Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Bo tu chodzi o sprzedalność w danym sklepie, wiadomo że ktoś się wycwani i zacznie sprzedawać wcześniej w jakimś sklepie licząc na zysk, a z takiej gry można na niego liczyć i nawet zakazy R tutaj nie pomogą, denerwujące jest tylko to że ludzie już pykają a my musimy czekać :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Liberty Rock Radio 97.8

 

 

DJ: Iggy Pop

Genre: Classic Rock

Tracklist:

 

* Black Sabbath - "Heaven and Hell"

* Bob Seger & The Silver Bullet Band - "Her Strut"

* Boston - "Peace of Mind"

* David Bowie - "Fascination"

* Dire Straits - "Sultans of Swing"

* Electric Light Orchestra - "Evil Woman"

* Elton John - "Street Kids"

* Genesis - "Mama"

* Godley & Creme - "Cry"

* Heart - "Straight On"

* Hello - "New York Groove"

* The Stooges - "I Wanna Be Your Dog"

* Joe Walsh - "Rocky Mountain Way"

* Q Lazzarus - "Goodbye Horses"

* Queen- "One Vision"

* R.E.M. - "Turn You Inside Out"

* Humble Pie - "Cocaine"

* Stevie Nicks- "Edge of Seventeen"

* The Black Crowes - "Remedy"

* The Sisters of Mercy - "Dominion / Mother Russia"

* The Smashing Pumpkins- "1979"

* The Who - "The Seeker"

* Thin Lizzy - "Jailbreak"

* ZZ Top - "Thug"

* Fuckaloop - "These Things I Believe"

 

 

Za piękne, aby było prawdziwe...

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

zobaczymy jak z własną muza, licze ze jak poprzednio nie dadza ciała i znow swoje tracki mozna bedzie zapuscic, w wiekszosci to kawalki jakie wystepowaly w serii byly mocno denne. tylko akcja z majteczkami w wersji na psp mnie zaskoczyla a cala reszta niestety przeszkadzala. tylko takie moje zdanie ze mi muza w tej grze nigdy nie lezala.

 

 

Odnośnik do komentarza
Interesting indeed, I myself - who is a big fan of the Xbox 360 - will be getting the PlayStation 3 version, as I've read and heard personally from people who have played the game already that this version is undoubtedly superior to the Xbox 360.

 

Cos w tym moze byc...funfel co juz sobie gra lekko ja(wersje na 360) ,,pojechal kawalek rozmowy z gg :mellow:

 

on 14:24:47

animacja rwie

on 14:24:48

wolne

on 14:24:54

kolizja z otoczeniem ssie

on 14:25:04

brak antyaliasingu

on 14:25:12

doczytujące sie domki i inne drzewka

on 14:25:15

dlugie loadingi

ja 14:25:17

uuuu

ja 14:25:21

uuuuuuuu

on 14:25:24

to bedzie 1 szpil

on 14:25:31

co faktycznie MOZE wygladac lepiej na ps3 lol

Odnośnik do komentarza

Jako że *znam* osobę (albo raczej złodzieja) która gra już w GTA4 to mogę przekazać kilka informacji.

 

1. Piraty mają problemy, i to bardzo duże, z doczytywanie terenu. Zdarza się że latarnie pojawiają się znikąd na 5 m przed samochodem.

 

2. Gra paradoksalnie przez pierwsze 30 min, robi "takie se" wrażenie, ale kiedy już się ochłonie to zaczyna wciągać jak bagno.

Co tu dużo mówić...grafa ok, cieszą małe szczegóły, fizyka świetna, prowadzenie pojazdu dużo trudniejsze niż w poprzednich częściach serii, ale zdecydowanie lepsze, masa smaczków itd. Gra zdecydowanie warta każdej złotówki na oryginał.

 

Jeśli ktoś chce to mogę *przekazać* inne, dokładniejsze informacje od *kolegi* :ninja:

Odnośnik do komentarza

@ShtaS

 

Motorów policyjnych na 1 wyspie nie ma. Mozliwe, ze sie pojawia w późniejszych etapach.

 

 

@rmk

 

Szyb (chyba) nie da sie otworzyc, bo np. chcąc strzelać z miejsca pasażera w taksówce Nico wybija szybe.

 

Obie informacje traktowac z małym dystansem bo wiadomo, że gta potrafi zaskakiwac po miesiącach grania!

 

PS. Odnośnie tego doczytywania to ww przypadki są przypadkami marginalnymi. W porównaniu z poprzednimi gta to jest prawdziwa przepaść w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie z IGN:

 

"For those wanting to know which version looks better, the edge goes to the PS3. The textures and framerate are comparable, but the PS3 has far less pop-in. The 360 has richer colors, but the PS3 has better anti-aliasing making it look a little cleaner. Because GTA IV can preload onto the PS3 hard drive, the in-game loads are faster. Don't worry Xbox owners, the load times are rarely more than 30 seconds and don't occur very often. The slight visual edge goes to PS3, but the 360 is no slouch. Either version will do you proud."

 

 

Pogrubienia moje (troche fanboystwa by wkurzyc Xboyow) :P

Nacisk na podkreslone. Czy to nie XBOX podobno ma lepsza karte do aa? Najwyrazniej Rockstar o tym nie wie...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Pogrubienia moje (troche fanboystwa by wkurzyc Xboyow) :P

Nacisk na podkreslone. Czy to nie XBOX podobno ma lepsza karte do aa? Najwyrazniej Rockstar o tym nie wie...

Ja sie nie znam zamówiłem ek na X'sa anie na ps3 tylko z 2 powodów

1. Achievements

2. przyjaciele z którymi mogę grać online (niestety na ps3 samą dzieciarnie mam wśród znajomych ;))

 

A tak poza tym to mi rybka z recenzji co czytałem jasno wynika że różnice są bardzo mało widoczne a ja purystą nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Wlasnie z IGN:

 

"For those wanting to know which version looks better, the edge goes to the PS3. The textures and framerate are comparable, but the PS3 has far less pop-in. The 360 has richer colors, but the PS3 has better anti-aliasing making it look a little cleaner. Because GTA IV can preload onto the PS3 hard drive, the in-game loads are faster. Don't worry Xbox owners, the load times are rarely more than 30 seconds and don't occur very often. The slight visual edge goes to PS3, but the 360 is no slouch. Either version will do you proud."

 

 

Pogrubienia moje (troche fanboystwa by wkurzyc Xboyow) :P

Nacisk na podkreslone. Czy to nie XBOX podobno ma lepsza karte do aa? Najwyrazniej Rockstar o tym nie wie...

Albo kolesie z IGN maja problemy z oczami :).

Martwi troche, ze na 360 wszystko leci z czytnika. Durny M$, ze tez po obnizkach ceny Xa nie dal developerom jeszcze wolnej reki do korzystania z twardziela. Teraz zaopatrzenie sie w dysk to i tak norma dla uzyszkodnikow Xa. No ale generalnie to jest fajnie... PS3 na pewno mniej furczy przy GTA hehe.

Teraz mam mobilizacje na zakup next gena dopiero, uff! ;>

No i z racji wifi (sasiad mi udostepnia necik za darmo) oraz cichutkiej pracy konsoli cos mnie kusi bardziej na PS3. Ale bez HDTV to nawet nie chce mi sie myslec o next genie ;p.

 

A i dodam jeszcze, ze prawdopodobnie dla tych, ktorzy juz graja w GTA4 na piracie szykuja sie bany na Live. Jeszcze nie, ale prawdopodobnie juz niedlugo :].

Odnośnik do komentarza

Na prosbe ludkow na PW a bylo ich nie malo...

 

Teraz mam dylemat, jak odpale gierkę to co pierwsze włączyć MULTI czy SINGLE hmm.......

 

Jednak single - poczatek gry rozwala... :)

 

To jest porownywalne z pierwszym seksem, jazda na rowerze... Wlaczasz konsolke, witaja cie loga producentow, ogladasz zlepek zdjec laseczek/akcji z gry potraktowane ladnym filtrem graficznym i zaczyna sie intro. Gl. bohater przybywa do Liberty City na statku pelnym zakapiorow i "kreconego ciasta", wita go jego kuzynek (ze akcent ma niemrawy i z flaszki lubi pociagnac to inna sprawa), jednakowoz ze nieco juz wypil ty musisz prowadzic. Model jazdy mlodziezowy, z pocztaku denerwuje nieco kamera ale po chwili sie przyzwyczajasz. Grafika? Kazdy juz widzial filmy z gameplayu - ja powiem jedynie ze wlasnie na to czekalem. Na ulicach kilka fur jak na srodek nocy, gdy wchodze na recznym w zakret (na mapce wszystko ladnie zaznaczone, fani poprzednich czesci poczuja sie jak w domu) trabi na mnie kierowca "zlotowy", kuzyniak zabiera mnie do swojej "rezydencji" gdzie wedlug jego historii maja czekac "mokre dzi.w.ki, alkohol i sportowe fury", zderzenie z rzeczywistoscia jest jednak nieuniknione co prowadzi do malej sprzeczki...

 

To pierwsze kilka minut gry bez zadnych spoilerow czy psucia zabawy, nie ma nic o koneksjach, o rodzinie itp. Po coz to nakreslilem? Panowie - to jest to NA CO WSZYSCY CZEKALISMY! Nowy silnik wyrabia spokojnie, dreszcz podniecenia towarzyszy caly czas jak przy uruchomieniu GTA 3 po erze poprzednich czesci "z lotu ptaka" i wszystko jest tak cholernie klimatyczne ze w pale sie nie miesci! Im dalej tym lepiej. Chce juz moj pre-order zeby miec czyste sumienie ale w sumie nie moge sie oderwac, zabralem konsole do pracy - dzisiaj 12 h ja i GTA IV. JEST NA CO CZEKAC!!! :)

 

nie ma takiej opcji na x360.

 

W kwestii hdd tak jak mowi kylo, nie znalazlem takowej a bylem pewnym ze jest. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.