Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dorwałem demko :D.

 

Powiem Wam, że pierwsze wrażenie: MOC. Wojna naokoło, syf, strzelają, super modele postaci. Biegnę, trzej wystawieni Helghaści, no to cały magazynek w nich... Fajnie upadli. Biegnę dalej, rakietnica. Strzelam, wybuch, lecę dalej, zgon. Nie wiem skąd i jak, błądziłem bo nie wiedziałem gdzie się udać. Powtórka, rakietnica w łapę, strzał i... nie wybuchło. Jeszcze raz. Nie wybuchło. Raz jeszcze... nic. Za 5 razem może w końcu załapało. Biegnę dalej, całkiem niezła siekanka w jakiejś hali, osłanianie kolegi i koniec dema. Takie to krótkie, jak mój tekst dotąd. Ale takie intensywne, że odpaliłem jeszcze raz! Polski dubbing - słaby.

 

Grafika, grafika... postacie wyglądają bardzo dobrze, animacja jest świetna, tekstury słabe, oświetlenie genialne, niektóre obiekty wydają się proste. Wybuchy super, pełno syfu i ogólnie nie ma na co narzekać, ale gałek ocznych mi nie wypaliło :). Dobrze się strzela po prostu, a chyba o to chodzi?

 

Co mnie denerwuje: NIESAMOWITY rozrzut. Nie pier.dolcie mi o skillu bo to totalny random. Zdenerwował mnie most, wybucha jak mu się podoba, strzelam w to samo miejsce i nie wybuchał, często nie mam pojęcia co sie dzieje, ale to chyba zamierzony efekt. Krótkie... :). NO I GDZIE JEST COOP!? Ta gra się o to prosi aż, nawet akcja z podsadzaniem jest...

 

EDIT: Kto wymyślił żółte linie za granatami!? Jak jeszcze zobaczyłem tą dyskotekę xD... Dobrze, że nie wyją jeszcze. Plus jak mówiłem, animacja o wiele lepiej na gifach wygląda, helghaści nie zawsze padają tak cudownie, raz strzeliłem w nogę odrzuciło go gdzieś na ścianę, raz padł jak deska na ziemię, a raz po prostu się zaciął :). Spadki animacji zaobserwowałem, lecz rzadkie - głównie przy moście i jak z bliska siekam kolesia.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No wiadomo Coati, że cięcia muszą być, ale chyba dałoby się przeżyć, jakby dwóch graczy grało sobie razem i biegali po troszkę brzydszej ziemii.

 

W trybie dla jednego gracza nic by się nie zmieniło przecież :).

Odnośnik do komentarza

Co do mostu to nie trzeba w niego walic nawet rakietnicą..Wystarczy dobrze sie rozgladnac aby zobaczyc na nim beczki(chyba z paliwem). Jeden strzal i gotowe:D. Ja teksturek za srednie nie uwazam(wiekszosc swietna imo) za to wybuchy wedlug mnie sa srednie. To juz Lost Planet mial znacznie bardziej widowiskowe i realistyczne..Za to dym miazdzy dupsko ^^

Odnośnik do komentarza
Co do mostu to nie trzeba w niego walic nawet rakietnicą..Wystarczy dobrze sie rozgladnac aby zobaczyc na nim beczki(chyba z paliwem). Jeden strzal i gotowe:D. Ja teksturek za srednie nie uwazam(wiekszosc swietna imo) za to wybuchy wedlug mnie sa srednie. To juz Lost Planet mial znacznie bardziej widowiskowe i realistyczne..Za to dym miazdzy dupsko ^^

 

Dym i w ogóle efekty są świetne, oświetlenie, cienie po strzale, to się podoba. Ale dlaczego strzelam w most i nie wybucha kurde, choć strzelam tak samo :/? Miał to ktoś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Co do mostu to nie trzeba w niego walic nawet rakietnicą..Wystarczy dobrze sie rozgladnac aby zobaczyc na nim beczki(chyba z paliwem). Jeden strzal i gotowe:D. Ja teksturek za srednie nie uwazam(wiekszosc swietna imo) za to wybuchy wedlug mnie sa srednie. To juz Lost Planet mial znacznie bardziej widowiskowe i realistyczne..Za to dym miazdzy dupsko ^^

 

Dym i w ogóle efekty są świetne, oświetlenie, cienie po strzale, to się podoba. Ale dlaczego strzelam w most i nie wybucha kurde, choć strzelam tak samo :/? Miał to ktoś?

 

Ja tak nie mialem dlatego sie zdziwilem. Wal w beczki a nie w most:)

Odnośnik do komentarza

No było po beczkach właśnie, było. Nie wiem, może coś się nie wczytało jak należy, ale zdeczka się zirytowałem.

 

Jeszcze jedno! Jest gdzieś w demie snajperka? Proszę, powiedzcie, że tak!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jak sie wchodzi do tej fabryki(czy co to jest) , w demie, to na poczatku rozwala sie 4 gosci z gory a potem sie idzie na rog na przeciwko miejsca skad weszlismy gdzie czeka na nas Garza(tam jest tez amunicja).Schodzimy po schodkach i tuz po lewej stronie jest takie pomieszczenie.W tym wlasnie pomieszczeniu na przeciwko wejscia jest...czy nie ma.To jest wlasnie moje pytanie:Naprzeciwko wejscia/drzwi do tego pomieszczenia jest szyba?Wydaje mi sie ze tak ale jak sie strzeli to ona sie nie rozwala.Strzly normalnie przez to przelatuja ale wydaje mi sie ze tam jest szyba.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...