Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę spoilerów dlatego ostrzegam-cała cutscenka przed sceną lądowania na plaży w etapie ,który puszczają na każdych targach.

Wykonanie jak zwykle zabija.

 

 

BTW co ciekawe na ekranie nie ma już napisu alpha code lub preview code więc możliwe,że filmik pochodzi z ostatecznej wersji.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Trochę spoilerów dlatego ostrzegam-cała cutscenka przed sceną lądowania na plaży w etapie ,który puszczają na każdych targach.

Wykonanie jak zwykle zabija.

 

 

BTW co ciekawe na ekranie nie ma już napisu alpha code lub preview code więc możliwe,że filmik pochodzi z ostatecznej wersji.

Powiedzcie mi czy to oglądać :D. Nie chcę za bardzo spoilerów, strasznie czekam na grę i w ogóle i się zastanawiam czy oglądać, bo najchętniej bym nic z gry nie oglądał. Wolę się w domowym zaciszu na HDTV podniecać :D.

 

było juz jakiś czas temu

 

Tak, ale czytam to co się dzieje na forum gametrailers i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jednak amerykanie są od nas głupsi. A przynajmiej, 50% spośród nich.

Złudzenie :). Po 1. Większość ludzi na GT to zwykłe dzieciaki. Po 2. wejdź na polskie forum, o podobnym targecie do GT - np. gry-online.pl tam po prostu idzie się złapać za głowę od głupoty.

Odnośnik do komentarza

No no to wiadome raczej. Swoją drogą dalej jestem pod wrażeniem jakości wykonania postaci ale i teraz samego klimatu tej wojny. Jest humor, jest krew- słowem jest wszytko;]

 

Sev zaczyna mi się podobać jako główny bohater.

Templar widać też powrócił ale z tego co zobaczyłęm chyba nie odegra znaczącej roli- ot awansował i siedzi za biurkiem

 

Odnośnik do komentarza

Oglądaliście już te obrazki z wersji wysłanych do recenzji? Zobaczcie co tutaj znaleziono:

 

viasrijh8.jpg

w560.png

 

Tak wygląda SCOLAR VISARI!!! Za(pipi)iście mi się podoba. Przeszedł niezłą przemianę.

 

 

Dla tych co są nowi w uniwersum Killzone Scolar Visari to główny "zły", który jest szefem helghastów, on dał helghastom potęgę i to on wygłosił to super przemówienie (link podałem stronę temu) niczym Adolf Hitler. Jego głos jest ekstra. Takiego wyrazistego i z "duszą" złego, mało kiedy można spotkać w grach. GG bardzo porównuje go z Hitlerem.

 

Edit:

 

Okładka NTSC:

 

31332677731cc10316c6ac4.jpg

w432.png

 

Okładkę dla terytoriów PAL, podał wyżej Dark AlexX.

 

Mnie się bardziej podoba "nasza" okładka :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Poniekąd ten szlaczek jest narzędziem marketingowym i ma Ci się z kilometra rzucać w oczy i informować, że dana gra jest tylko na PS3 ale wg mnie wygląda to wieśniacko :P

 

Ja dalej się zastanawiam czemu praktycznie żadna gra nie ma na pudełku oznaczeń ,że zawiera trophies-chyba jedynie na Res2 US takie coś widziałem z tyłu pudełka...

Odnośnik do komentarza
Jedynka nie była badziewiem.A co do Halgastow,to nie są oni tacy źli jak ich przedstawiała poprzednia część.

Dokładnie :). Wystarczy na oficjalnej stronie poczytać trochę o ich historii.

 

Widzieliście ze w press paku są 2 płyty? Domyślam sie ze pierwsza to gra a druga.... Bonus movies?

Nie wiadomo :).

 

 

 

Są już przecieki od osób posiadających "wersję do recenzji", że gra oczywiście kosi wszystko co do tej pory było w świecie gier. To jak wiadomo jest tylko początkowa euforia, więc zobaczymy co będzie dalej :).

 

Moje obawy pozostają nie tyle co do "jakości" gry, a jej marketingu. Czy nie za wcześnie na wersje do recenzji, które mogą być pełne błędów? Wszak do 27 lutego jeszcze sporo czasu i Sony spokojnie będzie grę poprawiać jeszcze do końca stycznia. Pamiętajmy, że jeżeli recenzje i średnia nie będę takie jak ludzie oczekują, to sprzedaż nie będzie również aż taka, jak się wszyscy spodziewają. Wszak zawsze ludzie traktują recenzje, jak święte krowy. Przydałoby się tutaj troszkę podkupić redaktorów, no ale Sony tego nigdy nie zrobi :). Liczę tylko, że Microsoft nie włoży swoich palców, a recenzenci będą uczciwie oceniać. Jeżeli będą oceniać uczciwie, to ja raczej nie mam obaw - dobra gra, sama się obroni. Ale tylko pod warunkiem jeżeli recenzenci będą rzetelni. Widziałem już jeden "preview (nie mylić z review, czyli recenzją)" pewnego serwisu, w którym profesjonalizm dosięgnął takiego dna, że dziennikarz stwierdził, że Dead Space na X360 wygląda lepiej od KZ2. :lol:

 

To w sumie tyle z moich obaw. O samą grę się nie martwię. To co dotychczas widziałem, mi wystarcza (jasne, zawsze się oczekuje więcej, ale ja utrzymuję moje oczekiwania na wodzy, bo nie chcę się rozczarować, jak to się już wielokrotnie działo).

 

Zresztą, kilka osób z for Killzone też podziela te obawy...

 

No ale nic, ufam Sony i ich marketingowcom, że przynajmniej tego w przypadku tej gry nie spieprzą. Gra na pewno będzie wielka. To się musi udać, musi się dobrze sprzedać i przyjąć. Jeżeli nie, to ja już nie wiem co jest z PS3. Jak gra się dobrze nie sprzeda, to ja już nie wiem gdzie leży problem.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...