Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzec, Konrad sprawil sobie normalne lacze i spadl na drugiego dana

:FFFFFFFFFFFF

 

 

Kolega chyba nie moze dopuscic do wiadomosci, ze ktos moze grac lepiej od niego i musi takie glupoty wypisywac. Poczekajmy do kwietnia - maja, wtedy wezme 1mb/2mb to zobaczymy czy dalej bedziesz tak kozaczyl :P

Proste, ze bede :spox:

Ghetto: remis jest :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to skoro tyle mamy nagle osob grajacych w VFa to moze zmierzymy sie jakos offline ?...

Przy okazji jakies turnieju T5DR (jesli jakis jeszcze w ogole bedzie :P ).

Na pewno mnie by to wynioslo taniej niz zakup x360 :D

 

Nemo, ja moge byc w Arenie jutro kolo 20:30 (najpozniej 20:30), zajrzyj bo musze wiedziec o czym dokladnie rozmawiamy - rozumiem w takim razie, ze zakupiles sticka "robionego" ? Nie wiem jaka jest roznica miedzy sanwa a czyms innym, wiem, ze na VSHG gra mi sie za(pipi)iscie (przyciski szczegolnie) ale jak gralem w VFa na "szarym" starym sticku do PS1 to tez bylo dobrze, nie jestem szczegolnie wymagajacy....

Odnośnik do komentarza

ja bym z checia udzial w jakims turnieju wzial 8) w sumie to nie bralem udzialu nigdy w powaznym turnieju w zadna bitke , kiedys tylko za czasow t3 chyba gralem w cos ale wtedy to nie wiedzialem co to juggle nawet LOL ....tylko czy to jest realne bo graczy jest naprawde malo na dobra sprawe :)

 

zawsze mozemy zrobic online tournament ;p ale to nie to samo :/

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną nie ma w Europie gracza na Live, który by mnie regularnie prał.

W najgorszym wypadku minimalną większość walk przegram. Mówię tu o takich graczach jak UK Ryan, yukuun, MrExpert, DaiBison itd.

Nie wiem jak z Geewaiho teraz, bo dawno z nim nie grałem.

 

 

W USA jest kilka osób, które mi sprawiają większe problemy, ale nie tak, że walki nie wygram.

 

 

Jednak muszę zmienić postać. O ile jeffem się mi dobrze kara dobrych graczy, tak ciężko robić pressing na słabszych.

Trenuję Eileen.

Odnośnik do komentarza
A jak bym wpadl w piatek to odbierzesz mnie z Victoria Coach Station ? Obczaje ceny biletow do Londynu i dam ci znac no i napisz jak daleko od Centrum mieszkasz

 

Od centrum mam z pół godziny metrem. Może trochę więcej.

Tylko, że na ps2 mam tylko jednego, działającego sticka. Mam też przejściówkę na usb, ale nie wiem jak zadziała. ps3 nie mam.

Drugi muszę naprawić, bo spieprzyłem przy lutowaniu do pcb.

 

Do x360 mam jeden stick, a na padzie grać się nie da.

 

 

Nie za dużo zachodu, by zagrać w grę?

Odnośnik do komentarza
Ukyo - kup sobie x360 Arcade + sticka.

 

Sticki są na Amazon.co.uk za jakieś 30funtów.

 

Stać Cię przecież na to :)

W ten sposób nie będzie problemu, by pograć online, a czasem i offline (chociaż ja różnicy nie widzę).

 

 

Cirex mialem i zanosilem co tydzien do naprawy nie chce miec tego (pipi) w domu wiecej sie udenerwuje niz mam z tego przyjemnosci

Odnośnik do komentarza
Cirex cholera powiedz mnie normalnie jak tobie pasuje zeby cie odwiedzic i pograc cos z 2 dni tylko ja mam trening ps3 wiec jakiegos Sticka twojego bym przytulil zeby ci tyleczek skopac ;)

 

Mam dwa sticki. Tzn. w drodze jest.

Najbardziej mi pasuje od poniedziałku do czwartku. Im bliżej poniedziałku, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...