Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o ruch uliczny.

 

Wbijasz na jezdnie w celu pozyskania transportu. Jestes na lewym pasie, ale auta sa za daleko i ich nie dogonisz. Obracasz sie wiec, z daleka widzisz nadjezdzajace samochody na prawym. Nie czekasz jednak, poniewaz slyszysz, ze na lewym, za toba, jedzie inne i jest blisko. Obracasz sie, a to jakis grat. Obracasz sie wiec znowu na prawo, a tu pustka. Myslisz: "coz, wezme grata", tyle ze po lewej rowniez juz pustka.

I tak jeszcze przez 5 minut, az jakis debil nie zatrzymie sie przed toba na motocyklu.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Chodzi o ruch uliczny.

 

Wbijasz na jezdnie w celu pozyskania transportu. Jestes na lewym pasie, ale auta sa za daleko i ich nie dogonisz. Obracasz sie wiec, z daleka widzisz nadjezdzajace samochody na prawym. Nie czekasz jednak, poniewaz slyszysz, ze na lewym, za toba, jedzie inne i jest blisko. Obracasz sie, a to jakis grat. Obracasz sie wiec znowu na prawo, a tu pustka. Myslisz: "coz, wezme grata", tyle ze po lewej rowniez juz pustka.

I tak jeszcze przez 5 minut, az jakis debil nie zatrzymie sie przed toba na motocyklu.

 

 

O kurde, dobrze, ze to napisales, bo nadal bysmy trwali w naszym nieoswieceniu i kupili te nedzna gre. A tak na serio to delikatnie mowiac - troche sie przypi**dalasz i i szukasz dziury w calym. No ale kazdy chce sie jakos wybic z tlumu i zablysnac... rozumiemy....

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy to wszystko ma cos wspolnego z GTA. Wstajesz rano - GTA , po poludniu - GTA , wieczorem to samo. Jedni ponarzekają, inni nawet nie zauwaza a gracze i tak beda czekac/myslec/tesknic/pragnac (niepotrzebne skreslic). Cale srodowisko dookola jakby nie zauwazalo nadejscia wieeelkiego booooom a dla nich zycie i tak toczy sie dalej.. Dla mnie i dla wielu z nas jednak zegar juz tyka/cyka :) nasz czas jest juz policzony i czy bedziemy tego chcieli czy nie , czy inni sie dowiedza lub nie to GTA IV nadciaga z sila huraganu Belic - czy taki byl czy nie .. :)

 

Kazde info na temat tej gry jest dobre , bo skraca nam czas na jej nadejscie .... pieknie ...

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że się ten wątek jeszcze nie pojawił. Podobno autor rzekomo pierwszej recenzji na świecie ze strony www.cgreviews.com mógł siać ziarno prawdy względem opcjonalnej instalacji gry na dysku konsoli Xbox 360.

http://www.videogaming247.com/2008/04/17/p...ns-is-optional/

Jakoś nie kojarzę tego źródła, ale warto chyba o tym wspomnieć.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przeczytalem ze gta 4 cierpi na ten sam problem co poprzednie czesci,znikajace auta przy zmianie kamery,dotyczujacy sie teren.Wlasnie to mnie najbardziej odrzuca w GTA i nie potrafie tego zaakceptowac.Gra przeniosla sie na next-gen,myslalem ze wkoncu bedzie bosko,a tu klapa.Jestem mocno rozczarowany.No coz moze przy okazji nastepnej czesci...

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Wlasnie przeczytalem ze gta 4 cierpi na ten sam problem co poprzednie czesci,znikajace auta przy zmianie kamery,dotyczujacy sie teren.Wlasnie to mnie najbardziej odrzuca w GTA i nie potrafie tego zaakceptowac.Gra przeniosla sie na next-gen,myslalem ze wkoncu bedzie bosko,a tu klapa.Jestem mocno rozczarowany.No coz moze przy okazji nastepnej czesci...

 

Dokładnie tak jest klapa, jak cholera, gadałem z twórcami Rockstar, podobno ludzie masowo, odwołują swoje preordery, pracownicy Rockstar wieszają się, serwisy oceniające GTA IV, wogóle nie chcą, recenzować takiej klapy jak GtA. Tak jak mówisz, może przy następnej częsci, jeszcze z oficjalnych źródeł, podobno, Rockstar wraca do grafiki z GTA 1 i 2, bo tam samochody nie znikały i teren się nie dotyczywał.

 

A tak poważnie, wiem, że masz prawo do swojego zdania, i do jego pisania, ale kur........ oszczędź tak głupich komentarzy jak "klapa", bo mi się jaja przekręcają.

Odnośnik do komentarza

To ja tez nie kupuej bo beda auta znikac :/. Jakos nie przypominam sobie aby to w GTA SA bylo bardzo wkurzajace, chyba niegrales w Saints Row

 

Czesc ludzi w fppach (czy innych grach akcji) sie zali ze zwloki po jakims czasie znikaja - ale po co inne im - nekrofilia? Na multi tez znikaja i jakos nikt nie ma do tego pretensji (nie mam na mysli ze to dobrze ze auta w gta znikaja)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Gra została ozłocona, teraz tłocznie wypalają płytki by mogły na czas do nas dotrzeć. 10 dni :)

 

BTW: redaktor serwisu 1UP także twierdzi że instalacja na XO jest opcjonalna...Jak dla mnie OK, jeśli to ma sprawić że gra będzie płynniejsza.

 

Dla mnie swietna sprawa. Mam nadzieje, ze w przypadku instalacji gra nie bedzie bardzo duzo korzystala z napedu i dzieki temu bedzie znacznie ciszej, co jest istotne dla ludzi majacych czas na gre tylko wieczorami jak reszta domownikow spi.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie przeczytalem ze gta 4 cierpi na ten sam problem co poprzednie czesci,znikajace auta przy zmianie kamery,dotyczujacy sie teren.Wlasnie to mnie najbardziej odrzuca w GTA i nie potrafie tego zaakceptowac.Gra przeniosla sie na next-gen,myslalem ze wkoncu bedzie bosko,a tu klapa.Jestem mocno rozczarowany.No coz moze przy okazji nastepnej czesci...

 

W GTA 3 szarpalem z zainstalowanymi latkami na slabiutkim PeCecie, nie moglem sluchac radia bo sie tak ciela gra, ze nic nie widzialem, przy wiekszych zadymach mialem skoki animacji a fpsy spadaly do 3 klatek... Do czego pije? Dla tego klimatu, jezdzenia po miescie i misji i tak gralem dopoki nie kupilem konsoli - mam gdzies te samochody i przymkne oko, gra zawsze nadrabia klimatem i ogromem mozliwosci, to sie dla mnie liczy najbardziej. Chociaz fakt faktem wielce to wkur.zajace jest jakby nie bylo, mamy ere next-genow! Mimo wszystko sprawdze to na wlasne oczy. ;]

 

News nt. animki:

 

GTA IV potrafi się przycinać

(17-04-2008)

 

Animacja w "Grand Theft Auto IV" potrafi się czasem przyciąć.

Poprzednie części serii Grand Theft Auto nie były dostatecznie dopracowane i co jakiś czas można było zauważyć przycięcia w płynności wyświetlanego obrazu. Najwyraźniej GTA IV cierpi na poważną przypadłość, co jest o tyle dziwne, że jest to gra na next-geny.

POtwierdza to w swej zapowiedzi tej produkcji, serwis 1UP. Z tekstu możemy wyczytać, że podobnie jak w poprzednich częściach, podczas patrzenia na dalsze odległości, grafika blaknie, zaś niektóre elementy na ulicach, stają się widocznie dopiero wtedy, gdy się w nie uderzy. Korki potrafią pojawiać się w sekundę i tak samo szybko znikać, gdy bohater się na chwilę odwróci. Co ciekawe, wersja na PS3 instaluje się podobno tylko 5 minut, co byłoby dość dobrym wynikiem (zwykle gry instalują się znacznie dłużej, np. "Gran Turismo 5: Prologue" to coś koło 15 minut). W przypadku wersji na Xboxa 360, instalowanie plików na dysku jest opcjonalne.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Gram.pl:

"Zakończył się długi i żmudny okres tworzenia gry GTA IV - dzieło Rockstara jest w pełni gotowe, a obecnie trwa tłoczenie jego kopii. Wydawca musi przygotować ogromną ilość pudełek, w końcu tytuł ten ma szansę stać się największą premierą wszech czasów w przemyśle rozrywkowym."

 

Może poprawili kłopoty z framerate'em przez te ostatnich parę dni ;)

Odnośnik do komentarza

Ludzie nie ma gry idealnej e a delikatne przyciecia animacji i delikatny popup na 100000% nie przeszkodzą mi w delektowaniu sie ta niesamowita gra.nie zapominajmy takze że w GTAIV nie ma żadnych loadingów wszystko doczytuje się w ''biegu'' a teren tego miasta jest bardzo duży doliczmy do tego ruch uliczny fizyke efekty pogodowe efekty świetlne.Po za tym nie oszukujmy się - nasze next geny nie dysponuja odpowiednia moca żeby ciagnąć takie gry (wiekszosc ludzi chyba myslalo że GTAIV bedzie wygladalo jak render Killzonea 2 ;) ).Nie ma gier bezbłednych - w Gearsach bardzo czesto doczytywały się tekstury i nie przeszkadzało to w graniu.Znikające samochody sa dla was powodem do okrzyknięcia GTAIV klapą??Klapa to jest ale w kiblu a GTAIV zarządzi.

Odnośnik do komentarza

Chyba zaszla jakas nie scislosc albo problem z czytaniem.Nie twierdze ze GTA IV to klapa,tylko moje nastawienie wzgledem gry wygladalo tak,ze denerwowalo mnie to od dawna dawna i myslalem ze skoro to next-gen,nie uswiadcze tego znikania samochodow.Klapa = w sensie moje oczekiwania poszly sie...

Gra zapewne jest swietna,ale akurat ten szczegol mnie rozczarowal,chcialem sie tym z wami podzielic bo wkoncu od tego jest forum.

 

Wiem ze jest tu wielu slepych fanboyow ktorych skrecaja jaja jak ktos powie cos zlego o ich ukochanej grze(co mnie troche notabene smieszy),ale nawet gdyby komus gra sie nie podobala z pewnych wzgledow,ma takie prawo jak i prawo o tym napisac.Nie kazdy post musi byc "trolem" do prowokacji.

Odnośnik do komentarza

Nie kupuje tej gry teraz... nie uwazam by byla warta $60.00... szczegolnie, ze wyszedl Legendary Map Pack do H3 i mam w domu z 12 tytulow ktore musze skonczyc. Osobiscie podobalo mi sie tylko pierwsze GTA. Jedyne co mnie przekonuje do 4 to chec sprawdzenia architektury Liberty City (z wiadomych powodow). Fabularnie GTA zawsze bylo slabiutkie i zadna czesc do piet nie dorastala mafii, to samo z grafa i gameplayem. IMO...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...