Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

a mnie interesuja sprawy techniczne, np. jak to jest z ta instalacja na HDD, jak dlugie sa loadingi, jakies przycinki przy przejsciach z jedej lokalizacji do drugiej czy brak itp.

takie szczegoly ktos by mogl napisac kto "testuje" gre, bo to niczego konkretnego o samej rozgrywce nie zdradza :)

 

 

tu bylo widoczne to na co wszyscy psiocza, przed zdezeniem motoru z samochodem pojawil sie ten samochod z nikad i jak widac to fakt w finalnej wersji, szkoda...chociaz to przeciez nie gra wyscigowa wiec moze nie bedzie to przeszkadzac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
a mnie interesuja sprawy techniczne, np. jak to jest z ta instalacja na HDD, jak dlugie sa loadingi, jakies przycinki przy przejsciach z jedej lokalizacji do drugiej czy brak itp.

takie szczegoly ktos by mogl napisac kto "testuje" gre, bo to niczego konkretnego o samej rozgrywce nie zdradza :)

 

 

tu bylo widoczne to na co wszyscy psiocza, przed zdezeniem motoru z samochodem pojawil sie ten samochod z nikad i jak widac to fakt w finalnej wersji, szkoda...chociaz to przeciez nie gra wyscigowa wiec moze nie bedzie to przeszkadzac...

Zobacz jak była ustawiona kamera... Niko strzelał do tyłu, za siebie więc siłą rzeczy nie widział samochodu z przodu...

Odnośnik do komentarza

Ku... tak jak myslałem, widać na filmikach, mega realizm. Widać, że psy, chyba A.I. dostały, strasznie agrysywne, oczywiscie na plus. No i wielkość fur, kurde zawsze w gta samochody były, małe albo takie średniawe, a tu niczym w Bornoucie. Albo to przez wielkość lcd, keidyś takich nie było hehe

 

Jeszcze jedna rzecz, hahaha, Niko w tym dresie, wygląda jak 100 % Polak, hahaha, ale beka. Jakbym na dzielni znajomego widział, czy to ruska ze stadionu, no nie moge, hahaha. Ale sie bedzie nim grało, bravo dla Niko.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Juchy, odnośnie kwestii technicznych. Obejrzyj filmik, na którym najpierw jeździ motorem i ma wypadek, a potem ściga się z psami. Na początku, po zrobieniu długiej prostej, uderza mocno w tył samochodu i wylatuje daleko do przodu. I tam, po uderzeniu w budynek, widać doczytywanie się roślin. Tuż obok wstającej po upadku postaci.

Odnośnik do komentarza
Ogladajac te krotkie filmiki zdarzylem zauwazyc jedno - na ulicach jest za(pipi)iscie pusto, doslownie pare postaci na krzyz...zdecydowanie nie tego oczekiwalem :|

 

Ludzieeeee! A widzieliście żeby to była jakaś wielka dzielnica znana z trailerów? Bo ja nie. To definitywnie nie Manhattan (czy jak to się tam w GTA zwie), tylko mniejsza wyspa i mniejszy ruch - logiczne :/ ! Widzieliście kiedyś na przedmieściach wielki ruch z setkami samochodów?

Odnośnik do komentarza
Ogladajac te krotkie filmiki zdarzylem zauwazyc jedno - na ulicach jest za(pipi)iscie pusto, doslownie pare postaci na krzyz...zdecydowanie nie tego oczekiwalem :|

 

 

Ja sobei daruje te filmiki, jeśli coś jest słabiasto, to przynajmniej jeszcze kilka dni będę miał nadzieji :mellow:

 

Na te miejscówki co widziałem i na pory dnia w których się rozgrywa akcja ruch jest taki jaki powinien być. Nie wiem czemu marudzicie?

Odnośnik do komentarza
Ogladajac te krotkie filmiki zdarzylem zauwazyc jedno - na ulicach jest za(pipi)iscie pusto, doslownie pare postaci na krzyz...zdecydowanie nie tego oczekiwalem :|

 

Ludzieeeee! A widzieliście żeby to była jakaś wielka dzielnica znana z trailerów? Bo ja nie. To definitywnie nie Manhattan (czy jak to się tam w GTA zwie), tylko mniejsza wyspa i mniejszy ruch - logiczne :/ ! Widzieliście kiedyś na przedmieściach wielki ruch z setkami samochodów?

 

Nie mowie o ruchu ulicznym, tylko o ilosci postaci poruszajacych sie po miescie. Nie chodzi mi tu o same ulice ale tez chodnik itd. Jest pusto i to jest fakt, za pusto, nawet jak na mala podmiejska dzielnice - takie jest moje zdanie...

 

Bardzo przepraszam wszystkich za to ze smie zauwazyc jakas wade tej boskiej idealnej i stawianej na oltarzyku gry.

 

Ogladajac te krotkie filmiki zdarzylem zauwazyc jedno - na ulicach jest za(pipi)iscie pusto, doslownie pare postaci na krzyz...zdecydowanie nie tego oczekiwalem :|

 

 

Ja sobei daruje te filmiki, jeśli coś jest słabiasto, to przynajmniej jeszcze kilka dni będę miał nadzieji :mellow:

 

Na te miejscówki co widziałem i na pory dnia w których się rozgrywa akcja ruch jest taki jaki powinien być. Nie wiem czemu marudzicie?

 

A jaka jest pora w fimikach? :>

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam kolejny gameplay na YT, tym razem w dobrej jakości i faktycznie, czasami na ulicach jest pustawo, ale na skrzyżowaniu naliczyłem koło 20 autek :). Pop-up widoczny, ale także o dziwo tylko przy dojeździe do tego skrzyżowania (wyskakujące dosłownie kilkadziesiąt metrów dalej 3 budynki), przy przewijaniu stacji radiowych widzimy ich loga. Naprawdę fajnie się to wszystko rusza, nie zauważyłem żadnego dławienia się gry, przez 3,5 minuty trzyma stałe 30 fpsów.

 

No i jeszcze słówko o oświetleniu. Zachwyty osób, które były na pokazach w siedzibie R* nie były ani trochę wyolbrzymione ^_^.

Odnośnik do komentarza

Jezu... Ludzie panikujecie jakby Al-Kaida miała wam zrobić wjazd na miasto, a nawet gorzej. W sieci pojawiło sie pare filmików, pokazujących jedynie odrobine z całości a wy już oceniacie całą grę.

Dajcie se na wstrzymanie do pojawienia się OFICJALNYCH gameplay'ów a najlepiej aż sami zagracie. W końcu to tylko pare dni.

Odnośnik do komentarza
Jezu... Ludzie panikujecie jakby Al-Kaida miała wam zrobić wjazd na miasto, a nawet gorzej. W sieci pojawiło sie pare filmików, pokazujących jedynie odrobine z całości a wy już oceniacie całą grę.

Dajcie se na wstrzymanie do pojawienia się OFICJALNYCH gameplay'ów a najlepiej aż sami zagracie. W końcu to tylko pare dni.

 

Oficjalnych raczej nie będzie, R* nigdy nie pokazywało GP przed premierą, a nawet po premierze. Jest to jedyny gameplay jaki mamy teraz szanse obejrzeć ( ja nie oglądam, wolę poczekać, przynajmniej nie napalę sie tak bardzo)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...