Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/dlc-dla-kz-2-szczegoly/14745/

 

Będzie sklep. Hurra! Lubię takie markety w grach online.

 

Podobno liczba preorderów to ponad 3 mln. Może wreszcie PS3 dostanie tytuł który pokaże, że na tej konsoli gra potrafi się porządnie sprzedać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Aha.

 

Kiedy już wytarłem monitor z nasienia po powyższym gifie, przeczytałem pewien topic o Visarim. Na kim Waszym zdaniem GG się wzorowało? Na hitlerze jako postaci, to wiadomo, ale mnie chodzi o wygląd konkretnie.

 

Hmm...

 

Scolar Visari

 

20090131-rbg4kkiit6956cmi4y1jhdnybn.jpg

 

Prawdopodobne wzory:

 

Benedykt XVI

 

Papie__dosta_____ci_gn_631a.jpg

Darth Sidious (Lord Sithów) występujący publicznie jako Imperator Palpatine (główny zły sagi Star Wars)

palpatine.jpg

Benito Mussolini

 

225px-Mussolini_biografia.jpg

 

Po co to piszę? Aby rozruszać topic w którym się NIC nie dzieje od czasu dema.

Odnośnik do komentarza

Sorry nie zauważyłem. Chciałem zabłysnąć.

 

Jednak pewnym jest, że PS3 dostanie to co spowoduje, że inni będą wreszcie patrzeć na konsolę z podziwem i będzie powodem do kupna sprzętu. MGS4, LPB, Uncharted czy MS Pacific Rift to jednak za mało.

 

Po zagraniu w demo mogę powiedzieć, że mało która gra ma tak sugestywnie oddaną moc ognia. Tutaj po prostu czuć, że ma się narzędzie mordu w rękach. Czerwonoocy umierają pod nogami, twoi kumple proszą o wsparcie. To jest wojna, a nie wojenka jak w CoD4. Oprawa jest tak naturalna, że nie zwracałem na nią uwagi. RE5 w porównaniu do tego to plastik, MGS4 to inny sposób renderingu lecz i tak zostaje w tyle. Animacje są świetne, a otocznie mimo, że nie jest całkowicie zniszczalne, ma się na nie wpływ. Gameplay jak w shooterze lecz wiadomo, że dobrą strzelnkę trudno jest zrobić. Wreszcie poczułem, że jestem żołnierzem z krwi i kości, a co najważniejsze coś waży. To już nie jest latająca broń. Demko było za krótkie bym coś więcej mógł powiedzieć. Za szybko się kończy, ale to dobrze, nakręca jeszcze bardziej na grę.

Odnośnik do komentarza
Nic się nie dzieje? A te ciągłe kłótnie? :lol:

Fakt, jak mogłem zapomnieć o tym :lol:

 

Na kim wzorowało się GG? Sądzę, że na nikim, oni są ta super, że sami wpadli, że Visari ma wyglądać tak a nie inaczej.

;) heh

No nie do końca. Star Wars tak się zakorzeniło w pop kulturze, że po ruchach i mówieniu Visariego na intrze do KZ2, można go spokojnie do Palpatine'a porównać. Też tak mówi :). Tak samo jak Halo jest po części wzorowane na SW, a SW też było inspiracją dla Bungie. Podobnie zresztą jak dla wielu dzisiejszych gier i filmów.

 

Kolejny spot KZ2 (lepszy, mimo, że ze znanego trailera, to dla potencjalnego klienta jest dobry).

 

http://www.sena.is/killzone/

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Visari jest tak oryginalny... Nigdy wcześniej nie widziałem takiej postaci ani w historii, ani w filmie czy książce albo nawet grze. ;)

 

Wiem dużo to razy było mówione ale jego voice actor jest świetny, a intro urywa siedzenie. Ciekawe jak wypadł Boberek.

 

Edit: Oby taka reklama była u nas. Wreszcie coś konkretnego. LBP to była porażka.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Grałem w zeszły weekend w KZ 2 demo u znajomego i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tego co zobaczyłem. Najważniejsze, że czuć ten klimat z jedynki, co bardzo mnie cieszy. Oprawa audio jest bardzo dobra, miło znów usłyszeć znany motyw z KZ1, a odgłosy otoczenia,helghastów i strzelającej broni są na bardzo dobrym poziomie. Co się tyczy polskiej wersji językowej to pograłem chwilkę i no cóż niezła komedia muszę przyznać, już lepiej wypada rosyjska niż nasza, ale w sumie to standard jeśli chodzi o wersje PL. Radzę traktować ją jako ciekawostkę i puszczać, gdy chce się sobie poprawić humor...

 

Co do oprawy graficznej to jest bardzo dobrze, ja tam kosmosu nie oczekiwałem po tej grze i z tego co zaoferowało mi demo jestem zadowolony, co prawda są pewne minusy jeśli chodzi o oprawę graficzną jak np. ząbki na falującej wodzie, słabsze tekstury ale ogólnie grafika jest znakomita . Crisis to co prawda nie jest ale jak na zamkniętą architekturę konsoli i pierwszą grę Guerilla na PS3 jest znakomicie.

 

Z rzeczy które mi się nie podobają to te linie które pojawiają się przy rzucaniu granatów, wygląda to żałośnie i strasznie dziecinnie.Nieograniczona amunicja do rewolweru to kolejny minus,ale największą porażką jest ten ,,alien blaster" który służy do leczenia swoich kompanów,wygląda to strasznie kiczowato i w pewnym stopniu niszczy klimat ten gry, a wystarczyło dać jakąś futurystycznie wyglądającą strzykawkę, ale nie takie coś ...

 

Z rzeczy które mi się podobają to wyśmienity design świata,broni,przeciwników itp, animacja to mistrzostwo i raczej długo będzie trzeba czekać by zobaczyć podobną w innych tytułach, efekty świetlne są także wykonane profesjonalnie ,system chowania się za przeszkodami i celowania/strzelania z poza nich jest intuicyjny i najlepszy jaki widziałem, a ,,brudny" charakter grafiki świetnie oddaje klimat wojny jaka się toczy na naszych oczach.

 

Mam nadzieję, że w pełnej wersji niektóre te złe elementy o których wspomniałem zostaną poprawione, ale póki co wyraziłem swoją opinię o demie, więc możliwe, że zmieni się ona wraz z przejściem pełnej wersji.

 

Ocena dema:

grafika 9,5

audio 10

gameplay 9

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...