Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

może w wersji sklepowej to zmienią ale raczej nikłe szanse...w takim razie pozostanie zrobić tak jak piszesz.Liczę,że za dużo trofeów nie będzie zależnych od przejść gier itp bo kasując save tak jakby będę zaczynać wszystko od zera.

 

"Nie było mnie parę dni, bo Killzone 2 mnie wessało","Bo że przejdziesz przynajmniej 2 razy to zaręczam... " - no takie wypowiedzi to ja rozumiem,Hiv jakiś zamknięty był w sobie i nie chciał się wrażeniami podzielić na forum :P

 

BTW jeśli odpowiedź na to pytania będzie w recenzji to nie pisz-odblokowuje się coś po przejściu gry,jakieś bronie,poziomy trudności itp?są easter eggi?no i najważniejsze -w ile się singla przechodzi?:)

Pewnie jak w wiekszosci gier odblokuje sie najwyzszy poziom trudnosci (Elite chyba).

 

Czyli najpierw wlaczasz na Easy lub Normal(zalezy od umiejetnosci), zeby smakowac bezstresowo gre i nalapac wszystki trophy, potem przechodzisz na Elite, a potem to juz tylko MULTI :D:D:D

Odnośnik do komentarza
i najważniejsze -w ile się singla przechodzi?:)

Hmm... czyżbyś nieuważnie śledził ten temat kilka dni temu... ? :>

Mi chodzi o czas przejścia gry redakcji :) bo,że ktoś na necie przeszedł grę w 6h a GG określa szacowany czas kampanii na 10h mnie nie urządza :P

 

Monte-z tego co wiem to GG patcha w najbliższym czasie nie przewiduje,no chyba że w pierwszym dniu kilka milionów ludzi wbije się w multi i im serwery nie wytrzymają i będą musieli problem rozwiązywać łatkami.W każdym razie raczej day one patcha nie będzie

Odnośnik do komentarza
Mi chodzi o czas przejścia gry redakcji :) bo,że ktoś na necie przeszedł grę w 6h a GG określa szacowany czas kampanii na 10h mnie nie urządza

Ależ oczywiście - mnie też wali w cycki na ile szacuje długość singla GG czy jakiś ziomek z netu.

Cokolwiek piszę, piszę na podstawie własnych doświadczeń...

 

Odnośnik do komentarza
ponoć na Europę będzie jedno wydanie z kilkunastoma językami do wyboru

i wszystko jasne dzięki ;) teraz pozostaje czekac na ogloszenie kolekcjonerki :D

ogólnie proponuję wziąć na wstrzymanie jeśli ktoś chce już teraz zamawiać-raz,że do premiery 1,5 miesiąca a dwa,że za kilka tygodni będzie się roić od aukcji i preorderów na K2.Do tego pewnie rozwiąże się sprawa kolekcjonerskiej.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ten jest lepszy:

http://i41.tinypic.com/bj7h46.gif

 

Ten tez jest swietny: :D

http://i12.photobucket.com/albums/a225/mcm...922/673wxvp.gif

 

Niech w koncu powiedza cos o Edycji Kolekcjonerskiej bo ile mozna czekac, do premiery troche ponad 1.5 miesiaca, a nadal nic nie wiadomo. :)

 

Z tym wyborem jezyka to troche kicha, przeciez powinna byc mozliwosc jego wyboru lub zmiany w opcjach. :)

Nie jest to jednak jakas wielka wada, dobrze, ze jest jezyk polski i tyle. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Butcher a ten level na pociągu wygląda tak genialnie jak na tym filmiku http://www.gamekings.tv/index/videos/minid...special-part-2/(od 1.30min zaczyna się nim chwalić,od ok 2,50min widok go w pełnej okazałości)?bo ja po prostu jestem w szoku jak to oglądam,nierealny poziom oprawy,a może są jeszcze bardziej koszące momenty?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nie spojlujta bo odbierzecie innym, a przede wszystkim sobie ;) radość.

P.S Czy tylko mi się wydaje czy K2 zrobiło się od jakiegoś czasu takie trochę "zielone" ?

Poprzednia bardziej stonowana kolorystyka bardziej mi sie podobała, może to tylko filtr który mozna wyłączyć?

Jasne i bedzie jeszcze pelno innych opcji ustawienia grafiki. :lol:

 

To nie jest PC tylko konsola dlatego w grach nie ma tego typu ustawien. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...