Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj w Empikach i MM wieksze hity sa w dniu premiery (mało tego w MM potrafia się (pipi).... i sa przed premierą ;) ), więc nie bardzo czaję tego narzekania .

 

Edit.Narzekania co poniektórych, nie Twojego-żeby nie było :)

nie w kazdym miasteczku jest MM czy saturn u mnie jest biedny empik ktory nie zchodzi z ceny az nie wyjdzie platyna a elblag nie jest malym miasteczkiem...

Odnośnik do komentarza

Ale MM czy Saturn tez czesto pewnych gier nie maja na czas. Umowmy sie. Wcale nie jest dobrze. Tytuly pomniejsze to juz w ogole pojawiaja sie z duzym opoznieniem...

 

W Trojmiescie na przyklad w ogole jest tragedia. O grach w dzien premiery to mozna pomarzyc, choc czasem sie zdarzy. O cenach nie wspomne 240 PLN to wlasciwie norma. Czasem MM zrobi promocje ale to rzadkosc...

Odnośnik do komentarza
Ale MM czy Saturn tez czesto pewnych gier nie maja na czas. Umowmy sie. Wcale nie jest dobrze. Tytuly pomniejsze to juz w ogole pojawiaja sie z duzym opoznieniem...

 

W Trojmiescie na przyklad w ogole jest tragedia. O grach w dzien premiery to mozna pomarzyc, choc czasem sie zdarzy. O cenach nie wspomne 240 PLN to wlasciwie norma. Czasem MM zrobi promocje ale to rzadkosc...

 

 

A dlaczego nie zamawiacie np w angli????zmieniając przykry temat wiecei że pomyka sie mechem i czołgiem ,oraz obsługuje sie dzialka pokladowe

Odnośnik do komentarza
PS. Czy mógłby ktoś przetłumaczyć wywiad z twórcami KZ2 dot. filmiku z 2005 roku?

Pisząc w skrócie (nie będę robić napisów :P):

 

Trailer był oczywiście w pełni renderowany (pierwsze oficjalne potwierdzenie Sony, lub jak kto woli, Guerilla Games). A więc nie było żadnych elementów gry w tym filmiku (niektórzy nadal twierdzili, że render był jakimś pokazem silnika).

 

Jak twierdzi jeden z developerów, GG w czasie premiery tego filmiku, posiadała jedynie concept arty, a więc nie było nawet możliwości pokazania wtedy prawdziwej gry.

 

W trailerze były pokazane trzy elementy, które albo nie znalazły się w grze, albo nie miały się znaleźć - granatnik (obecny w KZ1) był na renderze, jednak w pełnej postanowili go wyciąć. Na renderze pokazali miotacz ognia, jednak nie sądzili wtedy, że znajdzie się w grze (zaskoczenie :) ). I ostatni element - towarzysze dają ci broń - mieli pomysł wprowadzić to do gry (pokazane na renderze) jednak nigdy nie trafiło to do pełnej wersji.

 

Zmiana designu - ATAC został w większości przemodalowany, jednak jego funkcjonalność jest raczej ta sama. Intruder został taki, jaki jest na renderze.

 

Guerilla nie odtworzyła levelu, który był na renderze, jednak można zauważyć jego elementy w czwartym levelu pełnej gry (most).

 

A reszcie dzięki za info :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Ale MM czy Saturn tez czesto pewnych gier nie maja na czas. Umowmy sie. Wcale nie jest dobrze. Tytuly pomniejsze to juz w ogole pojawiaja sie z duzym opoznieniem...

 

W Trojmiescie na przyklad w ogole jest tragedia. O grach w dzien premiery to mozna pomarzyc, choc czasem sie zdarzy. O cenach nie wspomne 240 PLN to wlasciwie norma. Czasem MM zrobi promocje ale to rzadkosc...

 

 

A dlaczego nie zamawiacie np w angli????zmieniając przykry temat wiecei że pomyka sie mechem i czołgiem ,oraz obsługuje sie dzialka pokladowe

 

Czy w PKiN założyli siatki utrudniające skakanie?

 

PS. Dzięki za tłumaczenie Jacobss, nie mam teraz możliwości odtworzenia dźwięku :)

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza
Weźcie nie róbcie z Polski takiej murzynlandii. Nie wiem gdzie wy kupujecie te gry. Ja w swoim mieście mam od groma sklepów i sprzedawców gdzie zawszę mogę kupić gry nawet przed premierą. A że w jakimś małym miasteczku nie ma wielu sklepów to się nie dziwcie.

Nie każdy mieszka w większych miastach typu Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto itd. Jak Ty w Łodzi mieszkasz, to się nie dziw, że masz takich sklepów pod dostatkiem. :)

 

a przy okazji - czy jeżeli dostaniecie grę 3 dni po premierze to ktoś umrze?

 

Skoro premiera jest 25,to chce mieć 25. Zawsze robię tak, że gry które muszę mieć, kupuję je w dniu premiery. I nie ważne czy nazywa się GTA IV czy LBP, albo Killzone 2. :)

Odnośnik do komentarza
W Trojmiescie na przyklad w ogole jest tragedia. O grach w dzien premiery to mozna pomarzyc, choc czasem sie zdarzy. O cenach nie wspomne 240 PLN to wlasciwie norma. Czasem MM zrobi promocje ale to rzadkosc...

 

 

 

Byłem dzisiaj w gdańskim saturnie (w Galerii bandyckiej XD) i tam miły pan powiedział, że gra ma być w dniu premiery, w cenie 199 zł i filmem Black Hawk Down w zestawie =) Jeśli chodzi o Gdańsk, to prym w zawyżaniu cen wiedzie Empik; devil may cry4 czy army of two za 259 zl. W MM jest tanio tylko wtedy, gdy komuś popiepszą się ceny.

Odnośnik do komentarza
Co do Trójmiasta to polecam zobaczyć nową gazetke z Saturna w Gdańsku http://www.saturnpolska.pl/. Niby Killzone ma być dostępny 25 lutego za 199 + film na BD "Helikopter w Ogniu". Nie wiem jak w innych Saturnach bo nie sprawdzałem. Oferta całkiem niezła.

 

Dobry Nius, ale czy ktoś wie czy to cena netto ??? bo na stronce nie widze :unsure:

Odnośnik do komentarza

pod ceną 199zł za killzone2 plus film Ci pisze też ILOŚĆ ZESTAWÓW OGRANICZONA :).Oby się nie wycfanili i nie odrywali filmów i nie sprzedawali ich osobno.Bo ten zestawik nie będzie w jakimś oficjalnym pudełku tylko pewnie chamsko sklejony razem film plus gra.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Kufa pod nosem i film na BD :/ Czemu tego wcześniej nie dali

Litwin ty to masz pecha :P albo zamawiasz grę i film ci przepada albo Fifa09 się zwiesza gdy prowadzisz w meczu :P

 

BTW jeśli to inicjatywa Scep to brawo dla nich-nie dość,że mega gra w polskiej wersji to jeszcze film na BD i dla wielu pewnie pierwsza szansa na odpalenie na ps3 filmu w high-def i przekonanie się do tego formatu.

Odnośnik do komentarza
Co do Trójmiasta to polecam zobaczyć nową gazetke z Saturna w Gdańsku http://www.saturnpolska.pl/. Niby Killzone ma być dostępny 25 lutego za 199 + film na BD "Helikopter w Ogniu". Nie wiem jak w innych Saturnach bo nie sprawdzałem. Oferta całkiem niezła.

Kurde , w którym miejscu znajduje się ta promocja na tej stronce?

 

Edit: Dobra już znalazłem. We Wrocku także "będzie".

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Ale MM czy Saturn tez czesto pewnych gier nie maja na czas. Umowmy sie. Wcale nie jest dobrze. Tytuly pomniejsze to juz w ogole pojawiaja sie z duzym opoznieniem...

 

W Trojmiescie na przyklad w ogole jest tragedia. O grach w dzien premiery to mozna pomarzyc, choc czasem sie zdarzy. O cenach nie wspomne 240 PLN to wlasciwie norma. Czasem MM zrobi promocje ale to rzadkosc...

 

 

A dlaczego nie zamawiacie np w angli????zmieniając przykry temat wiecei że pomyka sie mechem i czołgiem ,oraz obsługuje sie dzialka pokladowe

 

Czy w PKiN założyli siatki utrudniające skakanie?

 

PS. Dzięki za tłumaczenie Jacobss, nie mam teraz możliwości odtworzenia dźwięku :)

 

 

a ty masz bana na słownik polsko -niemiecko-angielski?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...