; ).

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Lista secret trophy (tamta to był fake - wszystkie ukryte trophy są za scenerio), a wracając już do sedna wie ktoś z Was jak zrobić item move Law-em ? :) :

 

Lista secret trophy (poprzednia to był fake):

 

the list before was leaked is a fake this is the official one

 

Bronze

 

Friend or Foe?

Reunite with your ally in Scenario Campaign Mode.

 

Locate the Target

Learn the whereabouts of Heihachi Mishima in Scenario Campaign Mode.

 

It's All Coming Back to Me

Recover your memory in Scenario Campaign Mode.

 

The Key to Victory

Obtain the boot-up key in Scenario Campaign Mode.

 

That's No Hero

Defeat the Hero in Scenario Campaign Mode.

 

The Destroyer Has Fallen

Defeat the Destroyer of Worlds in Scenario Campaign Mode.

 

Silver

 

Showdown

Win the final battle in Scenario Campaign Mode.

 

What A Nightmare

Clear the Nightmare Train stage in Scenario Campaign Mode

 

Wooden Warrior

Clear the Subterranean Pavilion stage in Scenario Campaign Mode.

 

Eastern Explorer

Clear the Kigan Island stage in Scenario Campaign Mode.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy tylk ja na planecie ZIemia klade laske na trofea; o bez kitu w ogole mnie nie interesuja (interesuje mnie sama gra); o. nawet nie wiem jakie mam trofea w grach w ktore gralem ;).

 

Spoko, nie jesteś sam ;) W ogóle jest chyba osobny temat na ten shit, nie wiem po kiego grzyba to tu wklejać.

 

a wracając już do sedna wie ktoś z Was jak zrobić item move Law-em ?

 

1+4, 1

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy tylk ja na planecie ZIemia klade laske na trofea; o bez kitu w ogole mnie nie interesuja (interesuje mnie sama gra); o. nawet nie wiem jakie mam trofea w grach w ktore gralem ;).

Nawet nie wiesz ilu "nas" jest na tej planecie ;) Ba, ja nawet klade laske na customizacje i inne bzdury jak fabula itd. Interesuje mnie tylko VS i Online...

Odnośnik do komentarza

A ktoś może wie jak można zagrać na ghosty kolesi z rankingów, po downloadzie można na nich trafić tylko losowo w ghost mode czy mozna ich jakoś sobie odpalić i odrazu na nich popykac ?

 

OT

 

solo/ng jesteś może (DBE)Solo czy taka zbierzność nicków?

 

Na innym forum, które znam od lat, wskoczyl temat T6, ale pewnie szybko zleci na dol bo tam to pececiarze, raczej siedzą ; /

 

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza

Kurde, zagrałem dziś troche online i grając z "czerwoną ikonką" była tragedia, a z "zieloną" prawie tragedia, co nie zmienia faktu, że (pipi) w jugglu puncha nie mogłem wsadzić :confused: . Wiem już jedno, online grał nie będę, no chyba żeby tylko trofea zdobyć :thumbsup: .

Aha, ja jestem jedną z tych osób która gra w gry również po to żeby zdobyć trofea i powiedziałem sobie że w T6 będe miał 100%. :dance2:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...