Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj odwalcie sie od Jakubssa , Jedyny typ tutaj co jeszcze rozumie "z sensem" i odpowie na wasze pytania, unikajac zbednych "rozmyslen" (jak np z demem czy polonizacja KZ2) :P.

A ty Dzejdzej nie dawaj sie tak podpuszczac, jaja sobie robia :P.

Moc PS3 jest niesamowita - ze az nie chce mi sie poprawiac brak polskich znakow ..... .

Odnośnik do komentarza

Jakbyś mocniej pomyślał, doszedł byś do wniosku że to niesprawiedliwie by było, aby gracze, którzy dostali betę (a jest to bardzo mały odsetek) przy premierze gry zaczynali z za(pipi)istymi statystykami w porównaniu z graczami, którzy grę dopiero zaczynają.

 

Dwa kod gry pewnie jeszcze się trochę zmieni i nie wiem czy możliwe by było w ogóle przeniesienie takich statystyk (chociaż pewnie dąło by radę).

Odnośnik do komentarza

Skoro sam przyznajesz, że jest to możliwe, to dziwię się, że tak zareagowałeś na moje pytanie.

 

Ci co otrzymali betę i tak będą mieli przewagę nad nowymi użytkownikami (rozeznanie planszy, broni), więc z tymi statystykami, moim zdaniem, to nie jest takie oczywiste.

 

PS. Spoko Jacobss, pisałem po Tobie.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

okładka grudniowego numeru GamaReactora ,w którym ma pojawić się 10stronnicowa zapowiedź Killzone2...

 

ps3-killzone-2-1227811516-1.jpg

 

Co to za super jednostka na okładce?wyglądają jak Frogsi z MGS4,a może to 3 rasa....

 

btw.znany jest w uniwersum ten symbol na hełmie?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
okładka grudniowego numeru GamaReactora ,w którym ma pojawić się 10stronnicowa zapowiedź Killzone2...

 

ps3-killzone-2-1227811516-1.jpg

 

Co to za super jednostka na okładce?wyglądają jak Frogsi z MGS4,a może to 3 rasa....

 

btw.znany jest w uniwersum ten symbol na hełmie?

 

Oczywiscie, ze tak! Obejrzyj sobie filimk na gamersyde "spectator mode": http://gamersyde.com/stream_9580_en.html

 

Zatrzymaj sie na 49 sekundzie, spojrz w gore ekranu. Nad dwoma pilarami znajduja sie 4 symbole. Ten pierwszy od lewej strony, to wlasnie symbol na helmie, nowej helgastowej jednostki. :)

 

Widzieliscie w akcji scout'a? wymiatankoo :)

 

edit: ta postac widac rowniez na trailerze (tez 49 sek)

http://www.gametrailers.com/player/42077.html

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

To było do przewidzenia :D.

 

Podczas targów E3 2007, Seb Downie powiedział, że nie wyklucza śniegu, a to znaczy, że prawdopodobnie są na Helghanie góry. Widzieliśmy również na ostatnim trailerze jakieś pustkowia... na pewno miejscami planeta jest jałowa.

 

Mnie bardziej interesuje, jak, kiedy i skąd wyjdzie trzecia rasa (z podziemi? :huh: ).

 

Trzecia rasa to ogromny spojler, która ma stanowić ogromny zwrot akcji, więc Sony/Guerilla starają się nic na ten temat nie mówić. Z tego co wiem, byli już źli na to, że informacja o trzeciej rasie w ogóle wypłynęła... miała to być tajemnica.

 

Ludzie spekulują, że trzecia rasa będzie tak potężna, że ISA i Helghaści się zjednoczą przeciwko nim. Na pewno trzecia rasa będzie przeciwko Helghastom. Dlaczego? Dlatego, że zajęli ich ojczystą planetę (Helghan nie jest planetą Helghastów - oni pochodzą z ziemi, bo to ludzie, przerobieni pod wodzą Scolara Visariego). ISA to też pewnie będą dla nich wrogowie, bo w końcu to najeźdźcy.

 

I tak ostanie dumanie - myślicie, że Sev (nasz bohater w KZ2 - notabene, szkoda że to nie jest Jan Templar, jak w jedynce) będzie wstanie wygryźć Marcusa Phoenixa ze szczytu największych badassów? Bo np. taki Nathan Hale, to przy nim zwykłe chucherko ^_^ Dla mnie w grach zawsze było ważne, czy bohater posiada niezły słownik i co może zrobić swoją siłą.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj cały dzien katuję betkę multiplayer.

 

Ta gra wsysa jak odkurzacz. To niesamowite, ale ostatnio żadna gra mnie nie przykuła tak do konsoli jak właśnie ta beta. Aż boję się co to będzie z pełną wersją gry.

 

Po 3 godzinnym szpilaniu w ową betkę przesiadłem się na sekundę na Resi 2. Już nie kwestionuję fajności jednego multi i drugiego- kwestia gustu, jednak różnica klas pod względem oprawy i klimatu jest wręcz kolosalna. Ta gra w multi jest chyba lepsza od COD4!!

 

Levelowanie skopiowane z Coda. Podczas meczu jak już wcześniej wspomniałem mamy kilka trybów (oczywiście można dobrowolnie ustawić, jak kto chce) podczas których różne rzeczy są punktowane. Ot znaleźć dyktafon z nagranie i przetransportowac go na inne miejsce, podłożyć/ usunąć ładunki na wybranym celu, zabić określonego gracza czy też czysty deathmach. Co ciekawe zdobywamy tutaj ribbony na modłę Resistance. Dla przykładu gdy zacznie się tryb Deathmaczowy, gdzie punkty podwójnie się liczą za zabicie przeciwnika to jeżeli zabijemy minimum 10% z wszystkich zabitych podczas teo trybu dostajemy ribbona pod koniecz meczu. Za zdobycie 10 takich ribbonów dostajemy medal i teraz każde zabójstwo w tym trybie nie będzie się liczyło podwójnie a potrójnie.

 

Tak więc mając już ten medalik i zaczynając zwykły team deathmach każde moje zabójstwo liczy się za 3 pkt. Za wygrany mecz drużyna otrzymuje mnoznik x1.5, czyli zabijając 20 typa- dostajemy 60 punktów razy 1x5 daje nam to 90pkt. A trzeba dodać że początkowe levele idą dośc szybko i takie 90pkt może nam spokojnie zapełnic cały albo przynajmniej 2/3 paska.

 

Dobra zmykam. Za dużo gier, za mało czasu:/

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Wielki szacunek Dla GG. Posiadam COD4, COD5, Res1 i res2 a gram w BETE Kz2. Mimo ze nie bedzie sie to liczyc, mimo ze nie ma klanowek, mimo ze jest garstka graczy w porownaniu z COD5 i mimo ze jest tylko 3 mapy. Gra jest NIESAMOWITA, tytó rajcuje mnie tak bardzo ze po premierze KZ2 nie kupie chyba przez caly 2009r zadnego FPS.

 

Gra bije wszystko co do tej pory posiadam w swojej kolekcji (a posiadam bardzo duzo).

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Welna tak opisuje bete, to musi byc naprawdę dobrze. Welna jest jakaś najbardziej skillowa broń, taki numer jeden jak karabin w R1 czy "marek" w R2.

 

Ogólnie nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia ^^

 

Tego chyba jeszcze nie było

killzone_mod_01.jpg

 

więcej

http://www.ps3site.pl/killzone-na-pc/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Jeżeli Welna tak opisuje bete, to musi byc naprawdę dobrze? Welna jest jakaś najbardziej skillowa broń, taki numer jeden jak karabin w R1 czy "marek" w R2.

 

Ogólnie nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia ^^

Skillowa bron, hmm duzo jest, wlasciwie kazdy karabin,

Zreszta balans jest tak fajny ze kazda bron w odpowiedniej sytuacji jest bardziej skuteczna a w innej mniej. Te 3 plansze sa tak zrobione ze jest miejsce dla snajpera(walka z dystansu), dla goscia z karabinem(poldystans) i dla shootguna w walce na malej przestrzeni. Kazda klasa jest dobra w odpowiedniej sytuacji a slaba w innej. Takze balans jest generalnie bardzo dobry.

 

Najgorsi sa kamikazzzze z wyrzutnia rakiet, najczesciej zabijajac kogos zabijaja tez samych siebie (debilizm straszny no ale coz).

 

Gra jest bardzo fajnie wywazona, z tym ze dzisiaj byly straszne lagi (moze tylko u mnie) no ale to prawo bety ,a ze ona prawdopodobnie sie zaraz skonczy (ustepujac hmm demu?), jestem skory to wybaczyc.

 

Zmienil bym tylko 2 rzeczy w klawiszach. Wcisniecie celownika nie powinno powodowc tego ze on " zostaje" i trzeba nacisnac jeszcze raz zeby "zszedl" natomiast kucanie odwrotnie, raz nacisnac kuca drugi raz wstaje, a nie przytrzymywac. No ale to drobne ryski

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...