Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Wiesz co Daddy, żeby się Alan zwrócił, musi się sprzedać przynajmniej z drugie tyle, a że ceny gry spadają, to milion dla pewności, jest to możliwe. Jak ktoś tu pisał, ludzie z Remedy pewnie co dziennie z lekkim poddenerwowaniem śledzą słupki sprzedaży. Z drugiej strony nie wiadomo na ile można wierzyć danym z VGChartz. Jezeli tak, to znaczy, że w dwóch ostatnich tygodniach w Europie(odpowiednio 9 i 10) sprzedaż AW wzrosła. Tydzień 8 to zaledwie w Europie 6,711, tydzień 9 to już 10964 a 10-20,193, czyli więcej niż w 4 tygodniu. czyżby Alan faktycznie miał być długodystansowcem, albo ludzie nadrabiają zaległości po RDR, nie wiem, ale cieszy że sprzedasz rośnie i mam nadzieje że te dane z VGChartz są faktycznie prawdziwe. Chciał bym zanotować, że Crackdown 2 miał lepszy start niż AW, dokładnie o 40 tysięcy w pierwszym tygodniu.

 

rośnie w 9-10 tyg. bo premiera slima i wyprzedaże Xów ;]

 

---------------------

 

 

Dodatek ukończony, bez szukania śmieci ok 2h z szukaniem śmieci pewnie 3h a jak ktoś będzie chciał zrobić achivy to trzeba jeszcze raz przejść grę z dodatkiem od nowa.

 

cena/jakość = bardzo dobra. Dodatek podobny do fragmentu z samej końcówki gry

(odczytywanie napisów)

. Mocna schiza Alana ;]

 

Mam wrażenie że wygląda jeszcze lepiej od fulla, dodali parę efektów.

 

 

Jedynie męczy to że znowu łazimy w nocy i nawalamy, przydałaby się jakaś odmiana ;]

 

9-/10

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość bigdaddy

lepszej mimiki nie widziałem bo nawet nie ma kiedy ale widać kilka nowych efektów.

 

a ten achiv wymaga przejścia gry od nowa jednym ciągiem (bez wyboru chaptera) całej gry + dodatek, zapewne będzie taki sam achiv z pozostałymi 1-2 dodatkami.

Odnośnik do komentarza

Do tych co czepiali się, że z nieba spada nam latarka, to w dodatku jest jeszcze śmieszniej

broń i latarkę dostajemy z lustra xD

No i mamy tu jeszcze lepsze czary, jak

naświetlenie latarką napisu telefon, po czym magicznie zmienia się w komórkę :)

Zresztą na tym patencie opiera się zdobywanie różnych przydatnych fantów, jak bronie, baterie, czy amunicja. Ale też innych ważnych dla popchnięcia akcji do przodu przedmiotów, czy nawet ludzi. Efekty chyba rzeczywiście są jeszcze lepsze niż w oryginale, oświetlenie, czy mgła, albo drzewa kołyszące się na wietrze. :o. Dobry jest pomysł z tymi "piecami" strzelasz i nagle wydobywające się światło zabija wszystkich typków w pobliżu. Jazda samochodem momentami przypomina stare Destruction Derby. :] Co do mimiki, to w sumie nie ma w tym dodatku okazji, by się temu dobrze przyjrzeć.Poza tym fajnie jest znowu wrócić do tego miasteczka, klimat jest po prostu niesamowity. Poniszczone autostrady, gdzie urywa się droga, od razu kojarzą się z Silent Hill.

Szkoda, tylko że dodatek jest tak krótki, godzina grania no i biegamy tylko nocą, nie ma niestety żadnych sekcji dziennych.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

w nowym PE w zgrentgen jest AW, niestety to co tam wypisują załamuje ludzi. Szczególnie muszaq jak zacięta płyta (pipi)i że AW to horror i ta gadka że robili go 5 lat.

Nagle wszyscy stali się specjalistami ,,psychologicznych thrillerów akcji'' xD.

 

sensownie jedynie pisze Kali i Dawid

Odnośnik do komentarza

Klimat dodatku jest na prawdę spoko, świetny pomysł ze schizą Alana. Żałuję tylko, że cała rozgrywka opiera się na wybijaniu niekończących się hord przeciwników,którzy napierają niejednokrotnie w ilościach większych niż w podstawowej wersji gry.

 

A ja odniosłem wrażenie, że przeciwników jest mniej, za to więcej latających przedmiotów, które trzeba prześwietlić.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Im więcej czytam o tej grze to trudniej mi się zdobyć na jej zakup. Już kilka razy się zdecydowałem a tu znowu ktoś wjeżdża z komentarzem jak zatruta strzała :P

 

obejrzyj sobie na YT gameplay z początku gry, jak ci pasuje to warto kupić (+kozacki dodatek), dla mnie najlepsza gra tego półrocza

Odnośnik do komentarza

Nad czym się tu zastanawiać? Świetna gra, a do tego w takiej cenie to już w ogóle nie powinno być dylematów ;] Polecam przed zakupem gierki obejrzeć serial Twin Peaks - dobra wczuwa i łatwiej rozpoznać pewne nawiązania.

 

Ps. Żeś sobie nick wymyślił :tongue:

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...