Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro 3 razy wieksze od Liberty City z GTA III to powierzchnia robi wrazenie, naprawde duze przy takiej szczegolowosci.

 

Nie masz co dywygowac. Gwarantuje ci, ze ten ogrom cie rozpindoli ;).

 

Komar, a gdzie psioczenie na GTAIV ;)

Don't have a time to whining got to play :P

Czyli od Poniedzialku trzeba wybrac sie w miasto w poszukiwaniu gry ;)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przyszedl koles... I wlasnie za sprawa GTA IV kupi xboxa360. Chlopakowi (pececiarz z krwi i kosci, programista w jednej z Wroclawskich firm) opadla szczeka, odnalazl ja i zagryzl na joypadzie, nie moge grac. Siedzi i krzyczy z drugiego pokoju:

 

"O jezu jak to wyglada"

"Sa motocykle"

"Jaaaa, w kazdej furze jest inne wnetrze"

"Jaka grafika, ja pi******eeeeee! Cienie, zadnych zabkow, a patrz jaka panorama miasta"

"Jaguar ma taki sam poslizg jak czytalem w magazynie"

"Ciezarowka tez moge pojechac?"

"JA PI*****E JAK TO WYGLADA"!!!

"Moge jeszcze posiedziec?"

 

:P

Odnośnik do komentarza

DJ: Iggy Pop

Genre: Classic Rock

Tracklist:

 

* Black Sabbath - "Heaven and Hell"

* Bob Seger & The Silver Bullet Band - "Her Strut"

* Boston - "Peace of Mind"

* David Bowie - "Fascination"

* Dire Straits - "Sultans of Swing"

* Electric Light Orchestra - "Evil Woman"

* Elton John - "Street Kids"

* Genesis - "Mama"

* Godley & Creme - "Cry"

* Heart - "Straight On"

* Hello - "New York Groove"

* The Stooges - "I Wanna Be Your Dog"

* Joe Walsh - "Rocky Mountain Way"

* Q Lazzarus - "Goodbye Horses"

* Queen- "One Vision"

* R.E.M. - "Turn You Inside Out"

* Humble Pie - "Cocaine"

* Stevie Nicks- "Edge of Seventeen"

* The Black Crowes - "Remedy"

* The Sisters of Mercy - "Dominion / Mother Russia"

* The Smashing Pumpkins- "1979"

* The Who - "The Seeker"

* Thin Lizzy - "Jailbreak"

* ZZ Top - "Thug"

* Fuckaloop - "These Things I Believe"

 

 

Za piękne, aby było prawdziwe...

 

Mam rozumieć, że to jest jakiś żart? 95% z tych kawałków to jakieś staaaaruchy z wczesnych lat 80. Co to ma być?! Z rockiem wiekszość też ma mało wspólnego.

 

 

Chlopie ty wez sie w glowe puknij 3/4 tych kawalkow to klasyka rocka i wiekszosc z nich to genialne kawalki a z muzyki to ty chyba tylko mezo i werba right? :D

Może i to klasyki rocka ale z lat 80, co wiąże się z tym, że z obecnym rockiem mają bardzo mało wspólnego. Będzie można usnąć przy tej stacji zieeeewww. Spodziewał się znacznie czegoś mocniejszego

 

A tak w ogóle to chyba akcja GTAIV odbywa się w obecnych latach, więc z jakiej racji R* częstuje nas takimi starociami.

O____o

 

Po pierwsze, ta muzyka rządzi, seeker, thus to masakratory, po drugie, stacja nazywa sie CLASSIC rock, czyli KLASYKI

 

A idź ;f

 

 

 

 

To nie sa zadne klasyki rocka,ja widze tylko jakies mniej znane kawalki lat 80.Nie ma hitow.Brakuje mi rowniez mocniejszej sieczki....jest takie radio?

 

 

boze czy wy wszyscy lubicie tylko rocka i metal? ja bym wyje.al takie scierwo i wrzucil techno trance i drum & bass. najlepsze radio we wszyskich gta MSX i RISE fm. obydwa byly w gta 3

 

chlopie zastanow sie co mowisz

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Czy mi się wydaje czy w recenzji video IGN jest moment kiedy w parku ktoś się dyma w samochodzie? :D

Rockstar przegieło ''pałkę''.

Nie wierzyłem własnym oczom jak to zobaczyłem.

Heh - dobre dobre. :D

Jednak to nie pierwsza taka akcja, juz w San Andreas byl przerywnik w ktorym w tle klientka robila loda jakiemus typkowi. :D

Jesli dobrze pamietam to bylo w jednej z pierwszych misji, w ktorej trzeba pojechac z Ryderem do jakiegos goscia i spalowac wszystkich baseballem w jakims domu. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Panowie valhalla aka pudelek.pl jako "pierwszy" zrecenzował GTA 4 i na ile go ocenił?

 

 

 

 

 

 

 

7/10 !

 

 

 

 

 

Recenzent chyba sie z ku*asem na głowy zamienił...

 

O lol, po pierwsze tak jak przedmówca napisał to nie oficjalna recka valhalli to po drugie gra została oceniona na 9/10 - http://www.valhalla.pl/gracz448-recenzja-G...ft-Auto-IV.html Czytaj tekst do końca.

 

Odnośnik do komentarza

No ok tyle, że pod recką jest napisane cytuję: "Użytkownik "rafaleon" ocenia grę na 9.0/10" ;)

 

Tylko wiesz koleś najpierw pisze, że sama gra pod względem mechaniki/grafiki/sterowania etc zasługuje na 7/10 a później dodaje, że: "z GTA IV aż wylewa się wspaniały klimat, świetny scenariusz który nomen omen jest najlepszy z całej serii, którym nie pogardziłby nawet sam Martin Scorsese, powoduje że gra Niesamowicie Wciąga i nie pozwala odejść od telewizora."

Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza

DJ: Iggy Pop

Genre: Classic Rock

Tracklist:

 

* Black Sabbath - "Heaven and Hell"

* Bob Seger & The Silver Bullet Band - "Her Strut"

* Boston - "Peace of Mind"

* David Bowie - "Fascination"

* Dire Straits - "Sultans of Swing"

* Electric Light Orchestra - "Evil Woman"

* Elton John - "Street Kids"

* Genesis - "Mama"

* Godley & Creme - "Cry"

* Heart - "Straight On"

* Hello - "New York Groove"

* The Stooges - "I Wanna Be Your Dog"

* Joe Walsh - "Rocky Mountain Way"

* Q Lazzarus - "Goodbye Horses"

* Queen- "One Vision"

* R.E.M. - "Turn You Inside Out"

* Humble Pie - "Cocaine"

* Stevie Nicks- "Edge of Seventeen"

* The Black Crowes - "Remedy"

* The Sisters of Mercy - "Dominion / Mother Russia"

* The Smashing Pumpkins- "1979"

* The Who - "The Seeker"

* Thin Lizzy - "Jailbreak"

* ZZ Top - "Thug"

* Fuckaloop - "These Things I Believe"

 

 

Za piękne, aby było prawdziwe...

 

Mam rozumieć, że to jest jakiś żart? 95% z tych kawałków to jakieś staaaaruchy z wczesnych lat 80. Co to ma być?! Z rockiem wiekszość też ma mało wspólnego.

 

 

Chlopie ty wez sie w glowe puknij 3/4 tych kawalkow to klasyka rocka i wiekszosc z nich to genialne kawalki a z muzyki to ty chyba tylko mezo i werba right? :D

Może i to klasyki rocka ale z lat 80, co wiąże się z tym, że z obecnym rockiem mają bardzo mało wspólnego. Będzie można usnąć przy tej stacji zieeeewww. Spodziewał się znacznie czegoś mocniejszego

 

A tak w ogóle to chyba akcja GTAIV odbywa się w obecnych latach, więc z jakiej racji R* częstuje nas takimi starociami.

O____o

 

Po pierwsze, ta muzyka rządzi, seeker, thus to masakratory, po drugie, stacja nazywa sie CLASSIC rock, czyli KLASYKI

 

A idź ;f

 

 

 

 

To nie sa zadne klasyki rocka,ja widze tylko jakies mniej znane kawalki lat 80.Nie ma hitow.Brakuje mi rowniez mocniejszej sieczki....jest takie radio?

 

 

boze czy wy wszyscy lubicie tylko rocka i metal? ja bym wyje.al takie scierwo i wrzucil techno trance i drum & bass. najlepsze radio we wszyskich gta MSX i RISE fm. obydwa byly w gta 3

 

chlopie zastanow sie co mowisz

 

 

 

Zgadza sie kolego to nie sa klasyki rocka dla kogos kto ma 15 lat najwidoczniej dla Ciebie

Odnośnik do komentarza

Najwyższa pora aby wypowiedział się sam obgadywany :)

 

Otóż słowo "recenzja" to w tym przypadku coś w rodzaju skrótu myślowo, moim zamiarem było pokazanie wszystkich wad które trawią tą grę.Nazwałbym ten tekst "rzutem okiem na grę" lub "Na pohybel Hype'owi".Nikt mi za to nie zapłacił więc nie bawiłem się w opisywanie takich dupereli jak multi, fabuła czy plusy, moim jedynym zamiarem było pokazanie że ta gra absolutnie nie zasługuje na oceny rzędu 10/10.

Edytowane przez rafaleon
Odnośnik do komentarza
Pytanko: czy przechodnie wznoszą okrzyki, gadki, w innych językach niż angielski?

Jeszcze na chwilę nawiążę do tego tematu. Otóż zdarzyło mi się że potrącona na ulicy dziewczyna odpowiedziała "przepraszam". Nie wiem co mnie bardzie zdziwiło: to że po jej przewróceniu to ona przeprasza czy też to że powiedziała po polsku ;)

Odnośnik do komentarza
Pytanko: czy przechodnie wznoszą okrzyki, gadki, w innych językach niż angielski?

Jeszcze na chwilę nawiążę do tego tematu. Otóż zdarzyło mi się że potrącona na ulicy dziewczyna odpowiedziała "przepraszam". Nie wiem co mnie bardzie zdziwiło: to że po jej przewróceniu to ona przeprasza czy też to że powiedziała po polsku ;)

 

na serio cos takiego uslyszales?? po polsku ?? <lol>

 

Odnośnik do komentarza

Już nie będę komentował tego Rafaeon, ale jedna rzecz, jedna tylko rzecz. Napisałeś, czy gra jest warta hype? Odpowiedziałeś, że nie. Ok tylko jedno pytanie, czy myślisz, że większość fanów uległa hypowi, czy może ludzie już grają od I części w GTA, i mają tak wyrobione zdanie na temat tej serii, że wcale nie muszą ulegać reklamą itd. żeby grać w kolejne odsłony.

 

Dla mnie praktycznie, wcale nie musiałyby istnieć, żadne reklamy, trailery, plakaty, masowe akcje, a i tak zagram w każdą nową odsłonę GTA, nawet, jeżeli miałaby się okazać niewypałem. Hype, na GTA 4, ogromny, ale głównie ma przyciągać, nowych ludzi, nowe pokolenie, które prędzej nie miało styczności z poprzedniczkami, albo nie było przekonane do poprzednich części. Ale starych wyjadaczy, nie muszą namawiać do grania.

 

Jeszcze jedna sprawa, piszesz, że gra nie zasługuje na 10, że nie jest idealna, OK. Tylko po tych błędach co ty wytykasz, nie dość, że chyba tylko z 3 na krzyż, to jeszcze są to błędy, które gra oceniana na 10, jak najbardziej może mieć. Bo z tego co mi wiadomo, nie wyszła gra na 10, która byłaby pozbawiona całkowicie błędów, niedoróbek itd.

 

Zresztą dla mnie to ty możesz ocenić sobie nawet na 1.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Slupek88-->To są kluczowe elementy gry.Sterowanie pojazdami, kontrola nad głównym bohaterem, celowanie i strzelanie, grafika, przecież przez 90% czasu spędzonego w grze robimy właśnie te rzeczy, niestety te elementy zostały potraktowane po macoszemu nad czym ubolewam, bo cała reszta jest na prawdę zacna.

 

Co do Hype'u, to boli mnie że takie gry jak Halo 3 czy GTA IV dostają nieuzasadnione "dziesiątki" tylko dlatego że jest to znany tytuł i pół świata na niego czeka, a takie perełki jak chociażby The Darkness czy Condemned 2 przechodzą w mediach bez echa lub też niejednokrotnie dostając po (pipi)e za coś co w takim Halo nie zostałoby w ogóle wymienione.

Edytowane przez rafaleon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...