Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Ty słuchasz takiej muzyki ? ja pierdole

 

Hehe radio leciało w tle, zapomniałem wyłączyć :P

 

Ale koles grajacy devil jinem jest nudny strasznie... Az zal ze w tekkenie 6, gdzie kazdy ma tak rozbudowany move list dalej gra sie na piec ciosow na krzyz, podczas friendly game (jeszcze rozumiem turnieje). Ale nie mi to oceniac :P

 

AC za(pipi)iście gra DJem, ale fakt nie pokazał w tych walkach wszystkich swoich możliwości ;)

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

@Trzcina

Postaci, które miały 8-klatkowe punche teraz mają 10-klatkowe.

 

O dzieki za potwierdzenie. ^_^b

 

Jezeli chodzi o walke to jak mowie nie mi to oceniac, nie znam go, nie gralem z nim, nie znam gry, nie znam move list, po prostu mialem nadzieje ze po 3 latach przerwy cos sie zmienilo, a tamten mecz jakos niespecjalnie to pokazywal ;p

 

Zreszta rozmowy tego typu byly jalowe X lat temu i powodowaly niesnaski i sa jalowe teraz. Wiele ludzie poklocilo z tego powodu i nie chce mi sie do nigdy do tego wracac :]

Odnośnik do komentarza
Heh, walki wygladaja na bezlagowe :] Nawet juggle wchodzily ;)

 

Ale koles grajacy devil jinem jest nudny strasznie... Az zal ze w tekkenie 6, gdzie kazdy ma tak rozbudowany move list dalej gra sie na piec ciosow na krzyz, podczas friendly game (jeszcze rozumiem turnieje). Ale nie mi to oceniac :P

 

Anyway, gdzies cos ktos mowil ze nie ma juz 8 fr punchy? Tzn ze wszyscy maja teraz znormalizowane 10 fr?

 

Chciałbyś tak nudnie grać, to jak idzie do przodu jest zapewne ciekawsze od Twojego całego gameplayu mister Trzcina.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, macie jakiś sposób na pokonanie Nightmare Train?

 

 

Strasznie glupi ten stage. Mi sie udalo, ale tylko fartem, jedyna sensowna technika to poczekac az pojawi sie DJ , podleciec po miniguna i jak będzie na srodku to wpakowac w niego serie. Jeżeli dobrze sie ustawi to wypadnie z pociagu.

 

Jeżeli nie tak to pozostaje meczenie tego stage od poczatku i czekanie az wydropuje dobre itemki S rankowe :)

Odnośnik do komentarza

A wie ktoś od czego zależy jakie itemy wypadają? Random czy coś innego? No i zna ktoś sposób na więcej kasy w scenerio? Chciałbym kilka droższych rzeczy kupić jak najkrócej w to grając:P.

 

Najlepsze itemy wypadaja, na levelach z DJ, Yoszim, i drewniakiem. Sa to itemy od C do S. Kase wedlug mnie najszybciej mozna nabic, sprzedajac powtarzajace sie itemy, te lepsze można opylić po 500-700k

Odnośnik do komentarza

Ok, ale trzeba dotrwać do DJ, jak to zrobić?

 

Tak jak pisalem, jak masz slabe itemki to nawet nie dasz rady dotrwac do DJ, musisz grac i liczyc na to ze z tych potworkow powypadaja A lub S itemki i potem je sobie zalozyc, obowiazkowo tez trzeba ubrac Alise, bo jak ona sie przekreci to reszta mobow szybko Cie dobije. No i wspomnie jeszcze, żeby zwracać uwage jak sie zaklada itemki, bo mozna aktywowac tylko 5 atrybutów, np 2 itemki z dodatkowym zyciem sie nie dodaja, dziala tylko ten jeden aktywowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...