Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu(nie wiem czy nawet nie do dziś bo nie kupuje) Czasopismo każdego Mężczyzny w zakładce z recenzjami gier oceniało tytuły ,które często miały miec premierę dopiero za kilka miesięcy lub nawet za pół roku :).W tym przypadku jest podobnie a ludzie to oceniający na 100% nie mieli styczności z tytułem i ocenili go na podstawie zbioru informacji o których wiadomo-ocena wysoka ale nie idealna jest najbardziej neutralną bo w koncu w każdej grze można znaleźć błędy :)

Odnośnik do komentarza
Druga reka po OPM (pierwsza online) z jakiegoś szwedzkiego ścierwa. Czemu ścierwa? Ano po pierwsze, że jesteśmy w swojskim temacie o Killzone i tak tu się rzuca mięsem. A po drugie, że dali 4/5 (Helgańskie śmiecie!!!1111oneoneone).

http://www.videogaming247.com/2009/01/11/f...ame-4-out-of-5/

 

Ten sam dziennik wystawił GTA IV ocenę 3/5, więc nie ma się zbytnio co przejmować:P

 

PS. Jak myślicie, będzie szansa na kupienie tego Bundle Packa z Killzone 2 pół/półtora miesiąca po premierze?

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Druga reka po OPM (pierwsza online) z jakiegoś szwedzkiego ścierwa. Czemu ścierwa? Ano po pierwsze, że jesteśmy w swojskim temacie o Killzone i tak tu się rzuca mięsem. A po drugie, że dali 4/5 (Helgańskie śmiecie!!!1111oneoneone).

http://www.videogaming247.com/2009/01/11/f...ame-4-out-of-5/

Lipna "recenzja" zostala juz zdjeta ze strony i bardzo dobrze. :D

Jesli chca sie wypromowac, albo wypisywac jakies bzdury to niech skorzystaja z innego tematu. :)

Odnośnik do komentarza

Mają prawo wystawić ocenę jaką im się podoba. Nie rozumiem nagonki na tą gazetę :). To ich zdanie. Porównywanie ich do ścierwa, tylko dlatego, że mieli odmienne zdanie, jest moim zdaniem nie na miejscu.

 

To co zostało podane w linku, to tylko podsumowanie recenzji. Pełną można znaleźć właśnie w tej gazecie :).

 

A więc mamy już dwie recenzje:

 

OPM - 5/5

GP - 4/5

 

Świetnie! Teraz jeszcze czekam na recenzje na Eurogamer, Gametrailers, IGN, Gamespot i w rodzimym PSX Extreme ^_^

 

Recenzja tej gazety GP oraz OPM, mają jedną wspólną cechę jeżeli chodzi o wady: Brak CO-OP. Szwedzki magazyn narzeka również na to, że gra nie za wiele wnosi do gatunku. OPM natomiast narzeka w minusach tylko na brak CO-OP.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Miałem dosyć tego hype'u, gifów i sygnaturek. Ściągnąłem filmik (720p) z Gametrailers, odpaliłem sobie na Xboxie, żeby się w końcu przekonać, jak to jest naprawdę i co...?

 

o_o

O_o

O_O

 

O KU.RWA. Jak to się prezentuje. Nie mam pytań. Piękna gra. Zapragnąłem PS3 bardziej niż kiedykolwiek. Panowie, świetna gra do Was niedługo trafi, jak tylko sobie o niej myślę pykając w GoW :P.

Ale również zauważyłem kilka uproszczeń w grze. Autorzy, zamiast pakować całą moc przerobową w jakieś chu.jowe tekstury i rzeczy, na które nikt nie patrzy skupili się na efektach, postaciach. A sztuczek, które oszukują nasze oczy co nie miara. Mimo wszystko SZACUN!

Oby tylko fabuła trzymała poziom jedynki, tam animacja, dialogi i ogólnie historia były, co by nie mówić, świetne. I to pamiętne intro.

 

Aha, panowie... naprawdę, dajcie spokój. To jest GRA. TYLKO GRA. I to są konsole. TYLKO KONSOLE. Bo co niektórzy tutaj się tak spinają, jakby im matkę conajmniej obrażano ;].

 

macie moze tą tapetę tylko ze w wysokiej rozdzialce??

killzoneadhl.jpg

 

czy cos wiadomo o polskiej wersji gry ??

 

Jooooooł, skąd Ty to wziąłeś!? Ja chce tapety tylko z Tą panią!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Mają prawo wystawić ocenę jaką im się podoba. Nie rozumiem nagonki na tą gazetę :). To ich zdanie. Porównywanie ich do ścierwa, tylko dlatego, że mieli odmienne zdanie, jest moim zdaniem nie na miejscu.

Zdanie zdaniem - maja prawo, ale nie do konca wiadomo jaka wersje opisuja bo odziwo oni jako drudzy po Official Playstation Magazine recenzuja ta gre i to jeszcze przed najwiekszymi stronami internetowymi o grach. :)

 

Jesli chodzi o brak coop to fakt - szkoda, ze go nie ma, ale czy to taka wada - jak mozna dawac minusa za cos czego nie ma - rozumiem gdyby nie bylo trybu multiplayer, ale to tylko coop, nie jest powiedziane, ze kazda gra musi go miec.

Zreszta Bioshock nie mial nawet trybu multiplayer, w wszyscy sie nim zachwycali i niektorzy nawet twierdzili, ze taki tryb tam po prostu nie pasuje i jest niepotrzebny. :D

W przypadku Killzone 2 nie ma sie do czego doczepic to wymyslaja minusy za cos czego nie ma, co mogloby byc. :)

Dajmy minusa za to, ze nie ma tam pokemonow (chyba, ze sa). :D

 

Nie twierdze, ze Killzone 2 jest pozbawiony wad, ale bez przesady. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie ma planów wprowadzenia zestawu PS3 plus Killzone 2 do Am Pn

 

http://www.psu.com/No-Killzone-2-bundle-pl...a0006084-p0.php

 

Kolejny głupi ruch Sony? Przecież Amerykanie rzucili by się zapewne po ten bundle pack.

 

Jak dla mnie jest jedna wada Killzona 2 - brak tej trzeciej rasy, o której kiedyś wspominano. To by było coś. Chyba, że czegoś nie wiem i jakaś rasa inna jest, ale żadnych newsów o tym nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Może będzie 3 siłą,w kilku filmikach widać jakiego generała na dachu,może to będzie nowy zły,jaka nowa rasa helgan( w końcu ich ciała cały czas podlegają ewolucji)

Nie, nie :).

 

Widzę tutaj brak znajomości uniwersum (oczywiście niczego nie wyrzucam, tylko chcę sprostować :) ).

 

Ten "generał" to osobisty pułkownik szefa Helghastów, Imperatora Visariego.

 

Scolar Visari, to gość, który jest "głównym złym". To do niego należy jedno z najlepszych intro w historii gier. Tak, to on Hitlera przypomina. On jest głównym szefem i to on Helghastów wyniósł na górne szczeble. Wszystkie informacje są zawarte w intrze do jedynki.

 

Tutaj to intro:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=CjmCc-0seZo

 

Miazga! Oglądać, ci co nie widzieli. Jedno z najlepszych politycznie intr (?) w grach.

 

Trzecia rasa może się pojawi, nie wiadomo. Podobno wszystkie poziomy, które nie znalazły się w Preview Version, są naprawdę cudowne i tajemnicze :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Ale w takim razie w tej pierwszej recenzji OPM by o niej wspomnieli. Ktoś czytał ja cała na skanach i tłumaczył?

 

Embargo :). Nie mogą pisać szczegółowo o fabule i zakończeniu w recenzji.

Intro oglądałem. Świetne, tak samo jak w pierwszej częsci. Niedługo dla samych intr będe kupować gry biggrin.gif nie no joke biggrin.gif

 

He? :D Jakie intro? To do dwójki na gametrailers? To nie jest intro :). To tylko jest jak grę włączasz. Prawdziwe intro (takie jak w jedynce) trwa coś koło 7-8 minut i będzie jak zaczynasz kampanię. A potem dopiero będzie ten fragment z lustrem, który tu już był. Wniosek? Zanim będziemy grać, przez pierwsze 10 minut będziemy tylko oglądać wprowadzenie :).

Odnośnik do komentarza
He? biggrin.gif Jakie intro? To do dwójki na gametrailers? To nie jest intro smile.gif. To tylko jest jak grę włączasz. Prawdziwe intro (takie jak w jedynce) trwa coś koło 7-8 minut i będzie jak zaczynasz kampanię. A potem dopiero będzie ten fragment z lustrem, który tu już był. Wniosek? Zanim będziemy grać, przez pierwsze 10 minut będziemy tylko oglądać wprowadzenie smile.gif

 

Sorry szybko czytałem Twoj post i nie dokładnie przez co myslałem, że o intrze w drugiej odsłonie piszesz. (to na GameTrailers)

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

W porządku :).

 

Tutaj intro natomiast do Killzone: Liberation na PSP (Killzone 2 jest właśnie kontynuacją KZ:Liberation, które jest kontynuacją jedynki na PS2). Również świetne!

 

Szczególnie muzyka.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=QwvUqAt_fAU&...feature=related

 

Edit: Tutaj cała historia uniwersum. Ci co nie kumają po engliszu, mogą przynajmniej sobie na zdjęcia popatrzeć:

 

http://boardsus.playstation.com/playstatio...thread.id=46459

 

Coś mi to przypomina :)

 

rise.jpg

 

plans.jpg

 

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Nie było mnie parę dni, bo Killzone 2 mnie wessało - a tu widzę niezły spam zgotowaliście :D

 

Jak to jest z tymi językami? W wersji PL będzie można ustawić angielski czy nie?

Wyjaśniając Wasze dylematy sprzed paru dni (i nie pytajcie dlaczego tak jest, bo sam się zdziwiłem):

Przy pierwszym włączeniu gry mamy do wyboru kilkanaście języków - w tym PL.

Dokonany wybór daje nam napisy + dubbing w DANYM języku (napisy z opcją wyłączenia). Wybór jest zapisany w save.

NIE MA możliwości wybrania ANG audio + PL napisy.

Przy kolejnym uruchomieniu gra NIE pyta o język, tylko czyta save. Jeśli chcemy zmienić wybór, należy usunąć save i zacząć do nowa.

 

w multi mozna pisac za pomoca klawiatory (jak w MGO), czy tez jedyna forma komunikacji sa headsety?

Tylko headsety.

 

Czy w PE jest jakis KZfan?

Tak, od tygodnia przynajmniej dwóch - ja i HIV :D

 

Odnośnik do komentarza

Hmm... Gulasz pisał coś innego na forum N+ (chodzi o te języki), ale no cóż, jeżeli tak jest jak pisze Butcher, to lipa.

Napisz coś więcej o samej grze! ;)

Recenzja będzie obejmował także tryb multi, czy to ocenicie w następnym numerze?

 

KILLZONE 2 bez War Doga

http://www.ps3site.pl/killzone-2-bez-war-doga/13933/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Butcher a aby ten polski dobry?Bo nie uśmiecha mi się kasować save tylko po to by przejść kampanię po polsku

Przejdziesz raz po polsku, żeby ładnie wszystkiego posłuchać i napawać się ojczystym jezykiem w takiej grze :), a potem skasujesz save'a i przejdziesz jeszcze raz - z angielskim, słuchając fucków. Bo że przejdziesz przynajmniej 2 razy to zaręczam... :>

Gorzej, że z kasacją save'a idą w piach ew. dane z mutli...

Odnośnik do komentarza
Butcher a aby ten polski dobry?Bo nie uśmiecha mi się kasować save tylko po to by przejść kampanię po polsku

Przejdziesz raz po polsku, żeby ładnie wszystkiego posłuchać i napawać się ojczystym jezykiem w takiej grze :), a potem skasujesz save'a i przejdziesz jeszcze raz - z angielskim, słuchając fucków. Bo że przejdziesz przynajmniej 2 razy to zaręczam... :>

Gorzej, że z kasacją save'a idą w piach ew. dane z mutli...

I tak przez pierwsze 2 dni mam zamiar grac tylko kampanie i przejsc ja przynajmniej 2 razy. :)

 

Ujdzie, wyprobujemy ten polski :)

Odnośnik do komentarza

może w wersji sklepowej to zmienią ale raczej nikłe szanse...w takim razie pozostanie zrobić tak jak piszesz.Liczę,że za dużo trofeów nie będzie zależnych od przejść gier itp bo kasując save tak jakby będę zaczynać wszystko od zera.

 

"Nie było mnie parę dni, bo Killzone 2 mnie wessało","Bo że przejdziesz przynajmniej 2 razy to zaręczam... " - no takie wypowiedzi to ja rozumiem,Hiv jakiś zamknięty był w sobie i nie chciał się wrażeniami podzielić na forum :P

 

BTW jeśli odpowiedź na to pytania będzie w recenzji to nie pisz-odblokowuje się coś po przejściu gry,jakieś bronie,poziomy trudności itp?są easter eggi?no i najważniejsze -w ile się singla przechodzi?:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...