Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie tam ciesze ze udalo mi sie dorwac 23ciego przed wyjazdem do Francji (swoja droga cieszcie sie bo w PL sa naprawde extra ceny na gry). Zaplacilem co prawda 220zl ale biore gry na fakture wiec cena mnie nie przeraza :] .

 

Co do samego Killzona - singiel bardzo dobry, pierwszy etap w porownaniu do innych wyglada najgorzej ;) ale i tak wymierza niezlego kopniaka w potylice :D

 

multi - pogralem zaledwie kilka meczykow, mapki fajnie zaprojektowane, ale w grze jeszcze duzo chaosu bo czlowiek nie wie co gdzie i jak...

 

Zobaczymy co bedzie dalej :]

Odnośnik do komentarza
Nie wiem o jakich dropach wy mówicie... Chyba, że macie na myśli te chwilowe loadingi? :huh:

Chyba o to im chodzi

lol :lol:

 

sorry za dwa posty pod rząd

a tam wy chyba nie wiecie co mowicie:] gra jest prze cudna i nie chce mi sie sluchac jak ktos mowi ze jest kiepska bo cos tam. zobaczymy na koniec roku jak zgarnie nagrody za najlepsza strzelanke wtedy pogadamy i wasze zdanie bedzie takie tyciiiiiiiiiiiiii. bo wasze zdanie sie nie liczy a grupa fachowcow nie moze sie mylic na temat tego ze gra jest cudowna, tyle mam do poiwedzenia na ten teman, mozecie pisac co chcecie ale i tak mnie to nie rusza:] Zapraszam na Multi :]:]:]:]

Edytowane przez mrozik_pl
Odnośnik do komentarza

dzień z Killzone2 na dzisiaj się u mnie zakończył

 

rano 10.00 około 15-20 osób wokół lekko szokniętych pracowników katowickiego Saturna, jak ktoś był pozdrawiam to ja się pytałem "co tu dajo?"oczywiście filmu nie było i pies z nim (odbiorę w piatek). Kolejka do kasy 2 czynne stania na 5-7 minut. Potem 4 godziny i 3 plansze na Veteran i jeden "męcz" multi (kufa trza skilla, widziałem Yeti to Helgast ;0 ). Pozytywnie, warto było czekać, klimat wojennego strzelania. Żal mi tylko że jutro wyjazd do HQ, ale 2 dni przerwy jeszcze zaostrzą zabawę.

Tekstur nie oglądałem, grałem jedyne błędy jakie zauważyłem to stosik z łusek w powietrzu i ślady po kulach w powietrzu. Totalnie nie przeszkadzające w grze, no może jeszcze kilka przenikających się obiektów - można zajrzeć do środka Rico - facet jest pusty w środku.

Co do multi bez problemu łączy, ale ludzie juz mają skilla ... jak zwykle mnie oczywiście bieżączka dolegiwała polegająca na wywaleniu magazynka dookoła przeciwnika - dajcie mi z tydzień moze 2. No i to co xymek trza się nauczyć map

Odnośnik do komentarza
wychaczylem kolekcjonerke w empiku w katowicach za 209 ale nie słyszałem o żadnej promocji z dodatkową grą ani koszulką, no cóż szkoda

trzeba bylo zapytac

jesli pytales i ludzie rozkladali rece

to trzeba bylo siegnac po ta empikowa gazetke, tam jest napisane cos na ten temat

 

jesli nie spisz na kasie to wroc do empiku i powinienes sie z nimi dogadac, ja kiedys mialem podobna sytuacje z promocja na platyny na ps2 od ea, kupilem burnouta3 i na drugi dzien sie dowiedzialem ze za zlotowke druga gra gratis, paragon w dlon i wrocilem z burnoutem 4

 

 

aha, ja tez dropow animacji nie mam

mozliwe, ze dlatego, bo jak glupi zamowilem preordera i gry jeszcze nie mam

dobrze, ze u mnie w empiku cena 239 bo za dwie stowy plus platyna pewnie bym sie skusil i kombinowal co zrobic z gra ktora przyniesie mi jutro (oby, oby) listonosz

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jeszcze nie zanabył swojej kopii gry, to niech się wbija do Empika. Tym razem - o dziwo! - mają dobrą promocję. Za 209 pln dostejesz: wydanie kolekcjonerskie gry (steelbook), koszulkę KILLZONE 2 (niestety tylko rozmiar L) oraz do wyboru gra z edycji platynowej za 1 grosik.

Acha, jak wygląda koszulka to zapraszam do znanego serwisu aukcyjnego, wystawiłem swoją bo na mnie za mała!! :(

Odnośnik do komentarza

matko boska ciśnienie macie jak dzieci z gimnazjum. A to, że było po 12 stej, a nie przed 10 tą, a to 159 zł a nie 167 zł a to że wysyłka a nie MM, a to że w pierwszy dzień komuś się nieudało zagrać online. Ten temat, powinien być dawno zamknięty bo to co się w nim wyprawia przyprawia o mdłości. Ja tam sobie spokojnie odczekam, pójde w połowie marca na giełdę w kato, zakupie za 140 zł i będe sobie spokojnie grał, bez nerwów, sztucznej podjarki i bezsensownej próbie udowodnienia całemu światu, że to jest najelpsza czy najgorsza gra wszechczasów. A na online jak zwykle nawet nienasmarkam, bo dla mnie to żadna rozrywka.

Odnośnik do komentarza

To ja dałem d**y xD. Nie no żartuję, kupiłem w sklepie PE za te 219 bo już nie chciało mi się pytać tych przeinteligentych panów z Empiku kiedy będzie KillZone 2, może i już jest, może i w steelbooku, może i z platyną za grosza, w każdym razie mam już u siebie grę, jeszcze nie odpalałem. Pogram trochę i napiszę co i jak :).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wraz z filmem w Kieleckim MM :) Po ok. 4h singla stwierdzam jedno, najlepsza gra akcji(FPS) tej generacji, zarówno pod względem Audio-Video jak i doznań, grafa w chyba 4 rozdziale, podczas burzy :o Jedyny błąd jaki wychaczyłem to nie zawsze super detekcja kolizji helgów, Ci z szybkostrzelnym karabinkiem dwa razy mi polecieli na 5 metrów w gore po strzale z rewolweru :) Ma moc hehe. W multi zagrałem jeden mecz, totalnie brak mi skilla, ale nadrobi się. Aa i gram na Elite, trudno jest, czyli super, SI daje rade!!! Mój kompan rozj.ebał mnie gdy strzelał do wroga przez szparę pomiędzy dwoma kontenerami :mellow: Czerwonoocy nie są gorsi, skurczybyki kilka razy mnie nożem zachlastali z zaskoczenia :P

Odnośnik do komentarza

jak się do chu.ja wacława zaprasza ludzi do meczy by graliśmy w jednym teamie?!.Wildzę tylko opcji dołączenia do meczu gdzie gra człowiek z mojej friendlisty ale to i tak nie gwarantuje,że zagramy po jednej stronie(bo losowo dobiera frakcje).Tak samo jak zakładam pokój do meczu-nie widzę opcji zapraszania ludzi do gry....

 

Co do dropów-w singlu nie zauważyłem choćby najmniejszego,a jestem w 4 akcie.Co pewnien czas gra zfreezuje na 1 sekunde by doczytać coś z płytki.Multi chodzi również płynnie z tym,że widać od razu ,że to nie jest 60fps jak w cod4.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, ale jestem głupia! Myślałam, że przy Killzone Sony się spisze i serwery wytrzymają. A tu (*#%&(*%

 

Wywalanie z serwera, wywalanie z meczu, zawieszanie konsoli. BRAWO SONY !!!

 

img2471.jpg

 

(pipi)y PSN darmowy...

 

Pewnego dnia się miarka przebierze i pierdzielne tym złomem przez okno.

 

ps. grę wzięłam dzisiaj z saturna katowickiego z filmem helikopter w ogniu na bluray, razem 199zł

Oferta sklepu PE - żenada. Nawet w Empiku 28 lutego do gry w cenie 209zł będą dodawali grę z platyny na PS3.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
Przepraszam, że śmiem czepiać się. Przecież to KILLZONE 2, ON MUSI BYĆ BEZBŁĘDNY!

 

Grałem w demko i mówię, co o nim sądzę. Oprócz masy genialnych rzeczy (jak oświetlenie czy klimat i fun ze strzelania), są też i niedociągnięcia. Tyle.

 

Ludzie, nie mówię o dropach pokroju GTA, animacja nie wyciąga jednak 30 fps ciągle, dropy widziałem przy rozwalaniu mostu czy strzelaniu z bliska. Grałem tylko na jednej PeeStrójce, może rzeczywiście coś z nią jest, choć z innymi grami radzi sobie znakomicie.

 

po prostu olewaj trolli. Trolle chca zaistniec na tym wlasnie polega trollowanie.

 

Dlatego już od dłuższego czasu po prostu olewam Twoje wypowiedzi ^_^.

 

 

Omg (pipi)j dzieciaku ;///////

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...