Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Spadki FPS owszem są ale to naprawdę wtedy gdzie nie wiesz co się dzieje na ekranie. Policja, mafia, 5 wybuchających samochodów na raz 2 helikoptery i masa ludzi biegających obok w tedy animacja zwalnia ale nic w tym dziwnego tym bardziej ze na ekranie jest 3 WŚ ;P

 

Duze sa te dropy? Spada lekko czy do 3 fps i nie da sie nic zrobic :P?

Edytowane przez lutoslav
Odnośnik do komentarza
To czy ktokolwiek (JUCHY!) wie, jak to jest z tą grą? Jeśli będę miał przez 29tym i zagram z wyłączonym live, przełączonym zegarem czy kij tam wie czym jeszcze, to wykryją mnie i posadzą blokadę :/ ? Puść ktoś PW do Juchego, kto go dobrze zna, bo mojego pewnie nawet nie przeczyta :)

 

Wiesz, na pewno są na to sposoby. Godzina to jest tylko Twoja prywatna, taką jaką widzisz w konsoli. Wszystkie Twoje logi i tak są wysyłane na serwer. Lepiej nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza

Ok, poszperałem trochę na ang-j.stronkach i najprościej chyba zrobić tak:

 

-wyłączasz Live do 29go

-zakładasz konto silver, grasz w gta 4 na nim (bawisz się do 29go w rozwałkę itp.)

-29 kasujesz to konto i załączasz live, róbta co chceta :)

 

Ale jak wam zablokują multi, to nie mnie nabijać na pal :)

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
Dobraa.. nie płakać, nowy gameplay...sami zobaczcie ;)...

 

http://www.dailymotion.com/relevance/searc...y-n7_videogames

 

Spodobalo mi sie, ze po przywaleniu w budynek samochodem, na scianie pojawiaja sie pekniecia. Pozostala czesc filmiku jakos nie zrobila na mnie zbyt wielkiego wrazenia. Za jakis czas pojawia sie pewnie jakies ciekawsze filmy (przynajmniej mam taka nadzieje, bo jak na razie GTA4 to IMO zadna rewelacja).

 

 

Co do dzieci i zwierzat, to czy przypadkiem Rockstar nie zarzekalo sie, ze nie zamierza umieszczac ich w serii GTA?

Odnośnik do komentarza

Do tych smucących - za samo granie przed premierą na oryginale nikt Wam bana nie da. Co najwyżej nie wejdziesz do trybu online samej gry, tak przynajmniej wynika z tego listu MS do mediów. Dla świętego spokoju możesz sobie ukryć gry i status online na te kilka dni... Chyba, że grasz na piracie i w jakiś sposób to wykryją - wtedy nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Odnośnik do komentarza
Cała fizyka to tragedia. I będę sie tego trzymać, niczym kury która znosi złote jaja :lol:

 

I tym sposobem wystawiles sobie swiadectwo. Nie grales w gre, a wydajesz osady jakby ja cala przeszedl ze dwa razy :down:

I jeszcze twierdzisz, ze zdania nie zmienisz :D Jak to mowia: tylko krowa pogladow nie zmienia :D

Edytowane przez szafajego
Odnośnik do komentarza
Do tych smucących - za samo granie przed premierą na oryginale nikt Wam bana nie da.(...)

Smuc smuc smuc

 

Dobra, no to żegnamy się z live do 29go. Oczywiście jeśli zgarniemy tą grę wcześniej... Jednak ja jeśli dostanę, nie wytrzymam - włożenie jej do czytnika będzie silniejsze ode mnie...

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...