Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka z KZ1 trochę doprawiona. Ale daje radę :).

 

Oczywiście Star Warsom i Halo nadal mogą lizać buty, ale jest świetnie.

 

A wydanie soundtracku to jest mus. Chociaż po idiotach z marketingu Sony można się wszystkiego spodziewać, więc nie można być pewnym. Microsoft jakby miał taką muzykę do jakiejś swojej gry, to już by zdążył zrobić pięć wydań w różnych edycjach :P. To oczywiście sarkazm, ale oni nie omieszkaliby się wydać takiego soundtracka. Nie byłoby w ogóle żadnego ale. A Sony ma własny oddział od muzyki, a mimo tego się wahają. No co za huje tam robią :/

Odnośnik do komentarza
Kurde, skoro juz pierwsza misja zapowiada sie kapitalnie, to ja jestem ciekaw jak dobrze prezentuje sie dalsza czesc gry. Mam nadzieje, ze w pelna wersje zagram jeszcze w lutym :lol:

 

 

Dalsza czesc gry...przyspiesza, oj przyspiesza :))

Mam gre od 2ch dni i powiem wam, ze jest BARDZO dobrze.

Online jeszcze nie dziala, ale moge potrenowac na botach :)

Odnośnik do komentarza
Jak ktos namierzy w Wawie Killzone 2 przed premiera...to dawac znac na forum!!! ;) pech chce ze w PL bede na ten week, a wylatuje z powrotem do Francji 24tego - mam nadzieje ze uda mi sie gdzies dorwac bo gry w kraju żaboludzi kosztuja 60 ojro :P serio ciesze sie ze mieszkam w PL :]

A co ja mam powiedzieć? ;)

 

No ale bigosy mają z reguły tańsze gry...

Odnośnik do komentarza

heh wydaje mi się, że zdobycie platyny graniczyć będzie z cudem

 

Valor Medal - Achieve weekly online honor rank #2

Gra co tydzień wybiera ze statystyk kilku najlepszych Graczy. Trofeum dostaniesz, gdy zdobędziesz 2. rangę.

 

Trofeum do zdobycia TYLKO w trybie multiplayer.

 

bez jaj - przy grających non stop dzieciach-neostrady i hamburgerach mogę zapomnieć o tym, że będę w danym tygodniu najlepszy na całym świecie...

Odnośnik do komentarza
heh wydaje mi się, że zdobycie platyny graniczyć będzie z cudem

 

Valor Medal - Achieve weekly online honor rank #2

Gra co tydzień wybiera ze statystyk kilku najlepszych Graczy. Trofeum dostaniesz, gdy zdobędziesz 2. rangę.

 

Trofeum do zdobycia TYLKO w trybie multiplayer.

 

bez jaj - przy grających non stop dzieciach-neostrady i hamburgerach mogę zapomnieć o tym, że będę w danym tygodniu najlepszy na całym świecie...

 

a nie pomyslales ze wystarczy grac lepiej od nich zeby sie wbic na ranking?? poprostu oni graja caly czas ale sa slabi wiec wystarczy grac dobrze i masz trophy:)

Odnośnik do komentarza
a nie pomyslales ze wystarczy grac lepiej od nich zeby sie wbic na ranking?? poprostu oni graja caly czas ale sa slabi wiec wystarczy grac dobrze i masz trophy:)

 

jaaaaasne. zobacz sobie na top list COD WoW i powodzenia - tam ludzie grają nie dużo tylko baaardzo dużo i nie dobrze, tylko rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
a nie pomyslales ze wystarczy grac lepiej od nich zeby sie wbic na ranking?? poprostu oni graja caly czas ale sa slabi wiec wystarczy grac dobrze i masz trophy:)

 

jaaaaasne. zobacz sobie na top list COD WoW i powodzenia - tam ludzie grają nie dużo tylko baaardzo dużo i nie dobrze, tylko rewelacyjnie.

 

ranking coda to zenada. nic nie obrazuje.zeby byc w codzie wysoko w rankingu to rzeczywiscie trzeba grac duzo ale niekoniecznie dobrze.wchodza sobie nooby na domination i robia myk na punkty i sa wysoko.zal. ogolnie nie wiadomo jak sie Honor Rank zdobywa oprocz tego ze sa 4 ale mysle ze trzeba poprostu dobrze grac:D

Odnośnik do komentarza
W cod4 w rankingu Score na 59 miejscu jest polak ( B2K-Willamy ) ,więc jest możliwe ;) ,a po drugie wie ktoś na jakiej zasadzie będzie wybieranych tych 'niby' najlepszych graczy ????

 

Super, czyli jeden Polak będzie miał szansę na calaka a reszta - sorry...

co do wyboru najlepszych graczy - hłolera wie - może po pkt?

Odnośnik do komentarza

Może by dostać ten pucharek trzeba będzie spełnić jakieś warunki brzegowe np w ciągu tygodnia 20h multi,ratio na poziomie min 2.0 i jakimś tam % wygranych meczy.Każdy kto tego dokona zdobędzie pucharek.Wg mnie takie rozwiązanie jedynie by miało sens bo przyznawanie pucharku wg miejsca w rankingu to będzie błazenada.Calaka w tej grze zrobi z 30 osób na świecie bo trzeba brać pod poprawkę,że po jakimś czasie ustatkuje się czołówka rankingu i tylko będę się oni zamieniać miejscami ,a szans na ich dogonienie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
W cod4 w rankingu Score na 59 miejscu jest polak ( B2K-Willamy ) ,więc jest możliwe ;) ,a po drugie wie ktoś na jakiej zasadzie będzie wybieranych tych 'niby' najlepszych graczy ????

 

 

Tego jeszcze nie było :

Killzone 2 Solucja

 

No i za(pipi)iście - cała gra w sieci przed premierą. Sony może być z siebie dumne. Nie wiem czy tylko może ja mam takie wrażenie, ale hype na moment przed premierą jakoś spadł. PS3site też chyba nie ma co robić tylko kusić ludzi do oglądania tych wszystkich filmików. Chory news.

Odnośnik do komentarza
Może by dostać ten pucharek trzeba będzie spełnić jakieś warunki brzegowe np w ciągu tygodnia 20h multi,ratio na poziomie min 2.0 i jakimś tam % wygranych meczy.Każdy kto tego dokona zdobędzie pucharek.Wg mnie takie rozwiązanie jedynie by miało sens bo przyznawanie pucharku wg miejsca w rankingu to będzie błazenada.Calaka w tej grze zrobi z 30 osób na świecie bo trzeba brać pod poprawkę,że po jakimś czasie ustatkuje się czołówka rankingu i tylko będę się oni zamieniać miejscami ,a szans na ich dogonienie nie będzie.

 

otóż to! ja będę grać raczej mało i po prostu nie ma opcji żeby dorównał w danym tygodniu do stawki światowej... a do tego sa takie dwa trofea bodajże za drugie i czwarte miejsce... fpytke a miała to być moja pierwsza gra na calaka...

 

PS3site też chyba nie ma co robić tylko kusić ludzi do oglądania tych wszystkich filmików. Chory news.

kolejny raz - nie chcesz, nie oglądaj. skoro takie coś wyszło, mogli zrobić taki news. ja oglądnąłem - jest fajnie :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ogólnie trofea w nowym Killzonie są raczej tak zaprojektowane, by nie wpadały po wielkich męczarniach ani setkach godzin spędzonych przed konsolą (przynajmniej te z singla), więc wątpię, aby zdobywanie tych sieciowych rang graniczyło z cudem. Bardziej obstawiam właśnie jakieś konkretne warunki do spełnienia (dana ilość killi w tygodniu, rozegranych meczy etc.), niż pozycję w rankingu światowym. Poza tym myślę, że jakby chodziło o to drugie, to opis pucharka byłby inaczej sformułowany (np. osiągnij pozycję TOP 10 w światowym rankingu graczy).

 

No, ale cóż. Upewnimy się dopiero za 10 dni.

Odnośnik do komentarza

Killzone 2 świetnie spisuje się, we wciągnięciu gracza w swoją nieprzyjazną atmosferę, ale najbardziej imponujący jest fakt, że utrzymuje tę posępność przez wszystkie misje kampanii, mimo różnorodności otoczenia Wiecie, jak w niektórych grach kaszel Gears of War przytłacza Was uczucie deja vu, gdy przemierzacie podobnie wyglądające poziomy? W Killzone 2 nie doświadczycie tego za często, jeśli w ogóle, bo każda z misji wyróżnia się oprawą.

 

Więcej info- http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6282...Killzone_2.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...