Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Będą w polskiej wersji angielskie głosy i napisy do wyboru?

 

Na poczatku gry bedzie wybor jezyka i w tym jezyku beda napisy i dubbing. :)

Jesli wybierzesz PL to wszystko bedzie w PL, nie ma mozliwosci mieszania jezykow np. Angielski dubbing i polskie napisy. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Beda polskie, angielskie i jeszcze kilka innych. Niestety wystepuja w pakiecie (nie mozna np. angielskich glosow + napisy PL) i mozna je wybrac tylko raz (pierwsze uruchomienie gry). Potem jesli zechcesz zmenic jezyk musisz usunac save <_<

 

E: Saptis szybszy :P a w miedzyczasie wbil sie jeszcze Ficus ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Ja wlasnie sie zastanawiam gdzie zamowic zeby dostac w dniu premiery, na Allegro jest za 179, Ultima ma za 199, a sklep PSX Extreme za 219. :)

 

Na Allegro najtaniej, ale to nie jest zbyt pewne zrodlo jesli chodzi o premiery gier. :)

Ja się dlatego narazie wstrzymuje, zobaczymy jak się sytuacja wyklaruje może w jakimś pewniejszym sklepie co do szybkiej wysyłki będzie cena jak na allegro i wtedy się kupi. A jak nie to wole zapłacić 20 zł więcej, ale grać w dniu premiery. 8)

Odnośnik do komentarza
A nie lepiej wybrać się po prostu w dniu premiery po grę do sklepu?

Wiesz może we Frankfurcie jest pełno sklepów z grami ,ale w Polsce wciąż są miasta bez takich sklepów. To chyba normalne ,że jakby sklep był blisko to nie trzebaby zamawiać przez neta. Co nie?

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza

Wątpię, że ruszy coś z limitką, bo każdy już kupi zwykłą. No bo kto kupuje limitki? - osoby które czekają na grę z wywieszonym jęzorem przynajmniej, a Ci swój egzemplarz kupią w dzień premiery, więc krąg potencjalnych nabywców bardzo się zmniejszy.

 

 

Co do kupna gry w dzień premiery, to przecież w każdym województwie jest przynajmniej jeden Media Markt, nie wspominając o Empikach, Electro Worldach, Saturnach, Kolporterach, innych lokalnych sklepikach i chociaż by sprzedawców na allegro którzy sprzedają coś nieopodal naszej miejscowości :).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Ja wlasnie sie zastanawiam gdzie zamowic zeby dostac w dniu premiery, na Allegro jest za 179, Ultima ma za 199, a sklep PSX Extreme za 219. :)

Według Ultimy, premiera 27.02.

no nie wiem, ja widze cos takiego na ultimie...

 

Premiera odbędzie sie około dnia 27.02.2009.
Odnośnik do komentarza

Za dużo tych filmików z gameplaya przed premierą gry :/ Nawet pokazali level na jakiejś pustyni... bossów... już niedługo poznamy całą grę z filmików. Sony robi tu moim zdaniem błąd. Gdzie nie spojrzę na neta to jakiś nowy screen, gameplay, za dużo spojlerów. :/

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Za dużo tych filmików z gameplaya przed premierą gry :/ Nawet pokazali level na jakiejś pustyni... bossów... już niedługo poznamy całą grę z filmików. Sony robi tu moim zdaniem błąd. Gdzie nie spojrzę na neta to jakiś nowy screen, gameplay, za dużo spojlerów. :/

 

TO robcie tak jak ja i nie ogladajcie juz niczego nowego :D:D Ja hypuje sie juz tylko i wylacznie givami wklejanymi np przez YETIego :)

Odnośnik do komentarza
Za dużo tych filmików z gameplaya przed premierą gry :/ Nawet pokazali level na jakiejś pustyni... bossów... już niedługo poznamy całą grę z filmików. Sony robi tu moim zdaniem błąd. Gdzie nie spojrzę na neta to jakiś nowy screen, gameplay, za dużo spojlerów. :/

Pytanie - a kto Ci powiedział, że to Sony daje te filmiki? :) Nie, to nie Sony. Ostatnim filmikiem, który Sony wypuściło DLA PUBLICZNOŚCI był Helghan Trailer 2 miesiące temu, który można od wtedy znaleźć na PS Store.

 

A następna sprawa to właśnie dokładnie to co powiedział Izon - kto Ci to każe oglądać? :) Ja np. postanowiłem sobie, że nie przeczytam żadnej recenzji, oprócz ich ocen, zanim sam nie przejdę. Podobnie jest z filmikami. Nie oglądam wszystkich jak leci. Po prostu pozwalam sobie na takie jak np. "Balet śmierci" czy też urywek intro. Tam nie ma za bardzo spoilerów.

Odnośnik do komentarza
Brak Co-op oraz limitki potwierdzony! :o

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6162...i_i_edycji.html

 

Wow! Szybki jesteś :D

 

Tylko, że jak ja widze nowy filmik to aż chce i nie chce go go oglądać :D. Z jednej strony wole mieć niespodzianki jak sam zagram, ale z drugiej strony nie mogę się powstrzymać by zobaczyć jakiś nowy materiał. Cóż, już i tak trochę za późno bo zbyt wiele widziałem.

 

Jestem również ciekaw co do tego poziomu trudności. Czy rzeczywiście normal będzie taki łatwy czy nie - bo jeśli tak to od razu zaczynam przechodzić grę na hardzie. Ostatnio FPSy sa banalnie proste :/ CoDa 5 (ale na PC) przeszedłem na veteranie i nie miałem momentów, w których musiałbym 2h przechodzić kilka metrów.

 

EDIT

 

Pytanie - a kto Ci powiedział, że to Sony daje te filmiki?

 

Tak, masz racje to nie Sony. Zresztą pare stron temu już o tym rozmawialiśmy. Zbyt szybko Sony wydało wersje do recenzji, dzięki czemu wiele materiałów wyciekło do sieci, o czym już wspominałeś.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...