Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

A ja przeczytałem recenzję, jedyno co możecie sobie zespsuć po jej przeczytaniu to "muzg". Nie wiem jak ktoś to mógł zaakceptować do druku. Nie czytałem jeszcze ani jedne recki z tego magazynu, jeśli reszta ma taki sam poziom to przykro, że ktoś wycina drzewa, aby to drukować. W najprostszych słowach : wyjmijcie ulotkę waszego sklepu osiedlowego z promocją konserwy rybnej z zeszłej dekady imo to samo.

Odnośnik do komentarza
A ja przeczytałem recenzję, jedyno co możecie sobie zespsuć po jej przeczytaniu to "muzg". Nie wiem jak ktoś to mógł zaakceptować do druku. Nie czytałem jeszcze ani jedne recki z tego magazynu, jeśli reszta ma taki sam poziom to przykro, że ktoś wycina drzewa, aby to drukować. W najprostszych słowach : wyjmijcie ulotkę waszego sklepu osiedlowego z promocją konserwy rybnej z zeszłej dekady imo to samo.

Wódkę mu , albo i dwie :piwo:

Tak chaotycznej recenzji i mdłych powklejanych obrazków jeszcze nigdy nie widziałem................recka RE z PE nr 1 wyglądała o niebo lepiej, serio.

PS. A gdzie są wymienione ''minusy'' gry? Czyżby gra bez wad?

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
Kolejne wrazenia z gry zaproszonych przez Rockstar:

http://www.aintitcool.com/node/36401

 

Dobry artykuł, i 2 cytaty, które mi zapadly "Let me tell you...this game is fucking awesome." i podsumowanie "To sum it all up...Grand Theft Auto 4 will beat the record set by Halo 3 for most single-day media sales in ANY form. At least...that is what I think. We'll all get a chance to see on April 29th when this beast hits shelves. I can't fucking wait.".

 

Więcej pytań nie mam.

Odnośnik do komentarza

Krotki wywiad z Dan`em Houser`em ( wspolzalozycielem Rockstar) :

http://www.businessweek.com/innovate/games...v_the_back.html

 

BW: How much “bigger” is this game, if it’s possible to say?

DH: It’s about 30% larger than San Andreas. There are between 700 and 800 speaking parts, with 70 named characters. It’s big. :P

 

PS. Nowy spot, ktory ukazal sie w irlandzkiej telewizji:

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/203626.html

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Albo mi sie wydaje albo z TEGO SCREENa, wynika ze poscigi policji beda tutaj takie ak w Scarface, czyli musisz uciec z danego obszaru z policja, ktora stara sie za Toba jechac. Im wiecej pal tym wiekszy obszar. Bylo o tym mowione?

Bylo dosc dawno. Pay'n Spraye tym samym przestaly spelniac swoje jedyne zadanie, choc te jak wiadomo tez sie pojawia.

 

Brytyjski Official PlayStation Magazine przynosi 2 z kolei recenzję.

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=327102

 

Nota? :P

 

edit

Skany z magazynu:

http://www.sendspace.com/file/twm8ll

 

edit2: Super reka, wiele się z niej można dowiedzieć. Czytać!

Odnośnik do komentarza

Czytałem recenzje OXMu i jestem w szoku...Ta gra wyznacza nowe standardy w grach tego typu...dokładnie tak jak myslałem.Grafika jak najbardziej next genowa żyjące miasto (ludzie myjący okna w swoich domach???ja nie mam pytań!!!)multum opcjii długość gry (jest dłuższa od niby bardzo długiego obliviona) i przekozackie multi (16 trybów gry?kto by się tego spodziewał??)...MA-SA-KRA!!!Czekam na ten tytuł i już nie moge wyrobić (obstawiam że nie tylko ja).Jeszcze dwa tygodnie...Damy rade!!!

Odnośnik do komentarza

Lista stacji radiowych:

 

WKTT - We Know The Truth (right wing talk radio)

San Juan Sounds (latin)

Integrity 2.0 (speech, hosted by Lazlow)

Liberty City Hardcore (punk/hardcore)

Liberty Rock Radio 97.8 (classic rock)

The Vibe 98.8 (soul/R'n'B)

PLR - Public Liberty Radio (call-in speech)

The Classics 104.1 (old-skool hip-hop)

Jazz Nation Radio 108.5 (jazz)

Vladivostok FM (eastern european)

Radio Broker (alt rock)

Tuff Gong Radio (reggae/dub)

Electro Choc (dance)

Massive B Soundsystem 96.9 (dance hall)

IF99 - International Funk (funk)

The Beat 102.7 (contemporary hip-hop)

K109 The Studio (disco)

Fusion FM

The Journey (ambient/chillout)

 

LCD Soundsystem? Bob Marley? R.E.M.? Miles Davis? Jean Michelle Jarre? Q Lazzarus? Że tak powiem, kur wa mać. Masakrator, po prostu masakrator.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile juz zlozono preorderow na GTA IV, w sumie czyli na PS3 i X360 - pewnie bardzo duzo.

Pamietam, ze na Gran Turismo 5 Prologue bylo 1 milion preorderow, a trzeba pamietac, ze GTA IV wyjdzie na dwie konsole, wiec na pewno bedzie o wiele, wiele wiecej. :D

 

Zastanawiam sie w jaki sposob zostana wykorzystane czujniki ruchu w padzie w wersji dla konsoli PS3. :P

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jakbyś przeczytał dalej, a nie marnował czas na pseudo-ironizowanie dowiedziałbyś się na przykład, że Niko w Ameryce szuka

kompana, który podczas wojny zdradził "ich" jednostkę.

To tak na przykład.

 

I co ma twoja karta w komórce do premiery GTA IV? Mi się 29.04 kończy data przydatności do spożycia jogurtu, który zalega na drzwiach lodówki. Znak z niebios, no, że też w dzień premiery GTA IV.

 

W sprawie stacji radiowych - ja tylu nie mam w swoim radiu. Moc xD

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...