Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem UK Ryan gra najlepiej w Europie. Tzn. trudno mi oceniać Konradinho, bo mi z nim każda walka lagowała tak, że się grać nie dało.

 

Ja całkowicie nie odpadłem. Robię tylko przerwę od VF. Przejdę kilka gier na singla i wracam.

 

 

Walki turniejowe gra się max fajnie. Tzn. grało mi się tak pierwszy turniej. Niestety nagle coś się stało i w jednym momencie bez wyraźnego powodu VF mnie do siebie zniechęcił.

 

 

Z tego jak mi się grało z UK Raynem i Dai Bisonem, to UK Rayn powinien wygrać bez problemu.

Ostatnio jednak cienki jestem i straciłem swego "Mastera". A tylko dwie walki do awansu brakowało. Ehh.

Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl/Xbox_360_Arcade_HDMI_...Racing_3/i5724/

 

Czy tego Xa da sie podpiac pod router tak jak PS3 ? Czy w zestawie jest kabel sieciowy ?(na stronie nic o tym nie pisza)

Czy na X0 tak jak na PS3 moze miec konto internetowe kilka osob ? czy jesli tak to trzeba placic za kazde konto oddzielnie ?

 

Rozumiem, ze bede musial tez dokupic cos takiego:

http://www.ultima.pl/Xbox_360_Live_Gold_Ca...iesiace_/i3672/

 

sa karty na dluzszy okres, ktre dawaly by miesieczna cene nizsza ?

 

I sorry za OT, odp poprosze w topicu lub na PM jesli te odpowiedzi znacie :/ ze wskazaniem na PM zeby juz nie zasmiecac.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

dosyc drogo za tego arcade w ultimie

 

z tego co pamietam to w empiku mieli przecene na 799zl! ja kupilem za 899 a za tydzien przecenili na 799 ehhh :)

 

Powiem ci co masz w zestawie arcade bo sam kupilem:

Konsola(LOL)z wejsciem HDMI (i nowym chlodzeniem mam nadzieje :/ )

Pad bezprzewodowy

Memora 256mb

Zwykly kablel SD czyli audio i video (3xchinch)

arcade disc (5 gier arcade, boom boom rocket, pacman , uno , i cos tam jeszcze lol sprzedalbym ale moja kobieta w uno lubi grac hehe)

 

za ta cene jak najbardziej sie oplaca- mi sie oplacalo poniewaz mialem zamiar podlaczyc konsole do monitora LCD i musialem itak dokupic kabel VGA.

kilka metrow kabla sieciowego kupisz za pare zlotych w kazdym komputerowym lolz to jest najmniejszy problem akurat

najgorsze jest to ze nie ma headseta(dokupisz za 30zl)

 

wedlug mnie najlepszy wybor na next gena za ta kase

 

Przypuszczam ze masz hdtv albo duzy monitor to bedziesz musial dokupic albo kabel vga(ja dalem 130zl za oryginal MS) albo hdmi (99zl) , za kabel jakies 5-7zl max LOL no i jak sie uprzesz na headset to 30zl

 

biorac z ultimy dasz razem ok 1150zl - a jesli jest dalej tanio w empiku to zaoszczedzisz 200zl nawet

 

EDIT: a co do xbox live - za kazdy profil (gamertag) musisz placic oddzielnie - ale to chyba logiczne :/ - a zdrapka bedziesz sie martwil za miesiac po kupnie bo masz miesiac za darmo - ja narazie olalem wykupowanie abonamentu i kozysztam z kodow na 48 h ktore mozna z jednej stronki wydebic, pozatym ostatnio czesto MS nawala z Live i nie bede wykupywal bo bym sie za bardzo wku.rwial jakby zaczal sie burdel jak przed sylwestrem :D

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Ja mam HORI villain, mozemy sie zmowic w arenie i sobie przetestujesz.

 

Arcade z reguly chodzi po 800-900 zl, wiec tam jest drogo. Kabel sieciowy to max 10 zl. Siec mozesz ustawic jak chcesz, wiec cokolwiek masz, oprocz neostrady na USB to zadziala.

 

Przejsciowka do akcesoriow z PS2 kosztuje tyle co stick i niedziala bezlagowo, wiec ta opcje olej.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Tak apropo turnieju to gralem z Bisonem juz dawno, skopalem go doszczetnie, no ale on zaczal narzekac ze sie grac nie dalo to mu powiedzialem, ze zagramy to kiedy indziej. Ej cos mi tu smierdzi, przeciez niemozliwe jest zebym wszystkich tak lagowal. Bison mial ze mna 3 kreski polaczenia, kombosy mu siadaly normalnie, wszystko wygladalo ok. Naprawde, cos czuje, ze niektorzy ludzie nie umia przegrywac :/

 

Konradinho

Edytowane przez Gonzitto
Odnośnik do komentarza

Ja grałem z wieloma graczami i od wielu dostawałem ostro po du.pie.

Sporo jest jednak graczy, którzy grają lepiej od Ciebie.

 

Jednak przy takich lagach, jakie Ty masz, to naprawdę ciężko się gra. Zwłaszcza jak się chce bronić.

No i 3 kreski niczego nie gwarantują. Ja mam z Tobą niezły ping, ale gra przycina. Już o tym pisałem.

Tak ku.rwica wtedy człowieka chwyta, że się chce coś rozwalić.

 

 

Z amerykanami mam lepsze połączenie. Tzn. czuć ociężałość postaci, ale nie tnie.

 

 

Dla wyobrażenia. Zagraj z bratem zwykłego versusa, a potem natychmiast z kimś z Europy na Live.

Jeśli czuć wyraźną różnicę, to jest źle.

 

Normalnie VF na live chodzi jak zwykły versus.

Odnośnik do komentarza

konrad niestety nawet na 3 kreskach z toba gra sie lipnie zwlaszcza okizeme jest prze(pipi)ane i quick rolle :) co nie zmienia faktu ze grasz bardzo dobrze....ale...no wlasnie pai jest abrdzo szybka i jak gram z toba i gra rwie doslownie rrrrrwie, gubi klatki itd to nie moge nawet glupiego evade zrobic, jak robisz kombinacje ppp2k i chce zablokowac 2k to mi lag na to nie pozwala poprostu daje dol i iiiiii iiiiii i CHU.J! :/ a jak specjalnie wczesniej sie zchyle to nie dasz 2k tylko ten drugi wariant na MID i znowu lipa, ostatnio jak gralismy co zapisalem pare walk, gralo sie naprawde spoko, tzn byly przycinki ale znosnie. wtedy pojedynki byly bardzo wyrownane! nie zapomne jak w ostatniej rundzie mialem cie na staggerze i lokiec wyszedl z lagiem nie trafilem, myslalem ze wyjde z siebie! mam na reaplayu :/

 

ps. pod koniec lutego powienienem zlapac te reaplaye na kompa to wrzuce na Ytube to sie ludzie posmieja jaki ze mnie noob :D

Odnośnik do komentarza

No ja tez mam lagi, no ale szczerze mowiac nie przeszkadza mi to za bardzo w grze, staram sie przystosowac do gry. To tyle zebyscie nie mysleli, ze mi walka chodzi super i git i wszystkich noobow owbie i dupy maryny. To raz. A po drugie to jezeli to taki problem, to chyba napisze na VFDC ze sie wypisuje z tego turnieju bo nie mam zamiaru sluchac jak inni narzekaja.

A z tymi kreskami to dziwne troche, zaintrygowalo mnie to, bo bylo wielu ludzi z roznych krajow co nie skarzyli sie na connection i wogole bylo spox. Wiec od czego to kurna zalezy - nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
No ja tez mam lagi, no ale szczerze mowiac nie przeszkadza mi to za bardzo w grze, staram sie przystosowac do gry. To tyle zebyscie nie mysleli, ze mi walka chodzi super i git i wszystkich noobow owbie i dupy maryny. To raz. A po drugie to jezeli to taki problem, to chyba napisze na VFDC ze sie wypisuje z tego turnieju bo nie mam zamiaru sluchac jak inni narzekaja.

A z tymi kreskami to dziwne troche, zaintrygowalo mnie to, bo bylo wielu ludzi z roznych krajow co nie skarzyli sie na connection i wogole bylo spox. Wiec od czego to kurna zalezy - nie mam pojecia.

 

 

Od wielu czynników zależy.

- Jeśli ktoś ma słabe łącze i mu też przeważnie laguje, to nagle nie będzie narzekał, że z Tobą jest słabo.

- Zależy na jakim poziomie gra. Słabym graczom nie przeszkadza lag, bo i tak mashują przyciski bez patrzenia na klatki.

- Zależy jak się gra. Jeśli gra się łatwą manualnie postacią ofensywną, to lag wręcz pomaga. Im bardziej defensywnie się gra i trudniejszą manualnie postacią, tym lag mocniej przeszkadza.

- Zależy od gracza. Niektórzy mają większą tolerancję na lag. W turnieju jednak ta tolerancja spada.

 

Ja np. mam uczulenie na lagi, ale zdarzyło mi się dwa razy, że mi się dobrze grało, a ludzie narzekali. Tak więc są ludzie, którzy tolerują lagi nawet mniej ode mnie!

 

 

Proponuję pograć trochę z czołówką Europejską i zapytać, czy laguje. Odradzam jednak Geewaihoo, bo on oficjalnie stwierdził, że ma ch.ujowe łącze.

Jego nawet potrafi rozłączyć z gry.

 

Chociaż z nim mam _znacznie_ lepsze połączenie, niż z Tobą Konrad. Da się grać.

 

Sprawdź też ping na Londyn i Paryż.

http://www.speedtest.net/

Im bliżej 20, tym lepiej. Ja niestety mam ponad 30 na Londyn. Ludzie z poza wysp mają czasem mniej.

Teraz mam emula puszczonego na otwartych portach (high ID) i ping jest 160. Ale z takim pingiem grać się nie da.

Odnośnik do komentarza

Odpalilem teraz ten test do Paryza mam 127 a nic nie mam odpalone na kompie...

Do Londynu 119...

Do Tokyo 356

Sydney 386

Frankfurt 78

 

Czy z takim pingiem jest sens grac z UK lub FR?

 

Ale global rank mam 70% szybciej niz reszta swiata a Poland 90%... :/

 

sciagaliscie to:

jakis programik do optymalizacji lacza, moze spam

 

?

 

Nemo - to napisze PMa, kiedy moge wpasc do areny, rozumiem, ze masz oryginalnego sticka do VFa do X360 ? Ile takie cacko z wysylka ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli to nie jest jakieś syfne łącze, to powinno być ok. Test i tak robiłeś w godzinach szczytu. Na Polskę jednak masz już ok.

Do tego ta stronka wcale nie musi podawać prawdy. Tak ją tylko podałem, bo pierwsza na google mi wyskoczyła.

 

 

Ten oryginalny stick do VF, to typowe Hori.

Mi osobiście się źle na tym gra, ale ludzie chwalą.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o "typowe Hori", chodzi o kompaktowa obudowe i PCB ktore dziala bez laga z ta glupia konsola. A co pozniej sobie wsadzisz za galke to juz zalezy od ciebie. Lubisz Sanwe? Moze byc i Sanwa. Chodzi o to, ze jest od czego zaczac. Jedziesz na turniej i widzisz ze 60% graczy ma do PS2 sticka Namco a tak naprawde maja tylko obudowe i prawie w kazdym siedzi sobie Sanwa. Od razu mowie, ze ja mam na tym sticku jakies smieszne problemy ze skosamy, jakby byly za malo wyprofilowane. Natomiast jak mowie, mozna wsadzic inna galke do srodka i przypuszczam ze bedzie lepiej.

 

Stick z przesylka przy zamowieniu 2 szt wyszedl ok 290 zl.

Odnośnik do komentarza

236640980.png

 

 

OK. Nie sugerujcie się tym linkiem. Tam mi pokazuje, że mam łącze 3,5/1,4.

Jednak pliki mogę ściągać 1000kb/s, o ile serwer mi pozwala, więc ta wartość 3,5 MB jest nierealna.

 

 

Ping z jakąś śmieszną stronką w Londynie nie ma nic wspólnego z pingiem z graczem w Londynie.

 

Patrzec, Konrad sprawil sobie normalne lacze i spadl na drugiego dana

:FFFFFFFFFFFF

Konrad gra nieźle i drugi dan mu nie grozi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...