Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszym przejściu singla miałem zdanie "typu, fajne to to ale bez BARDZO dużych rewelacji". Teraz męczę ponownie ten tryb dla Platynki i muszę przyznać, że gra nie nudzi(jak np.Dead space, gdzie z niechęcią, wręcz z przymusu grałem po raz drugi dla trophies).Ściemniłem ustawienia w monitorku(kontrast!) i gra wygląda jeszcze bajeczniej, choć lizanie ścian pozwala zauważyć kilka bugów graficznych i nie tylko(żyrandol bodajże przed wejściem do pokoju Radeca, zestrzelcie go :)). Więc jeśli gra przy ponownym przejściu nie nudzi(wręcz wciąga!) jest nad wyraz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Killzone 2 to get Co-Op soon on the PS3?

http://www.n4g.com/ps3/News-308384.aspx

masakra. ja to sie potwierdzi i co-op bedzie udany to moja ocena wzrosnie do -10 :)

 

panowie, jak to jest z tymi save'ami do diaska. nie da sie ich skopiowac? musze je wywalic w (pipi)et zeby zagrac ponownie kampanie na innym jezyku? beznadzieja ;/

Odnośnik do komentarza

Możecie pomóc?

Jestem na 5 misji Bridge Ribbon, przeszedłem przez most, zszedłęm na dół i natknąłem się na Helgastów w liczbie masakrycznej:) musz dojść do działka przeciwlotniczego ale wrogów ciągle przybywa Jaką taktyke obrać, czy spokojnie czekać i wszytskich po koleji wykańczać czy iść na przebój do działka? Męcze to juz od 2h, gram na poziomie hard.

Odnośnik do komentarza
Możecie pomóc?

Jestem na 5 misji Bridge Ribbon, przeszedłem przez most, zszedłęm na dół i natknąłem się na Helgastów w liczbie masakrycznej:) musz dojść do działka przeciwlotniczego ale wrogów ciągle przybywa Jaką taktyke obrać, czy spokojnie czekać i wszytskich po koleji wykańczać czy iść na przebój do działka? Męcze to juz od 2h, gram na poziomie hard.

zasiadz do dzialka..:)

Odnośnik do komentarza
Możecie pomóc?

Jestem na 5 misji Bridge Ribbon, przeszedłem przez most, zszedłęm na dół i natknąłem się na Helgastów w liczbie masakrycznej:) musz dojść do działka przeciwlotniczego ale wrogów ciągle przybywa Jaką taktyke obrać, czy spokojnie czekać i wszytskich po koleji wykańczać czy iść na przebój do działka? Męcze to juz od 2h, gram na poziomie hard.

zasiadz do dzialka..:)

Nie bardzo bo dojscie do niego nie jest takie proste. :)

Szymek_PL_ - w tym miejscu trzeba wybic troche Helghastow i co jakis czas przesuwac sie do przodu bo caly czas beda pojawiac sie kolejni. Wlasnie motyw z respawnujacymi sie przeciwnikami psuje zabawe w Killzone 2 - nie powinno tego byc. :)

Przeciwnicy beda sie respawnowac w nieskonczonosc jesli bedziesz siedzial w jednym miejscu, wiec idz przed siebie. :)

 

W tym miejscu nie jest latwo, nawet na poziomie Veteran, o Elite juz nie wspomne. :)

Po dwukrotnym przejsciu gry wyczailem sposob na to miejsce:

Wystarczy wejsc na wyzszy poziom - zrobiona z desek kladke, mozna sie tam dostac z lewej strony idac obok czerwonej beczki, bedzie tam poprzeczna deska po ktorej mozna wskoczyc na gore, idz lewa strona za czerwona beczke to znajdziesz to miejsce. :)

 

Odnośnik do komentarza

Map Pack zapowiedziany: Steel & Titanium:

http://www.altplusf4.com/index.php/2009041...a-titanium.html

 

The KZ2 DLC has been revealed tonight and it's a map pack entitled Steel & Titanium. There will be two new maps in the pack; the first will be on the ISA flagship the New Sun (vertical play), and a map featuring 2 Helghan trains running right next to each other with environmental gotchas if you're in the wrong place at the wrong time. Both are obviously ripped out of the single player missions; nevertheless, they sound fun.

Time-frame is end of April; no price announced but that doesn't mean it's free...

Oh yes, Guerrilla is working on map pack 2 already and the word to think about is "Retro."

 

W przyszłości ukażą się pewnie mapy z pierwszego Killzone. :)

Odnośnik do komentarza
Map Pack zapowiedziany: Steel & Titanium:

http://www.altplusf4.com/index.php/2009041...a-titanium.html

 

The KZ2 DLC has been revealed tonight and it's a map pack entitled Steel & Titanium. There will be two new maps in the pack; the first will be on the ISA flagship the New Sun (vertical play), and a map featuring 2 Helghan trains running right next to each other with environmental gotchas if you're in the wrong place at the wrong time. Both are obviously ripped out of the single player missions; nevertheless, they sound fun.

Time-frame is end of April; no price announced but that doesn't mean it's free...

Oh yes, Guerrilla is working on map pack 2 already and the word to think about is "Retro."

 

W przyszłości ukażą się pewnie mapy z pierwszego Killzone. :)

 

 

Odnośnik do komentarza

jedna mapka to "Nowe Słońce" -może być fajna,jak sami mówią jest bardzo rozbudowana w pionie.

Druga mapka to dwa pędzące pociągi i tu już mam dylemat z powodu przeszkadzajek(min.gdy będziemy przeskakiwać z jednego pociągu na drugi możemy uderzyć w rogatkę).Może to z początku będzie bawiło ale wątpię,że w klanówkach ta mapa będzie miała sens.

 

W każdym razie czekamy na cenę i wypatrujemy już kolejnego dodatku z mapami z Killzone1:)

Odnośnik do komentarza
jedna mapka to "Nowe Słońce" -może być fajna,jak sami mówią jest bardzo rozbudowana w pionie.

Druga mapka to dwa pędzące pociągi i tu już mam dylemat z powodu przeszkadzajek(min.gdy będziemy przeskakiwać z jednego pociągu na drugi możemy uderzyć w rogatkę).Może to z początku będzie bawiło ale wątpię,że w klanówkach ta mapa będzie miała sens.

 

W każdym razie czekamy na cenę i wypatrujemy już kolejnego dodatku z mapami z Killzone1:)

wszystkiego sie kazdy nauczy i przeskakiwanie miedzy pociagami nei bedzie problemem jak czlowiek potrenuje

Odnośnik do komentarza

Yeti , albo ktoś inny obeznany z tematem sprzedarzy software'u. Czy GG podało ile kopii KZ2 sprzedało się do tej pory?

Dziś szukałem w necie tej informacji i nie mogłem znależć , a wiem że VGChartz (które podaje 2 mln) nie jest autorytetem.

Czyżby wiec killzone 2 był najbardziej oczekiwaną grą na PS3 , która sprzedała sie w tak żałosnej liczbie?

Odnośnik do komentarza
W usa podobno 0,5 mln. reszta nie wiem.Ale fakt,sprzedaje się nędznie

No ale w USA zamówiono ponad 1 milion kopii , w Europie tak samo , niewiem jakim cudem takie małe są wyniki. <_<

Czyli wychodzi na to , że po premierze gra zalega na półkach? Wyniki są tak niskie że Sony nie zamierza się nimi chwalić?

Kiedyś ktoś napisał (Zeratul lub Jackobss) że gdyby ta gra wyszła na X360 sprzedało by się jej tyle co Halo 3. Dochodze do wniosku że albo coś jesst nie tak z marketingiem Sony , albo KZ 2 został olany przez posiadaczy PS3.

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Coś mi się zdaje, że na początku wszyscy będą podjarani tą mapą z pociągami, ale szybko zacznie ich wkurzać i ją oleją, dlatego jak na płatny dodatek to tych map powinno być 4, bo pociągi pewnie szybko staną się raczej irytującą ciekawostką.

Odnośnik do komentarza

Porazki KZ2 nie rozpatrywalbym wylacznie w marketingu. Sama gra jest taka sobie, tak, musze to niestety napisac. Owszem, na poczatku po jej przejsciu uwazalem ja za dobra gre bez fabuly, potem euforia wrocila, lecz szybko ustapila. Single dla mnie ssie, poniewaz uwazam, ze jest urzadzony bez pomyslu, nastawiony na glupia jatke, rodem z shooterow na PC za 20 zl. Single jest dla mnie do bolu schematyczny. Wchodzisz do pomieszczenia, wybijasz i idziesz dalej. Nuda, bo bylo to juz w 100 innych FPSach. Brakuje po prostu urozmaicen, czyli dluszeego sterowania pojazdami oraz jakis ciekawszych leveli. Wszystko jest na dodatek okraszone idiotyczna fabula. Oczywiscie, gra ma rowniez swoje plusy, takie jak sterowanie czy grafika i rozmach. Ale nie sa to elementy, mogace przyslonic tak duze minusy. Pisze caly czas o singlu, bo jestem graczem singlowym. Nie lubie multi i chyba sie nigdy nie przekonam. Gdyby wydali te gre w 2007 roku, to zrobilaby furore. Niestety, dzisiaj.... dalszy ciag w nastepnym poscie. Pisze z PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...