Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka ze serwery leza...a tak nie powinno byc. I akurat jakos LIVE nie ma tu nic do rzeczy. Bo to ze PSN jest darmowy wcale nie usprawiedliwia go od takich wpadek...zwlaszcza przy najbardziej oczekiwanym tytule na PS3...

Ależ PSN nie ma tu NIC do rzeczy (tak samo jak GOW2 w przypadku Xboxa, moje poprzednie posty to tylko żart), zwłaszcza w przypadku serwerów, nikt mi nie wmówi że nie mieliby kasy na postawienie ich w wystarczającej ilośi i odpowiedniej konfiguracji (zwłaszcza po tych pre-orderach na 3 mln !!).

 

Mam naprawdę dość Xbotów w tym temacie...

Co gdzie ?, ja ich nie widze O_O.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Mam naprawdę dość Xbotów w tym temacie... Halo wars okazało się bardzo średnie to nie mają o czym pisać u siebie <_< tona stron do przeglądnięcia o niczym. Czekajcie w spokoju na jakiegoś porządnego excl może kiedyś wyjdzie. Sorry za spam ale już mnie zaczynają ostro wkur.... :catfight:

 

Podobnie jak ja. Niektórzy nawet nie maja PS3 a się wypowiadają o tej grze.

 

Co do grafiki do wszystkie serwisy na świecie są zgodne że Killzone 2 to najładniejsza gra na konsolach i to niech będzie zakończeniem tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
I mnie tu w ogóle nie podnieca porównywanie tego do Xbox Live. Mógłbym pojechać PSN jak burą suk.ę

Mnie chodzi o sam fakt, że Sony dało dup.y nie przygotowując serwerów. Co ciekawsze prawdziwy tłok na serwerach się zacznie dopiero jutro po premierze w US.

hej

niekoniecznie - przy wyborze trybu online gra pyta Cię z jakiegoś jesteś regionu - US, EUR, ASIA, itd (a chyba ze 6 regionów jest). Może po prostu to dzieli jakoś graczy? dzięki temu jak hamburgery odpalą grę, może nie wpłynie to na serwery eur?

Odnośnik do komentarza
I mnie tu w ogóle nie podnieca porównywanie tego do Xbox Live. Mógłbym pojechać PSN jak burą suk.ę

Mnie chodzi o sam fakt, że Sony dało dup.y nie przygotowując serwerów. Co ciekawsze prawdziwy tłok na serwerach się zacznie dopiero jutro po premierze w US.

hej

niekoniecznie - przy wyborze trybu online gra pyta Cię z jakiegoś jesteś regionu - US, EUR, ASIA, itd (a chyba ze 6 regionów jest). Może po prostu to dzieli jakoś graczy? dzięki temu jak hamburgery odpalą grę, może nie wpłynie to na serwery eur?

Oby nie wpłynęlo wam to na grę( w sumie co za różnica jak serwery u was leżą :lol: ). Ale bardziej mi zależy by mnie to nie wpłynęło na grę. Nie zdzwię się jak Europa będzie leżeć i kwiczeć, a US będzie grało. :catfight:

 

I nie zapominajcie, że jutro gracze z UK i Irlandii dołączą do europejskiej społeczności...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rano otrzymalem swoja kopie KZ2 i zdazylem poki co ograc caly pierwszy poziom. Wrazenia? Gra wyglada swietnie, przez ekran przewala sie masa szczegolow a animacja jest plynniutka. Wrazenie psuja tylko krotkie chrupniecia podczas doczytywania poziomu ale da sie to przebolec. Wydaje mi sie, ze KZ2 to tak samo wysoki poziom jak Uncharted, ktore w jednych miejscach ustepuje pozycji Guerilla, a w niektorych ja przewyzsza. Na pewno KZ2 jest dopracowane, dynamiczne a ciala padajacych helghastow wygladaja przecudnie!

 

Co do samej gry - strzelanie, strzelanie i jeszcze raz strzelanie. Nie lubie gatunku FPS, poza paroma wyjatkami, ale mysle, ze KZ2 ukoncze, dawkujac sobie gre po jednym levelu dziennie. Bo tutaj strzela sie fajnie. Nie ma tu jakichs nowych, odkrywczych patentow, genialnych skryptow czy tez dynamiki jak w CoD4. Guerilla musi sie jeszcze wiele nauczyc, ale to w koncu ich trzecia gra.

 

Poki co KZ2 jest wg mnie na mocne 9. Czekaja mnie jednak kolejne, ponoc lepsze etapy, walki z bossami i zglebienie tajemnic fabuly. Jak znajde ochote, to z pewnoscia siegne po pada i zestrzele kolejnych helghastow ;)

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

A przypomnijcie mi jak było zaraz po premierze COD4 na PS3 i X360 -wszystko działało ? ;) A przypomnę że to tylko serwery obsługujące matchmaking i statystyki były.

 

Co do 'poradzenia' sobie z infrastrukturą sieciową - może to zabrzmi brutalnie ale stawianie serwerów, które udźwigną nacisk pierwszej fali byłoby skrajnie głupie - po 2-3 tygodniach frekwencja spada o połowę a sprzęt stoi i się kurzy (i to sprzęt za grube miliardy) . Jak to wyglądało z WoW ? Może wolelibyście takie rozwiązanie czyli kolejka do zalogowania na serwer np. godzinkę czekania ?

 

Nie róbcie z tych problemów tragedii życiowej. Minie miesiąc i wszyscy zapomną o nich i będą grać.

Odnośnik do komentarza
A przypomnijcie mi jak było zaraz po premierze COD4 na PS3 i X360 -wszystko działało ? A przypomnę że to tylko serwery obsługujące matchmaking i statystyki były.

Jak było z Halo 3 i GoW ? (nie serio pytam, bo nie wiem :P).

 

przy wyborze trybu online gra pyta Cię z jakiegoś jesteś regionu - US, EUR, ASIA, itd

A no tak !, zapomniałem na śmierć :), jeżeli Hamburgerzy będą mieć płynną bez zgrzytów rozgrywkę to chyba bezprzewodowym bluetoothem od pada się uduszę.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
A przypomnijcie mi jak było zaraz po premierze COD4 na PS3 i X360 -wszystko działało ? A przypomnę że to tylko serwery obsługujące matchmaking i statystyki były.

Jak było z Halo 3 i GoW ? (nie serio pytam, bo nie wiem :P).

OT

Było OK i wszystko śmigało. Problem pojawił się w okolicach świąt bożego narodzenia, gdy dzieci otworzyły prezenty spod choinki. Był to jedyny przypadek gdy Live zawiódł. Jednak gracze zostali udobruchani grą Arcade za free, nie powtórzyło się to już. Ale narzekanie graczy było uzasadnione i sam byłem wśród narzekających.

 

W przypadku PSN co chwile mamy takie akcje... coby daleko nie sięgać pamiecią... LBP anybody?

Odnośnik do komentarza
A przypomnijcie mi jak było zaraz po premierze COD4 na PS3 i X360 -wszystko działało ? A przypomnę że to tylko serwery obsługujące matchmaking i statystyki były.

Jak było z Halo 3 i GoW ? (nie serio pytam, bo nie wiem :P).

 

A proszę bardzo:

 

http://archiwum.polygamia.pl/call-of-srutututu

http://www.dslreports.com/forum/r19750190-...and-COD4-Issues

 

Wybrałem specjalnie 'edycję XBL' żeby pokazać, że problem połączeń z BARDZO popularnymi grami jest niezależny od usługi. Na PS3 też były problemy. I najczęściej to problem kodu samej gry a nie usługi LBP anybody inaczej wystarczyłoby postawić więcej serwerów a nie wypuszczać łaty.

Edytowane przez albz74
Odnośnik do komentarza
A przypomnijcie mi jak było zaraz po premierze COD4 na PS3 i X360 -wszystko działało ? A przypomnę że to tylko serwery obsługujące matchmaking i statystyki były.

Jak było z Halo 3 i GoW ? (nie serio pytam, bo nie wiem :P).

 

A proszę bardzo:

 

http://archiwum.polygamia.pl/call-of-srutututu

http://www.dslreports.com/forum/r19750190-...and-COD4-Issues

 

Wybrałem specjalnie 'edycję XBL' żeby pokazać, że problem połączeń z BARDZO popularnymi grami jest niezależny od usługi. Na PS3 też były problemy. I najczęściej to problem kodu samej gry a nie usługi LBP anybody inaczej wystarczyłoby postawić więcej serwerów a nie wypuszczać łaty.

premiera CoD4 byla w listopadzie, Halo 3 we wrzesniu. Live się ziebał w okresie swiatecznym... jest miesiac róznicy, wiec bzdure piszesz mowiac, ze problem pojawił się przy premierze tych gier.

 

Odnośnik do komentarza
premiera CoD4 byla w listopadzie, Halo 3 we wrzesniu. Live się ziebał w okresie swiatecznym... jest miesiac róznicy, wiec bzdure piszesz mowiac, ze problem pojawił się przy premierze tych gier.

 

To rzuć okiem na datę posta z Polygamii, Sir :)

To, że Tobie działa bez zarzutu nie znaczy że na całym świecie jest dobrze. Oczywiście działa to w obie strony :)

 

EOT

Edytowane przez albz74
Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

 

 

Synu nie unos sie posiadam obie konsole i tak naprawde to na ps3 sa ze 4 fajne gry wiec czym ty sie tu podniecasz?. Zaznaczam nie jestem fanbojem zadnej z konsol ale prawda jest taka ze kazda gra multisystemowa wyglada lepiej na 360 wiec te bajki odnosnie cella to sobie wsadz w ... do plecaka.

Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

 

 

Synu nie unos sie posiadam obie konsole i tak naprawde to na ps3 sa ze 4 fajne gry wiec czym ty sie tu podniecasz?. Zaznaczam nie jestem fanbojem zadnej z konsol ale prawda jest taka ze kazda gra multisystemowa wyglada lepiej na 360 wiec te bajki odnosnie cella to sobie wsadz w ... do plecaka.

 

 

ta.... a domy w GTA4 to na ps3 mi się dorysowują? bawcie się dalej dzieci.....

Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

 

 

Synu nie unos sie posiadam obie konsole i tak naprawde to na ps3 sa ze 4 fajne gry wiec czym ty sie tu podniecasz?. Zaznaczam nie jestem fanbojem zadnej z konsol ale prawda jest taka ze kazda gra multisystemowa wyglada lepiej na 360 wiec te bajki odnosnie cella to sobie wsadz w ... do plecaka.

Wszystko zależy od developerów, ale dopiero exy na PS3 pokazują że ta konsola jest mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ludzie, uspokójcie się.

 

JackuW, nie osądzam się, ale zastanów się czasami co piszesz: W katalogu PS3 znajdziesz 400 gier, w Xboxie o niecałe sto więcej. I chyba każdy prawdziwy gracz (są tu tacy), z miejsca wyrecytuje Ci pewnie i z 20 tytułów na obie konsole, które zaliczyć po prostu trzeba.

 

To są fakty, które powinny być powodem radości dla wszystkich graczy. :(

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

DIRT i GRID oraz FM2 wyglądają jak kupa przy GT5:P więc nie dziwne że mają zniszczenia. Poza tym jeśli te wgniotki w FM2 nazywasz zniszczeniami to skończ.

Popatrz na gry. Ja nie widzę żeby oba procesory były równe. Ekskluzywne gry dla PS3 pokazują, która konsola ma więcej do powiedzenia w kwestii grafiki. Wystarczy tylko pograć w tytuły na obu konsolach żeby to stwierdzić.

Proponuję już nie karmić fan-trolla.

 

 

Mam naprawdę dość Xbotów w tym temacie... Halo wars okazało się bardzo średnie to nie mają o czym pisać u siebie <_< tona stron do przeglądnięcia o niczym. Czekajcie w spokoju na jakiegoś porządnego excl może kiedyś wyjdzie. Sorry za spam ale już mnie zaczynają ostro wkur.... :catfight:

konkretnie , kogo? Bo , że ktoś ma w sygnaturce XGT zamiast PS3GT, bądź posiadając wrogą dla ciebie sygnature - nie zgadza się z twoimi poglądami nie uprawnia cię do nazywania kogokolwiek w ten sposób.

 

 

A teraz do tematu: pytanie do wszystkich , jaką czułość celowania ustawiacie na multi?

Co mi się bardzo podoba to , że gra nie pozwala na kamperstwo , zwykle takowe kończy się śmiercią , dzięki czemu wszyscy są cały czas w ruchu i zadyma jest jeszcze konkretniejsze. A snajpa to już mi się po nocach śni :P brak mi jej jak cholera , bynajmniej na co większych mapach.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
A teraz do tematu: pytanie do wszystkich , jaką czułość celowania ustawiacie na multi?

Co mi się bardzo podoba to , że gra nie pozwala na kamperstwo , zwykle takowe kończy się śmiercią , dzięki czemu wszyscy są cały czas w ruchu i zadyma jest jeszcze konkretniejsze. A snajpa to już mi się po nocach śni :P brak mi jej jak cholera , bynajmniej na co większych mapach.

Co do ustawień pada, dwa razy do przodu.

A co do tego kamperstwa, trafne spostrzeżenie, to nie CoD4 ;)

Odnośnik do komentarza

Szkoda gadać. Kupiłem PS3 specjalnie dla KZ2, dziś przyszła gra odpalam i lipa. Multi wywala błędy, że nie można się podłączyć.

 

Nie jestem żadnym fanboyem po prostu uwielbiam shootery w multi i badzo się napaliłem na KZ2 lecz to co zobaczyłem bardzo mnie zawiodło. Hype na tą grę jest ogromny, lecz na GoW2 czy H3 był tak samo duży. Z tym, że podczas premiery czy dzień po mogłem grać w multi ile chciałem i nie czekać na nie wiadomo co. Dla mnie żenada. Teraz czekaj człowieku na zbawienie...

Odnośnik do komentarza
konkretnie , kogo? Bo , że ktoś ma w sygnaturce MGT zamiast PS3GT, bądź posiadając wrogą dla ciebie sygnature - nie zgadza się z twoimi poglądami nie uprawnia cię do nazywania kogokolwiek w ten sposób.

Pewnie mnie też miał na myśli, chciałem pokazać ze tekstury w killzone 2 są lepsze niż w gearsach dwójce, ale i tak dostało mi się po du.pe. ;(

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...