Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkałem dziś max irytującego Jackiego.

Najpierw zmasakrowałem go w meczu rankingowym, a potem on mnie pojechał coś koło 20:5 w walkach prywatnych.

 

Grał max schematycznie. Nawet nie rollował po jugglach i rzutach, więc mogłem zabrać pół energii rzutem i 3/4 jugglem.

Grał w defensywie i trzymał na dystans. Myślałem, że sticka roz.je.... .

 

 

Jakby ktoś miał ochotę (yaczes?) to niech zagra z Hitmandu91. Koleś ma 7th dan i na oko gra słabo, ale jakoś nie mogłem wygrać.

Odnośnik do komentarza
Wygralem z nim wczoraj ;f

BTW na M$ padzie QRowalem ze wszystkiego, teraz jakos mi nie wychodzi o____O Mam 3 buttony pod RT i LT, ktore w Hori jakos nie zaskakuja :( Bede musial pod cos innego dac:/

 

Ale jedną walkę rankingową, czy dłuższą serię walk prywatnych?

Nie, tylko jeden fajt.

Ja teraz nie bede mial czasu Di.

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszej walce nic nie znaczącego turnieju online w UK.

 

Wygrałem z ReasonableTrout.

Nigdy nie słyszałem o tym kolesiu, wygrałem 5:0 z czego on wygrał łącznie może dwie rundy.

Sądziłem, że ledwie 1th dana ma. Teraz sprawdziłem i ma 7th.

 

 

Chciałbym tak bić każdego 7th dana.

 

Następną walkę zagram najprawdopodobniej z KneeNinja. Ma najlepszego Liona jakiego widziałem + obok Geewaiho/FlamingoQueen jest prawdopodobnie najlepszym graczem online na tym kontynencie. Ma rangę Defender, czyli wyżej od Warriora Geewaiho.

Odnośnik do komentarza
Następną walkę zagram najprawdopodobniej z KneeNinja. Ma najlepszego Liona jakiego widziałem + obok Geewaiho/FlamingoQueen jest prawdopodobnie najlepszym graczem online na tym kontynencie. Ma rangę Defender, czyli wyżej od Warriora Geewaiho.

 

Powtorze sie znowu, ze RANGA nie znaczy kto jest jakim graczem. Pewnie powiesz ze nie dostal jej za nic, ale wyobraz sobie ze mogl trafic na takich noobowatych przeciwnikow, ze spokojnie nabil sobie wysoka range, a inni gracze maja mniej szczescia, i mecza sie na Danach, bo gra wyszukuje im bardzo wymagajacych przeciwnikow.

 

A co do tego, ze KneeNinja jest jednym z najlepszych graczy w Europie, to też herezja, bo ja go kopie bez problemu a to = ze ja jestem jednym z lepszych graczy w Europie. A to dopiero bylaby herezja :(

 

Co do mojego typu, to best gracz online - Geewaiho.

Odnośnik do komentarza
Powtorze sie znowu, ze RANGA nie znaczy kto jest jakim graczem. Pewnie powiesz ze nie dostal jej za nic, ale wyobraz sobie ze mogl trafic na takich noobowatych przeciwnikow, ze spokojnie nabil sobie wysoka range, a inni gracze maja mniej szczescia, i mecza sie na Danach, bo gra wyszukuje im bardzo wymagajacych przeciwnikow.

 

A co do tego, ze KneeNinja jest jednym z najlepszych graczy w Europie, to też herezja, bo ja go kopie bez problemu a to = ze ja jestem jednym z lepszych graczy w Europie. A to dopiero bylaby herezja :(

 

Co do mojego typu, to best gracz online - Geewaiho.

 

To, że kopiesz jakiegoś gracza nie znaczy, że jest od Ciebie gorszy. To samo odwrotnie. Każdy gracz ma problem z pewnymi osobami niższymi rangą.

Dla mnie osobiście z Geewaiho też się najtrudniej gra, ale gdyby tak kopał każdego, to by nie siedział na Warrior (ranga zaraz po 10th dan i master).

 

Co do 10th dan, to o ile mi wiadomo mają je na chwilę obecną:

seven5suited

yuukunUK

D1LIOS

MrExpert optiUK

BboyDubC

FadedFilm

Dennis0201 (nie jestem pewny)

Oczywiście rangę często się zmienia i mogą mieć aktualnie 9th dana.

 

Moim zdaniem najlepiej z nich gra yuukunUK, ale i tak każdy z nich sporo słabiej od Ciebie.

seven5suited gra Pai i mam z nim bardzo wyrównane mecze. Czyli teoretycznie powinieneś go pozamiatać.

Odnośnik do komentarza

Wygrałem z KneeNinja. Jednak prawie dostałem ataku serca kiedy było 4-4 (graliśmy do 5 wygranych) i 2-2 w rundach.

W sumie to ataku serca już miałem dostać,kiedy było 4-1 dla niego i 2-0 w rundach.

Fajny come-back zrobiłem.

 

Dobrze, że przed dosłownie momentem ograłem się z Akirą GhettoKingSAS.

Wyrobił się koleś i niedużo łatwiej mi było. Sporo walk z nim przegrałem.

 

 

Uff. Na żadnym turnieju chyba nie miałem takich emocji. Jeszcze mi gorąco.

Odnośnik do komentarza

GhettoKingSAS jak na fakt, ze ma VF5 od niedawna jest bardzo dobrym graczem. Co prawda musi jeszcze troche potrenowac zeby mnie kopac, ale jest na dobrej drodze do tego. Co do KneeNinja - wczoraj wtopa z nim 5-2, niestety bez zadnej rozgrzewki. Szkoda, ze musialem isc, bo jak zauwazyles C1rex, gosciu ma tendencje do ''wystrzelania sie'' po pewnym czasie i latwiej jest go pokonac.

KneeNinja sie bardzo rozwinal od czasow, kiedy z nim sparowalem przez calutki czas. Narbardziej z jego akcji wkurzala mnie P -> dt p+P+G za okolo 70 pkt.

Musze go dzis skopac jak za starych dobrych czasow (ale moja duma na tym ucierpiala) tongue.gif

 

Sory za double posty, sami wiecie dlaczego...

Odnośnik do komentarza

Był update do VF5!!!!

Można zapisywać walki online!!!

Można miksować stroje!!

 

EDIT:

Oficjlna notka Segi:

 

Hey here's the official info. It includes something pretty neat:

 

VF5 UPDATE AVAILABLE

 

Subtle Changes Improves the Perfect Fighting Game

 

LONDON (16th January, 2008) â SEGA Europe Ltd. today announced it has released a new downloadable patch for Virtua Fighter⢠5, the critically acclaimed arcade fighting game now available for the Xbox 360⢠video game and entertainment system from Microsoft. The patch will include a number of gameplay additions and enhancements including:

 

* Some characters will now be able to select costume-specific pants in alternate costumes, for example equipping Costume A pants in Costume B.

* Replays of online battles can now be saved.

* One additional item per character (appear as "Downloaded item" in Costume settings/Item edit dialog).

* Gamer pictures will now be shown in online battles.

* After winning the World Tournament Final, it's now more likely that rivals you have not defeated will be playing in arcades.

 

* When someone joins an online match, you can now see their connection quality.

* Various fixes for minor bugs, including a texture bug.

* Easier sorting of rankings.

* Rematches in Online VS. Player Matches now possible even when the players haven't added their opponent to their friend list

 

The Xbox 360⢠version of Virtua Fighter⢠5 is based on the latest arcade version update and features both analog stick and D-pad control, as well as vibration support. The game also includes an improved Quest mode featuring more CPU rivals, items, and emblems for character customisation. The DOJO mode has added features including leaderboards, training move settings, improved throw escape training, and the option to change your opponent's position and recovery type. These all work to create a more refined DOJO mode where players can improve their fighting strategy.

 

 

 

GhettoKingSAS jak na fakt, ze ma VF5 od niedawna jest bardzo dobrym graczem.

No tydzień chyba gra. Średnio jeszcze, ale widać ogromny potencjał.

Odnośnik do komentarza

konradinho zamiata masakrycznie! czasami nie mozna dojsc do glosu hehe , pokonalem go dwa razy dzis hehe no ale jestem poczatkujacy :) chyba z tydzien gram w vf5 - akira - na padzie .... ile nerwow mnie ten dpad kosztuje, wydlubalem nozem ten plastk wkolo jak sie zdenerwowalem ze mi skosy nie wchodza! jest lepiej ale dpalm musze robic analogiem loool ogolnie stick by sie przydal ale kasy nie ma

 

c1rex konkretnego jeffa ma i jak zrobi bouncea nim to mozna pada odlozyc :P i te dobitki nawet po szybkim rolu to myslalem ze padem o glebe rzuce :P

 

szukam sparing partnerow na poziomie 4 -7 dana

sam mam 6 dana akira i jakos nie moge wyzej wskoczyc, czesto zdziele nawet 10 dana a potem jakis spamer mnie pokona wykozystujac lagi :)

ciezko jest ...

 

jakby ktos chcial posparowac to moze podbijac do mnie :

 

GT : GhettoKingSas

 

gram bardzo czesto :P 100% uzaleznienie od pierwszej walki online ^^

 

ps. jestem nowy i sory za haotyczny post

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

GhettoKing - ja juz Ci mowilem, ze grasz bardzo dobrze. I widzisz, znowu sie musialem powtorzyc!!! :P

 

Stoje w miejscu z moim 'Masterem'... Jeszcze 2 19th Dany mam do pokonania. Najwiekszym problemem jest to, ze... takowych nie moge znalesc! Chociazby takiego z jedna zielona kreseczka na znaczku polaczeni... Wole nie ryzykowac z graczami na szarym mojej pierwszej 'Democji' ...

Odnośnik do komentarza

Pie.r.dole ta z dupy wysrana gre - mialem CALKOWICIE zapelniony pasek (jedna walka i 6 dan). Nastepnie polazlem sparowac (GhettoKing - bardzo dobry gracz). Po sparach wracam na ranka, wlacza sie walka i... moj pasek jest na mniej niz polowie XDDDDDDD. S.r.a.m na te gre. Odechcialo mi sie grac... Gdybym nie mial czasowo zablokowanego konta na allegro za brak oplaty, to juz by bylo wystawione za 70 zl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...