Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymalem i obejrzalem.

 

Nie wiem, jak Wam, ale mi sie to podoba i nie moglbym na nowa odslone GTA powiedziec zlego slowa. Postac Niko jest zarabiscie animowana, samochody fajnie sie bujaja, czuc ich ciezar. Na podstawie takich filmikow grafiki ocenic sie nie da, lecz mysle, ze trzyma dosc wysoki poziom.

 

No to teraz pozostaje tylko czekac te 6 dni ;)

Odnośnik do komentarza

To będzie kolejne genialne GTA - co do tego, chyba nikt nie ma wątpliwości. Ale kilka zmian poszło w złą stronę. Fizyka miała być bardziej realistyczna, a jakoś z tym "nie wyszło" (jazda jeepem na prostej drodze przypominająca Ace Combat? :lol:). Szumnie zapowiadana walka wręcz też kuleje (tak to przynajmniej widać na gameplay'ach). I oczywiście największy nieobecny: ruch uliczny. Na przepychanie się przez tłumy w centrum handlowym trzeba będzie poczekać do GTAV!? Kompletne pustki na ulicach, autostradach, chodnikach w porze popołudniowej (wnioskuję z koloru nieba xD)!? Dzielnice też nie wyglądają na poboczne, więc brakuje mi argumentów na usprawiedliwienie tej pustki.

Dobra, kończę już to narzekanie. Przecież będą to zaledwie drobnostki niezauważalne w ogromie całej gry. Przynajmniej wszyscy na to liczą. ;)

Odnośnik do komentarza

Na tym filmiku - ktory jest juz dobrej jakosci widac ze w kwesti modelu jazdy nie zmienilo sie totalnie nic :| kolejne male rozczarowanie...ciekawe ile ich jeszcze przezyje :(

I po raz kolejny widac ze w miescie prawie wogole nie ma postaci - chodniki wieja wrecz pustkami :(

Kurde gdzie te wszystkie obietnice :|

LOL...bojka tez strasznie anemiczna - to samo co w poprzednich czesciach...

Odnośnik do komentarza

znajomy juz gra. podzielil sie ze mna pierwszymi spostrzezeniami:

 

-ruch uliczny jest gesty

-nie traci sie broni po zginieciu

-Niko za wolno chodzi, ale biega szybko

-na grafike nalozony jest filtr, ktory sprawia, ze gra wyglada troche komiksowo

-glos glownego bohatera jest za malo meski

 

:D

Edytowane przez Zajcik
Odnośnik do komentarza
R* najwidoczniej leci sobie w kulki. Jakieś komiksowe filtry, fizyka z motorsotrma, błędy. Czuje że będzie niezły crap.

Nie no nie przesadzaj...crapu to napewno nie bedzie...szkoda tylko ze wiekszosc mechanizmow wyglada na wogole nie zmienione w stosunku do poprzednich czesci... :(

Co mi sie podoba to oswietlenie...i kamera podczas strzelania...grafika srednia - no ale tu wiadomo bylo od dawna ze nie mozna sie spodziewac cudow...

Szkoda ze gra troche zawodzi w elementach na ktorych naprawe najbardziej liczylem :(

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
R* najwidoczniej leci sobie w kulki. Jakieś komiksowe filtry, fizyka z motorsotrma, błędy. Czuje że będzie niezły crap.

 

Dziwnie to powiedziec ale mysle, ze cos w tym jest.

Albo ta walka na piesci z jednego + jazda przez kilka s i ani jednego samochodu :/

Odnośnik do komentarza
R* najwidoczniej leci sobie w kulki. Jakieś komiksowe filtry, fizyka z motorsotrma, błędy. Czuje że będzie niezły crap.

Przeciez pisali niedawno ze wersja xbox360 jest bardzoej komiksowa niz ps3 !! wiec nie wiem czego sie czepiacie :D

Mnie ciekawi co z tym nie zabardzo meskim głosem naszego bohatera :D

 

Mnie denerwuje ta mała odległość wczytywania sie obiektów. Jak jedziemy wolno to obiekty nadążaja sie wczytywać ale jak juz jedziemy samochodem szybko to juz nie jest zaciekawie :(

Odnośnik do komentarza
R* najwidoczniej leci sobie w kulki. Jakieś komiksowe filtry, fizyka z motorsotrma, błędy. Czuje że będzie niezły crap.

Przeciez pisali niedawno ze wersja xbox360 jest bardzoej komiksowa niz ps3 !! wiec nie wiem czego sie czepiacie :D

Mnie ciekawi co z tym nie zabardzo meskim głosem naszego bohatera :D

 

Mnie denerwuje ta mała odległość wczytywania sie obiektów. Jak jedziemy wolno to obiekty nadążaja sie wczytywać ale jak juz jedziemy samochodem szybko to juz nie jest zaciekawie :(

 

Ja to czytałem że ma być bardziej sterylna i taka, taka "czysta" (X360). Tak więc kupuję na PS3 i mam nadzieje że sie nie zawiodę. Trudno, najwyżej wyrzucę w błoto 250zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...