Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę u kumpla (mnie niestety beta ominęła) i po prostu nie mam pytań. Gra masakruje wszystko co do tej pory widziałem. Nie wierzę że to waży tylko 460MB. KZ2 zamiótł mnie bez dwóch zdań. Oświetlenie miecie każdą grę na konsolach jaką widziałem (nawet genialnego pod tym względem uncharted). Zniszczalne środowisko ośmiesza resztę fps'ów i tpp'ków. Jedyne do czego można się przyczepić to średnie tekstury w niektórych miejscach, ale pokażcie mi grę na konsolach która wszędzie ma ładne tekstury. Animacja postaci i dynamiczne światło podczas strzelania zabija na miejscu. Do tego efekt kurzu, wiatru (ten zwala z nóg) i ilość szczegółów. Nie mam pytań. Gra miecie każdy tytuł jaki widziałem na obecnej generacji bez dwóch zdań. Jak pomyślę że to beta i multi w dodatku to aż się boję jak single będzie wyglądało.

 

kurcze, ukamieniujecie mnie pewnie, ale kompletnie nic nie widziałem w tej becie takiego co zrobiło by na mnie wrażenie, odpaliłem, pograłem pare jakiś czas i wizualnie jest całkiem normalnie, żadnych kosmosów, a tu wchodze na forum i czytam że graficznie zamiata wszystko co do tej pory stworzono, albo ja mam za wysokie wymagania (choć nie sądze, po porównuje je do tego co już jest na rynku) albo ktoś tu mocno przesadza

Odnośnik do komentarza

Po za tym moze zle podszedles do tej bety. Jezeli myslales ze beta wazaca niecale 500 mb bedzie wygladac jak filmiki z singla albo Crysis to kazdy by sie mogl rozczarowac tylko ze jak mozna tak myslec?? Nie wiem niestety nie dostapilem zaszczytu zagrania w to cudo ale nawet po slabej jakosci filmikach z bety jestem sciety z nog jak ta gra wyglada porusza sie i jakich wrazen dostarcza..

Odnośnik do komentarza
Po za tym moze zle podszedles do tej bety. Jezeli myslales ze beta wazaca niecale 500 mb bedzie wygladac jak filmiki z singla albo Crysis to kazdy by sie mogl rozczarowac tylko ze jak mozna tak myslec?? Nie wiem niestety nie dostapilem zaszczytu zagrania w to cudo ale nawet po slabej jakosci filmikach z bety jestem sciety z nog jak ta gra wyglada porusza sie i jakich wrazen dostarcza..

Wydaje mi sie, ze beta jest jak nieozdobiona choinka swiateczna, ktora bedzie w pelni przyozdobiona w lutym 2009 (wie ktos jak wygladala beta Cod4?). Ja ogladajac filimiki, mam wrazenie jakbym ogladal film sf. Postacie sa masywne, obiekty w pelnym 3d (te w tle tez robia wrazenie), dzwieki niesamowite, budujace fantastycznie klimat. Wszystko to sprawia wrazenie nowej jakosci, niespotykanej dotad na konsolach. Nie wiem jak wy, ale grajac w CoD4, mialem wrazenie jakby wszystko naokoloa bylo "kartonowe"- fakt grafa byla/jest kapitalna, ale "immersive" mialo past-genowe.

 

Pytania do grajacych w bete:

1. Czy przyznawany jest nam "kill", w momencie kiedy oponent zostanie przywrocony przez medyka do zycia? I odwrotnie

2. Moza od razu sie respownowac po tym jak zginiesz, czy trzeba odczekac ta animacje "wyciagnietej reki"? :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc jest zachwycony tą grą, jedyna rysa to zrywanie połączenia przy większych zadymach (wymiana ognia przez około 10-12 osób) które to przydarzyło mi się z 3 razy a także kłopoty z połączeniem do serwera w strategicznych dniach (weekend) :unsure: .Ale na szczęście to beta, więc z pewnością problemy te zostaną rozwiązane. A poza tym, Killzone to istny ogień, syndrom jeszcze jeszcze jedna walka i kończę, towarzyszy mi przez cała rozgrywkę. Naprawdę bardzo żałuje że gra nie wyjdzie na święta, bo nie ma co się bawić w kokieterie, ta gra zarządzi na świecie :twisted2: .

Dzisiaj grałem z istnym wymiataczem, zaliczył cały warzone na jednym wejściu, 62 kills ,zero trafień kolegów, to musiał być jakiś cyborg :P .

Edytowane przez B E N D E R
Odnośnik do komentarza
2. Moza od razu sie respownowac po tym jak zginiesz, czy trzeba odczekac ta animacje "wyciagnietej reki"? :)

To zależy od obrażeń - czasami po konkretnej serii/granacie giniesz od razu i nie ma "wyciągniętej reki" i czekania 8 sek. na medyka.

Wtedy respawn jest po 1-2 sek.

To zresztą też niezły zabieg taktyczny - zauważyłem, że wielu gości biega i z satysfakcją dobija leżących rannych.

A przecież logiczne jest, że gdy koleś leży ranny, to mamy go na 8 sek. z głowy i nasza drużyna ma przewagę liczebną na polu walki, która w niektórych gęstych akcjach jest kluczowa...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

ehhh i dalej nie mam kodu do betki;( - kto by pomyślał,że 460mb beta będzie bezsprzecznie najładniejszym fps na konsolach.Z tych filmików bija taka moc ,że hej-byle do lutego

Odnośnik do komentarza

Mialem okazje pograc w Killzone 2 Beta. :)

Ta gra jest rewelacyjna pod kazdym wzgledem - zaczynajac od rozgrywki, poprzez grafike az po oprawe dzwiekowa.

Graficznie to pierwsza liga, swietny Anti-Aliasing - nie ma zadnych postrzepionych krawedzi, do tego bardzo fajne efekty swietlne, dym, wybuchy, fajne tekstury. Jesli ktos pisze, ze Killzone 2 Beta graficznie nie zachwyca to polecam zalozyc okulary.

Co do oprawy dzwiekowej to rowniez jest super, dzwieki karabinu, shotguna, wybuchajacych granatow sa bardzo realistyczne, podczas rozgrywki slychac odglosy toczacej sie walki, swiszczace kule - oprawa dzwiekowa stoi na naprawde wysokim poziomie.

 

Nie wiem jak oni to wszystko upchneli, ale ta Beta zajmuje zaledwie 460MB.

 

Killzone 2 Beta zrobila na mnie duze wrazenie i z niecierpliwoscia czekam na wydanie pelnej wersji gry. :)

Odnośnik do komentarza

Oby 13, albo nawet wczesniej - najlepiej na samym poczatku miesiaca. :)

Juz nie moge sie doczekac pelnej wersji, jak tylko bedzie mozliwosc zamowienia to skladam preorder w jakims konkretnym sklepie. :)

 

a ja mam inne pytanie. na zadnym z filmikow nie ma celownika. czy w grze go tez nie ma?

Mozliwe, ze widziales filmik, na ktorym HUD byl wylaczony.

W grze jest normalny celownik gdy HUD jest wlaczony. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Mam nie typowe pytanie :) Da si poÓoßyŚ caÓkiem na glebe czy tylko kucnicie mamy ?

 

kuba nasz klanowy kamper :D szkoda ße nie zapytaÓeÖ czy claymorami moßna sie jeszcze obstawic i udawaŚ martwego 8)

 

:mellow:

kampisz to moze Ty w codzie bo napewno nie ja :) nie wiem jak Ty ale ja w niektorych przypadkach wole robic reloda lezac stad wlasnie to pytanie

Odnośnik do komentarza

http://www.psxextreme.com/ps3-news/4120.html

 

Jesteście podnieceni betą to zaczekajcie do 4 grudnia na nową informację....tak w skrócie można przetłumaczyć sens newsa powyżej.

 

Ciekawe co to będzie,mi się marzy by w wersji pudełkowej od razu był co-op dla kampanii i pojazdy dla multi-niby ma to dojść w późniejszych patchach ale miło by było jakby GG chciała 4 grudnia poinformować,że od razu te dodatki znajdą się na płytce :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...