Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś przeczytał dalej, a nie marnował czas na pseudo-ironizowanie dowiedziałbyś się na przykład, że Niko w Ameryce szuka

kompana, który podczas wojny zdradził "ich" jednostkę.

To tak na przykład.

 

I co ma twoja karta w komórce do premiery GTA IV? Mi się 29.04 kończy data przydatności do spożycia jogurtu, który zalega na drzwiach lodówki. Znak z niebios, no, że też w dzień premiery GTA IV.

 

W sprawie stacji radiowych - ja tylu nie mam w swoim radiu. Moc xD

 

A co to ma do "informacji" odnosnie "drapania sie po jajach" :D Przestan pic juz te przeterminowane jogurty :P

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza

Hahaha, dobre, dobre, zresztą cała recka, godna przeczytania. A teraz z innej beczki, kurde, w żadnej innej grze, nie cieszyło, tak zabijanie jak w GTA. Czy robienie dymów, rozpierduchy itd. Czasami całymi dniami, zamiast zaczynać misje, siałem terror, zresztą kto nie? Ale jak pomyśle sobie teraz, że do tego wszystkiego dochodzi, grafika w HD, realistyczne zachowania, mieszkańców, i zachwalany przez wszystkie serwisy-magazyny nowy system strzelania, który daje dużo frajdy a no i oczywiście nowy silnik fizyczny. Cóż, można powiedzieć........................................nie da rady tego opisać słowami. Jak próbuje chodziasz wyobrazić sobie, jak w moje łapska wpada, wkońcu nowe GTA, czy inaczej jak wkońcu mój napęd dvd od X-boxa, pożywi sie tą grą, wątpie, żebym kiedyś mu ją zabrał.

 

"13 dni" tyle zostało, nic jedynie co mi pomaga wytrzymać, co jest moją morfiną, to codziennie oglądać filmiki, piękne 4 filmiki, a szczególnie "Move up, Ladies" i "Everyone is Rat".

 

Zdrowie !!!

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

You'll likely notice the same graphical "quirks" that the series has dealt with since the jump to 3D. The same filmlike, grainy framerate exists and usually holds steady, but it can momentarily dip when things get frantic. There's some long-distance graphical fade-in as well as some street-level hazards that appear only after you hit them. Traffic will be nonexistent one second, then three cars deep when you rotate the camera back around, and then completely disappear when your wanted level gets to two or three stars (which is oh-so-fun when you desperately need a getaway vehicle). But even these problems have been "upgraded" in a sense for GTA4: An artistic application of filters hides some of the uglier character models, there's more types of cars to choose from, and overall, the feel of the city trumps any of the shortcomings we're familiar with by now. But you'll be able to see that in the screenshots and eventual videos.

 

z 1up

Odnośnik do komentarza

Fajnie, tylko ze towarzystwo z ps3site przekrecilo info. Na n4g.com pisza, ze Site ( redaktor 1up ) nie zauwazyl zadnej roznicy pomiedzy obiema wersjami, natomiast pracownicy Rockstar odpowiedzialni za pokaz gry wyrazili swoje zdanie, iz wedlug nich lepiej chodzi wersja na PS3 :D

 

PS. Okazuje sie, ze Irlandzki Spot nie byl pelny. Ponizej kompletny spocik :P ( dluzszy, z nowymi miejscowkami )

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/203940.html

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Jesli instalacja ma pomoc w dzialaniu gry to niech bedzie, mi to nie przeszkasza, oby tylko nie zajmowalo za duzo miejsca na HDD. :D Gran Turismo 5 Prologue instaluje ponad 6 GB danych na HDD, proces trwa 12 minut, ale dzieki temu gra szybciej sie laduje (i tak powoli) i nie musi tyle czytac z plyty. :P

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
ludzie myjący okna w swoich domach???ja nie mam pytań!!!

Jeśli to prawda to wyobraźcie sobie babkę myjącą okna i nagle BOOM!!!....

.... rakieta wpadła jej do mieszkania xD

HAHAha xD

Serio z tym oknem? Ciekawe czy będzie sie dało tego człowieka tam ustrzelić czy tylko taki gif..

 

 

Już się zaczyna planowanie akcji z zestrzeliwaniem babek myjących okna, a pomyśleć że będzie multum takich sytuacji hehe.

Coś czuję że po premierze GTA4 serwisy MS nie wyrobią z reklamacjami (ROD) bo konsolki będą hulały 24h :D

Odnośnik do komentarza

to nie była pełna wersja tej reklamy co tu pojawił się link!

 

http://mattyblog.cookynet.com/gta4/trailer...vert-longer.wmv

 

Link do pełnej wersji i w dobrej jakości.

 

Po nim i dopiero teraz po nim nie mam już ŻADNYCH pytań . Gra nie tylko daje świetne możliwości ale i wygląda...bardzo, bardzo dobrze. Efekty pogodowe, świetlne, miejscówki (zróżnicowanie !!!) itd . Sami zresztą zobaczcie ! Ja szukam szczęki...

 

UPDATE: Dziwna sprawa ! Pierwszy trailer - cena 199,99 funtów. Drugi - 159,99 funtów ! Obniżka czy jak?!

Edytowane przez neopb20
Odnośnik do komentarza
to nie była pełna wersja tej reklamy co tu pojawił się link!

 

http://mattyblog.cookynet.com/gta4/trailer...vert-longer.wmv

 

Link do pełnej wersji i w dobrej jakości.

 

Po nim i dopiero teraz po nim nie mam już ŻADNYCH pytań . Gra nie tylko daje świetne możliwości ale i wygląda...bardzo, bardzo dobrze. Efekty pogodowe, świetlne, miejscówki (zróżnicowanie !!!) itd . Sami zresztą zobaczcie ! Ja szukam szczęki...

 

UPDATE: Dziwna sprawa ! Pierwszy trailer - cena 199,99 funtów. Drugi - 159,99 funtów ! Obniżka czy jak?!

 

Kur.. morda Niko, jego emocje na twarzy, mega naturalne ruchy, jak poruszanie się, bujanie hehe, czy gadka przez telefon, kur.... Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza

TROCHE dolujaca informacja dla posiadaczy PS3 :)

 

W specjalnym wydaniu CVG napisali, iz dodatki dla 360 beda stanowic miasta, ktore wielkoscia beda dorownywać Vice City oraz San Andres :D

 

""Of course, to call games as vastly ambitious as Vice City or San Andreas mere 'expansion packs' seems childish, but nevertheless, the downloadable content (DLC) coming for the Xbox 360 version of IV has repositioned those games in just this way. DLC so far has meant the odd new car, jumper of bit of horse armour, but GTA IV is set to completely redefine the idea with expansions that are to GTA IV what Vice City or San Andreas were GTA III. Yes, Rockstar is clearly hinting at new downloadable cities; and the chances of them being London, Vice City or SA again are slim to none. So that's new as in brand new. GTA IV's Liberty City is the beginning. Think about that and be excited."

 

http://www.playthree.net/2008/04/cvg-gta-i...igger-than.html

 

Specjalne wydanie magazynu zostalo zasponsorowane przez M$, wiec informacje powinny byc prawdziwe :P

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...