Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

obejrzalem to porownanie z GT i IMO moze slepy jestem ale wersja na X360 wyglada lepiej...

 

Sory Zeratul ale gdzie Ty to widzisz??.Powiedzialbym ze na PS3 są fajniejsze cieple kolorki ale generalnie to wygląda po za wlasnie kolorystyką ktora kazdemu moze inaczej pasowac IDENTYCZNIE-oczywiscie na tych screenach.Zreszta wiekszosc recenzentow mowi ze obie wersje wygladaja identycznie ewentualnie na PS3 troche szybciej sie gra wczytuje i ma lepsze AA i to wszystko.Jak ja kocham ludzi co nawet gry nie mają ale juz zaczynają prowokowac...

Odnośnik do komentarza

Co do porownan. Wersja na PS3 wyglada minimalnie lepiej (widac to na zuchwie kolesia z diamentem) i ma cieplejsze kolory. Poza tym sie nie rozni niczym. Wiec jesli to mialoby decydowac o zakupie PS3 czy X360 - to nie w tym przypadku imo, bo gry sie praktycznie nie roznia, no ok czesc wersji na PS3 sie wiesza ;). Co do loadingow z dvd na XO - nie wiem jak u was, ale u mnie bardzo to smiga, ze az milo.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie faktycznie tez na tych screenach wersja x 360 wyglada ciut lepiej...ale po pierwsze roznice sa MINIMALNE,albo dla innego oka wcale ich nie ma.Druga rzecz to gust i preferencje,jeden bedzie wolal cieple kolorki,drugi co innego.Grunt ze nie ma jakis wielkich roznic i ludzie sie nie zabijaja przez to.

 

Co do zwiech,wczoraj mi zawiesilo po 7h grania na zakrecie konsole,i to tak ze dlugo nie moglem jej wylaczyc nawet przyciskiem.

Odnośnik do komentarza

Porowonywalem obydwie wersje "leb w leb" i mozecie wierzyc lub nie, ale na prawde nie widac zadnych roznic. :)

 

Z tego co zauwazylem to wieksze nasycenie kolorow jest na konsoli PS3, ale to moze byc kwestia podlaczenia - u mnie PS3 jest podlaczone pod HDMI, a X360 pod VGA, zreszta kolory to i tak sprawa ustawien TV. :)

Druga sprawa to to, ze na PS3 sa do wyboru trzy widoki gdy ogladamy TV, kamera ktorej nie ma na X360 to kamera pokazujaca obraz TV z bliska.

Czytalem gdzies, ze ma to zwiazek z wieksza jakoscia filmow zwiazana z wieksza pojemnoscia nosnika PS3.

 

Nie ma co doszukiwac sie roznic na sile bo gra na prawde chodzi i wyglada tak samo na obydwu konsolach. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

U mnie na 32'' LCD LG HD Ready gra wyglada gorzej niz na 100 hz kineskopie, nie wiem skad sie to bierze, nie moge dobrze ustawic barw/kontrastu itp. - wyglada nieczytelnie, sztucznie. Gram na kineskopie, a co? :)

 

Nie mam slow na ta gre - recenzja w PSX-E to min. 4 strony jak dla mnie, inaczej sie tego opisac nie da! R* ownzzzzz! :1pl:

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze 1-2 sekundy bo czasem nawet do 5 sekund o czym jest wspomniane w jednym z porównań. Instalacja oprócz, krótszych loadingów daje też mniejszy pop up na PS3. Także ja wolę poczekać te 7 minut raz przed grą i mieć z głowy wyskakujące spod ziemi domki itp.

 

Co do porównania to jedyne co zauważyłem to bardziej naturalne kolorki na PS3 i mniej mrugających linii. Przyjrzyjcie się na listwy wokół szyby na autach. Na PS3 listwa jest gładka i nie ma ząbków podczas gdy na X0 pojawia się schodkowanie. To tyle jeśli chodzi o różnice jakie zobaczyłem. Czyli prawie żadnych nie ma.

Odnośnik do komentarza
obejrzalem to porownanie z GT i IMO moze slepy jestem ale wersja na X360 wyglada lepiej...

 

Sory Zeratul ale gdzie Ty to widzisz??.Powiedzialbym ze na PS3 są fajniejsze cieple kolorki ale generalnie to wygląda po za wlasnie kolorystyką ktora kazdemu moze inaczej pasowac IDENTYCZNIE-oczywiscie na tych screenach.Zreszta wiekszosc recenzentow mowi ze obie wersje wygladaja identycznie ewentualnie na PS3 troche szybciej sie gra wczytuje i ma lepsze AA i to wszystko.Jak ja kocham ludzi co nawet gry nie mają ale juz zaczynają prowokowac...

Przede wszystkim ostrosc...

no i po screenach na pewno ocenie szybkosc loadingow :rolleyes:

 

anyway wersja 360 do mnie leci, bedzie w srode to ocenie ten szmelc.

 

co mnie rozwalilo z tego porownania to ten filmik z Bas Rutenem... ktory jest bodajze na 3 screenie. Normalnie ogien... widzieliscie go wczesniej na you tube?

 

Wiec IMO jedyne co mi sie bedzie podobac w tej grze to pewnie smaczki takie jak ten z Rutenem, no i zalezy jak ladnie odwzorowali LC na podstawie NYC.

Odnośnik do komentarza

Zeratul: masz racje ale to przeciez bez lupy widac ze na ps3 jest mniejsza ostrosc, jakby jakis filtr nalozony, rozmyte, przez to rowniez mniej widac zabki zapewne, ale AA tez robi swoje ze jest to mniej widoczne na PS3, ciekawe czemu dali wieksza rozdzialke na X0 a gorsze AA? troche lepiej to wyglada na zdjeciach(bo zabki mnie zawsze denerwuja w grach i pierwsze jak wlaczylem GTA4 to wlasnie nie spodobalo na X0, pozniej to juz sama fabula sie liczy i nie zwraca sie tak na szczegoly, liczy sie ogol) mimo lepszej ostrosci na PS3 ale jak ogladalem filmik z porownaniem to juz te roznice sie zacieraly, jak widac z tego co pisza osoby co maja mozliwosc testowaniu obu wersji i nie widza roznic mozna wnioskowac ze i ustawienie odbiornika robi swoje jak i rodzaj podlaczenia...

 

tez dali ciala ze nie ma (badz nie zauwazylem) w wersji na X0 z HDD zeby byla mozliwosc instalacji czesci danych na hdd, zapewne jak zwykle polityka MS upierajaca sie zeby nie bylo nigdy w grach gorzej w wersji bez HDD (ARCADE) tu miala znaczenie, szkoda patrzac ze na PS3 jest taka mozliwosc, kazda sekunda krotszego loadingu to sekunda wiecej delektonwania sie sama gra :) :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Tak gwoli wyjasnien... to co zaprezentowalem nie ma na celu ani wywolania wojny, ani nawet rozpoczecia dyskusji. Po prostu na kazdym kroku wyczytuje, ze wersja na PS3 jest lepsza. A po obejrzeniu tego filmiku mialem inne zdanie. Nie bede mial zapewne mozliwosci przetestowania na zywo obu wersji, chyba ze ktos mi podaruje wersje PS3...

 

Ogolnie roznice sa nieznaczne, wiec nie ma generalnie w ogole o co sie klocic. Chociaz w sumie nigdy nie ma co sie klocic w wojnie konsolowej... a jednak klotnia jest.

 

 

Anyway szybkie pytanie... jak wyglada oznakowanie ulic?

Czy jest na zasadzie 25th 2av czy sa nazwy ulic?

Odnośnik do komentarza

dla każdego coś innego, różnice mogą być tylko w detalach- kolorki lub duperelach typu krótsze loadingi czy kwestia sterowania

 

a mód ten sam;-)

 

patrząc na wyniki sprzedaży zwycięzców jest 2 Sony i Microsoft,w końcu może skopią zadek dla Nintendo ;-P

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza
Wsumie to po tym filmiku na gametrailers tez bym przyznal ze wersja na xo wyglada lepiej.Ma taki czystszy jasniejszy i ostrzejszy obraz wersja na ps3 mi sie w nim nie podoba.Oczywiscie mam nadzieje ze to tylko tak na filmiku wyglada bo sam kupuje wersje na ps3...

Ja bym się filmikami z gametrailers nie sugerował wszak już mieli kilka wpadek z porównaniami. Grałem na xbox 360 teraz gram na ps3 i większych różnic nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Wsumie to po tym filmiku na gametrailers tez bym przyznal ze wersja na xo wyglada lepiej.Ma taki czystszy jasniejszy i ostrzejszy obraz wersja na ps3 mi sie w nim nie podoba.Oczywiscie mam nadzieje ze to tylko tak na filmiku wyglada bo sam kupuje wersje na ps3...

 

Ktorej bys wersji drogi izonie nie kupil bawic sie bedziesz tak samo. Czytaj - przepadniesz. Gra jest po prostu warta kazdej zlotowki i zle sie stalo, ze jest mozliwosc sciagniecia ja z sieci. Mozna by powiedziec zlosliwie "i kto to mowi", aczkolwiek - wydalem prawie dwie i pol paki a nie zaluje ani "centa". Doskonala pozycja, ktora zapewni mi setki godzin wspanialej przygody - takie wlasnie mam wyobrazenie gry idealnej. Czekalem dlugo i nie zawiodlem sie - chwala R*.

 

Nie - nie przesadzam! Jestem fanem serii GTA ale np. w Vice City gralem 10 h i nie moglem dalej, nie zafascynowala mnie. GTA IV to po prostu wysnione GTA, ktore zaskakuje na kazdym kroku. Ochom i achom nie ma konca... MOC!!!!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...