Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

MP póki co nie działa

 

Jestem w 5 misi a tekstury dalej rozmazane,nie wszystkie oczywiście :eek: po za tym git ,oświetlenie kozak najlepsze jakie widziałem to samo tyczy się nieba i różnych efektów typu dym ,kurz czy też śladów po kulach.Postać są wykonane solidnie choć nie tak solidnie jak w RE5 czy GeoW2 ,animacje kozak ,sama gra ładna choć jestem tego samego zdania co Fax (z gameonly),GeoW2 jest ostrzejszy , tekstury są na pewno lepsze (IMO) no ale brak dynamicznego oświetlenia boli ;-) Co do gameplayu jest solidnie ,męczy mnie tylko opcja typu siedzenie w miejscu bronienia czegoś i wybijania kupy helgatów którzy na nas napierają ,akcja tego typu często się powtarza póki co.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Postać są wykonane solidnie choć nie tak solidnie jak w RE5 czy GeoW2 ,animacje kozak ,sama gra ładna choć jestem tego samego zdania co Fax (z gameonly),GeoW2 jest ostrzejszy , tekstury są na pewno lepsze (IMO) no ale brak dynamicznego oświetlenia boli ;-)

 

Postaci w K2, to zupełnie nowa jakość, a tekstury ostrzejsze w GoW2? Może masz kiepski telewizor, nie wnikam, ale grałem w obie gry w zasadzie bezpośrednio po sobie i GoW2 po prostu nie dotrzymuje w materii oprawy K2 kroku i co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Dlatego też nie wiem na jakiej podstawie napisałeś to powyżej, bo imo średnio to obiektywne.

Odnośnik do komentarza
Postać są wykonane solidnie choć nie tak solidnie jak w RE5 czy GeoW2 ,animacje kozak ,sama gra ładna choć jestem tego samego zdania co Fax (z gameonly),GeoW2 jest ostrzejszy , tekstury są na pewno lepsze (IMO) no ale brak dynamicznego oświetlenia boli ;-)

 

Postaci w K2, to zupełnie nowa jakość, a tekstury ostrzejsze w GoW2? Może masz kiepski telewizor, nie wnikam, ale grałem w obie gry w zasadzie bezpośrednio po sobie i GoW2 po prostu nie dotrzymuje w materii oprawy K2 kroku i co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Dlatego też nie wiem na jakiej podstawie napisałeś to powyżej, bo imo średnio to obiektywne.

 

On to napisał bo wzór cnót wszelakich niejaki Zax z gejmonly tak napisał a on sie z tym bezsprzecznie zgadza. Oprócz tego grał w obie gry i wie, że K2 i GoW2 to to samo tylko na różnych konsolach. Trzeba przyznać, że teraz po takim wywodzie mam obiekcje, czy nie wywalić ps3 za okno na rzecz xbota i god of war 2, czy czego to miał być skrót :P (Gears of War ? - never heard of :P )

Odnośnik do komentarza
Postaci w K2, to zupełnie nowa jakość, a tekstury ostrzejsze w GoW2? Może masz kiepski telewizor, nie wnikam, ale grałem w obie gry w zasadzie bezpośrednio po sobie i GoW2 po prostu nie dotrzymuje w materii oprawy K2 kroku i co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Dlatego też nie wiem na jakiej podstawie napisałeś to powyżej, bo imo średnio to obiektywne.

 

Pod jakim względem jest to nowa jakość? ,tak tekstury są lepszej jakości mam obie gry i mogę narobić masę fotek ,jest to jedyna rzecz która wypada słabiej niż w GeoW2 i żeby tego nie widzieć trzeba być ślepym.W KZ2 jest też ta dziwna ziarnistość przez co obraz nie jest tak ostry jak w Geow2 i w tym dwóch rzeczach zgadzam się z panami z GO ;) Telewizor raczej zły nie jest w końcu to Sony BRAVIA 32 V2500 napisałem to co myślę wybacz że jesteś innego zdania. Miałem na myśli tylko tekstury otoczenia ,reszta w KZ2 jest niedościgniona ,oświetlenie,efekty pogodowe ,kurz ,dym ,piasek ,animacja (to jak typy zachowują się gdy się do niech strzela to istne działo sztuki) 8) cała gra robi ogromne wrażenie ,chce już zobaczyć tą pustynie.Wybuchy rządzą a najlepsze jest to że gra w ogóle nie chrupie ,co do gameplaya ,wkurza mnie tylko to że musimy bronić dane terytorium :huh:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...