Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy wszystkie filmiki i nawet recenzja gametrailers azuje na wersji z x360?jestem ciekaw czy faktycznie IGN pisało prawdę i wersja na ps3 jest lepsza-szczególnie chodzi o ten pop-up.Jeśli to by była prawda to jestem wniebowzięty bo już widać ,że oryginalna wersja z x360 dobrze sobie radzi z doczytywaniem,a co dopiero by było na PS3

Odnośnik do komentarza

No w recce GT mowia ze jak na razie grali tylko na x360, ich recka mnie tak nakrecila ze nie bede spal 3 dni tylko gral ;] Eh cholerna majowka, trzeba bedzie zabrac konsole i telewizor nad jezioro xD

ps. Nei mam pytan, 8 recenzji srednia 99.1% - bedzie gra nr1 wszechczasow.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Nowy model jazdy oraz kamera sprawiają, że ciężko będzie się grało na zwykłym telewizorze 4:3. Bez panoramy trudno będzie coś zdziałać. Kąt widzenia jest za mały. Takie wrażenie sprawiają filmiki zamieszczone na youtube. Może się mylę. W przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni. Chodzenie po pijaku jest genialne. Gdy Niko z Romanem przewracają się o siebie i stojące obok śmietniki można zlać się ze śmiechu. Ciekawy widok. Ten silnik Euphoria sprawdza się genialnie do tego typu rzeczy crazy.gif

Miasto powinno być okrojone w trybie multi. CIężko będzie kogoś znaleźć na tak dużym terenie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie wyłączał ruchu ulicznego i przechodniów.

Odnośnik do komentarza

IGN pisal, ze na PS3 jest bardziej stabilny framerate. :D Kotaku napisalo odwrotnie do tego co na IGN, zgodzili sie tylko w jednym, ze na X360 jest bardziej widoczny pop-in. :)

 

Porownania, za niedlugo sie dopiero zaczna i to na calego. Pewnie na Gametrailers pojawi sie jakis filmik porownujacy obydwie wersje i rozpocznie sie konkretny flame fanboyow, ktory juz swoja droga trwa po pierwszych recenzjach. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

AHH :D juz dzis o 24 powinienem miec gre, niemoge sie doczekac :D nawet filmikow nieogladalem zeby nieujzec jakiegos spojlera, no dobra obejrzalem 15 sek tego poscigu na GT, podoba mi sie jak policja zjezdza kiedy jedziesz na nia pod prad, mam nadzieje ze nie bedzie juz jechac wszedzie za nami na chama.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Ekhem...

 

http://gtasite.net/2453,news.html

 

4 swietne recenzje...jedna lepsza od drugiej... ja wymiękłem po ich oglądnieciu...to jest fenomenalna gra.

PS. Wszystkie chyba z wersji z X360 ... jak to są te pop'upy nie do wytrzymania do sorry, ale uznaję to za czepianie na siłę.

 

Gra jest nie tylko świetna ale i wygląda naprawdę dobrze. Znacznie lepiej niż sądziłem. Jestem pod dużym wrażeniem. Oglądnijcie sami .

Odnośnik do komentarza

Pewnie gra grana na piracie. Chyba nie ma co sie dziwic jesli ktos ma taki problem. Na oryginalnej, swiezej, nieporysowanej plytce wszystko powinno wygladac duzo bardziej cacy. Chyba nikogo nie powinno to dziwic, ze plyty nagrywane czytaja sie duzo gorzej od tloczonych? Poza tym developerzy zdaje sie nie maja nawet opcji na wykorzystywanie twardziela w 360 bez specjalnych zastrzezen...

Odnośnik do komentarza

zapewne jest to instalacja niezalezna od wiedzy uzytkownika (chociaz slowo instalacja w przypadku konsol jest nieporozumieniem), czyli jak zwykle laduje sie w cache na hdd co trzeba i gra lepiej chodzi niz na wersji bez hdd o czym juz pisali wyzej jak to sie objawia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/article.php?artic...4493&page=1

Eurogamer 10/10

 

Jak oni daja taka ocene to musi cos byc w tej grze ;]. Dla tych co nie wiedza, jest to jeden z najostrzejszych serwisow jesli chodzi o oceny. Dla przypomnienia takie SA dostalo 9/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.