Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Po premierze GTA, chyba sam będziesz grał, w halo pack, bo każdy przerzuci się na multi w GtA czy tam na singla, hehe.

 

jakbys to napisal o cock of doody 4 to bym sie zgodzil, ale tak to :lol: :lol:

 

multi GTA IV z pewnoscia bedzie fenomenalnym doznaniem wyznaczajacym nowe trendy... w koncu rockstar jest znany z robienia swietnych online'owych gier.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie bał o FR. czego? panowie z 1up napisali ,że gra faktycznie potrafi przyciąć jak to miało miejsce w poprzednich częściach, ale ludzie z R* pracowali nad tym i nie są aż tak zauważalne jak w SA czy VC. A przecież w poprzednich częściach to AŻ tak nie przeszkadzało w grze... zresztą obecne konsole sa doskonale powiazane z internetem więc R* wypuści pewnie po pewnym czasie patche które skutecznie to zneutralizują

Odnośnik do komentarza
multi GTA IV z pewnoscia bedzie fenomenalnym doznaniem wyznaczajacym nowe trendy... w koncu rockstar jest znany z robienia swietnych online'owych gier.

Licze na to, ze sie pozytywnie zdziwisz ;] W glupie mody SA:MP gralo po kilka tysiecy ludzi non stop, a tu mnostwo fajnych trybow, a samo mordowanie na 16 osob bedzie za(pipi)iste ;] 4 chlopa do cop-cara i rzeznia :lol:

Odnośnik do komentarza
Juz dosc dawno podano informacje, ze gra jest gotowa i jedynie czeka na premiere w kwietniu. Jakos tak w marcu.

... a widzisz wlasnie, ze nie bo dopiero dzisiaj podano informacje, ze gra zostala ukonczona. :D

Skończenie prac nad grą nie musi oznaczać przyznania jej statusu gold (wysyłania do tłoczni). I tak było w tym przypadku.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dropy animacji zdarzały się w każdej cześci i NIGDY nie przeszkadzało mi to w graniu.Dropy były bardzo delikatne i nigdy nie zwacałem na nie uwagi.Znikanie samochodów widze że u wiekszości z was deklasuje już grę...przykro mi ja z niesamowitą chęcia będe grał w to dzieło bo Rockstar kolejny raz pokaże że bedziesz w stu procentach zadowolony z zakupu ich gry.

 

Nie kupuje tej gry teraz... nie uwazam by byla warta $60.00... szczegolnie, ze wyszedl Legendary Map Pack do H3 i mam w domu z 12 tytulow ktore musze skonczyc. Osobiscie podobalo mi sie tylko pierwsze GTA. Jedyne co mnie przekonuje do 4 to chec sprawdzenia architektury Liberty City (z wiadomych powodow). Fabularnie GTA zawsze bylo slabiutkie i zadna czesc do piet nie dorastala mafii, to samo z grafa i gameplayem. IMO...

GTA fabularnie słabiutkie???W sumie możesz tak uważać skoro grałeś tylko w pierwsze GTA...No w Halo3 rzeczywiście fabuła niesamowita jest (przypominam że jestem fanem Halo) - Zielony heros ratuje ludzkość przed potworkami z kosmosu w mędzy czasie ratuje Cortane i ogólnie wszystko kończy się jak w dniu niepodległości (i nie wykraczaj poza sfere gier że niby jest wiele książek w świecie Halo i pokazują cała fabułe Halo bo mówimy tu tylko o grach).W GTA fabuła była zawsze świetnym punktem i wątpie żeby tym razem się to zmieniło.Co do Mafii zgadzam się że fabuła była konkretna może i lepsza niż w GTA (mimo że są to dwa inne światy - GTA z przymróżęniem Mafia na poważnie) grafika ogólnie też ale Mafia nie była pozbawiona bugów miała ich bardzo dużo (nie mówie o konsolowej wersji bo to jest porażka tylko o PCtowej która ukończyłem w sumie koło sześciu razy więc sporo widziałem).Zeratul na serio - no offence każdy ma swoje zdanie i ja właśnie je napisałem.

Odnośnik do komentarza

Kilka ciekawostek wyciągniętych od pracowników Rockstar, oczywiście na temat tego co możemy się spodziewać w GTA IV:

- Stojąc na ulicy można na raz usłyszeć lecące 3 różne stacje radiowe z przejeżdżających obok fur. Dźwięk, barwa i bass będą się różnić względem danego systemu nagłośnienia (jak w GTA:SA), oraz tego czy dany furacz ma otwarte dźwi lub wybitą którąkolwiek z szyb 0_0

- Celem strony audio w GTA IV było tak oddanie otaczającego nas środowiska, aby stawiając Niko w dowolnym miejscu w Liberty City, z jedynie za pomocą słuchu będzie można było zgadnąć, gdzie się mniej więcej znajdujemy / jaka jest pora dnia.

- W multi będzie można usłyszeć różną barwę strzałów, zależnie od odległości z której jest ona oddawana. Ludzie szarpiący w Halo 3 powinni się orientować jak działa to w praktyce.

- W grze znajduje się prawie 720 różnych głosów z ponad 80,000 indywidualnymi liniami dialogowymi, z czego ponad 7,000 przypada dla Niko. Przesłuchanie ich wszystkich powinno zajmować ok. 29 godzin.

- Przechodnie nie będą na dzień dobry ze sobą rozmawiać, bo tak przecież nie zachowują się ludzie w realnym życiu. Twórcy jednak zdecydowali się aby ci nawijali ostro przez komórki, dzięki czemu po chodnikach będzie zasuwać jak w poprzednich częściach dość mocno zróżnicowane individuum zachowań i osobowości.

Jak ktoś szuka pełnego tekstu, proszę bardzo: http://www.gamesradar.com/f/grand-theft-au...418152838249060

Skróciłem do względnego minimum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Same rdzenie nic nie dadzą

 

właśnie. jak zawsze się rozchodzi się o pamięć ram której jak zawsze poskąpili .nie rozumiem jak można na tym oszczędzać skoro jest dosyć tania a konsola ma być na parę lat. a porównywanie mafii do gta jest chyba nie na miejscu. mafia jest jak dobry film , ale o free roamingu , swobodzie , bogactwie możliwości z gta może pomarzyć. a pisanie że fabuła w gta leży to jakieś herezje . mnie na przykład bardzo kręciły misje fabularne które zaliczałem żeby zobaczyć kolejne świetnie wyreżyserowane cut scenki między nimi.

Odnośnik do komentarza
Same rdzenie nic nie dadzą

 

właśnie. jak zawsze się rozchodzi się o pamięć ram której jak zawsze poskąpili .nie rozumiem jak można na tym oszczędzać skoro jest dosyć tania a konsola ma być na parę lat

 

no właśnie, co generacje konsol oszczędza się na Ramie i potem niestety to wychodzi, zresztą ja pamiętam jeszcze GTA1 na PSone (moja pierwsza gra) i tam też jak samochody wyjechały poza ekran to najczęściej znikały, a jak był pościg powyżej 2 gwiazdek to ulice pustoszały, a w tej samej GTA1 na PCta można było sobie ustawić kilkadziesiąt (!) pojazdów w jednym miejscu i sobie stały i stały...

nie bede miał zastrzeżeń do R, że samochody znikają i jest lekki pop-up, bo to mimo wszystko było to nie do uniknięcia, tym bardziej, że gra nie może wymagać hdd...

i tak jestem pełen podziwu jak oni to wszystko zmieścili na dvd9

Odnośnik do komentarza
GTA fabularnie słabiutkie???W sumie możesz tak uważać skoro grałeś tylko w pierwsze GTA...No w Halo3 rzeczywiście fabuła niesamowita jest (przypominam że jestem fanem Halo) - Zielony heros ratuje ludzkość przed potworkami z kosmosu w mędzy czasie ratuje Cortane i ogólnie wszystko kończy się jak w dniu niepodległości (i nie wykraczaj poza sfere gier że niby jest wiele książek w świecie Halo i pokazują cała fabułe Halo bo mówimy tu tylko o grach).W GTA fabuła była zawsze świetnym punktem i wątpie żeby tym razem się to zmieniło.Co do Mafii zgadzam się że fabuła była konkretna może i lepsza niż w GTA (mimo że są to dwa inne światy - GTA z przymróżęniem Mafia na poważnie) grafika ogólnie też ale Mafia nie była pozbawiona bugów miała ich bardzo dużo (nie mówie o konsolowej wersji bo to jest porażka tylko o PCtowej która ukończyłem w sumie koło sześciu razy więc sporo widziałem).Zeratul na serio - no offence każdy ma swoje zdanie i ja właśnie je napisałem.

 

Na upartego, to kazda gre mozesz tak przedstawic.

 

MGS1: jakis ludek ratuje swiat przed wielkim robotem dinozaurem, musi pokonac swojego brata blizniaka ;).

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Czuje, ze nie bedzie samych 10 dla GTA IV, recenzenci zawsze sie do czegos przyczepia, bo jakas tekstura sie im nie spodoba lub nie podejdzie sterowanie, dla niektorych po prostu nie bedzie gry na 10 i koniec. :D

Jesli gra jest super rewelacyjna i takie tam to dla czego nie dac 10 ? Po co 10-cio stopniowa skala ocen skoro i tak zadna gra tyle nie dostanie - bo przeciez zadna nie jest pozbawiona malutkich minusow.

Nie gralem w GTA IV, ale jesli wszyscy pisza ze jest wielki skok w porownaniu do poprzednich czesci to dlaczego nie moga dac 10. :) Sterowanie niby jest super rozwiazane, a ten niemiecki magazyn dal 8/10 - ciekawe.

Dziesiatka dla niektorych to ocena, ktorej sie nie daje, nie ma dla nich gier idealnych. Czepialstwo. :D

 

PS:

Okazalo sie ze Games Aktuell zrecenzowal preview. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A kiedy recki GT albo IGN?! Ja pier.ole, przecież ledwo tydzień został O_o. Nowy odcinek GTTV, myślałem, że będzie siorpryza, a tu nic, zero, null. Jakieś odliczanie chociaż czy coś :(.

 

OMT: Myślicie, że w dniu premiery naprawdę będzie problem z dostępnością?

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...