Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

garstka nowego info ;

 

# You can precision throw grenades.

# You can break dumpsters, fire hydrants, bushes and park -benches with your car.

# With the new wanted system, it's practically impossible to escape from two police cars and helicopters.

# No boats will stop to help you if you swim in the 10°C water.

# While sailing with a sailing boat, Niko gets outrun by people jogging on the shore.

# Being chased by police cars and at the same time having a female voice giving directions is priceless.

# A lot of thing resembles to American gangster movies such as The Usual Suspects and Heat.

# When night, ten thousands of lit up windows can be seen in Liberty City.

# It seems that you can breathe in while sniping, for more accuracy.

# The game looks nothing like it did back in March 2007, after trailer 1, the game was looking far from finished, with very unstable FPS count. Now the FPS is amazing all the time, no matter how much going on on the streets.

# When inputting the info in the police databases in cop cars, Niko drives with one hand and operates the computer with the other one.

# Some spotted street names were: North Holland, Ruby street, and Silicon street.

# When driving by, you can occasionally spot peds having problem with their cars, standing and shouting and waving with their arms.

# At one moment Niko said: "What the hell is wrong with these people?" while driving by in the car.

# Characters' breath can, besides on the street, also be seen when traveling to higher altitudes, like skyscrapers.

# You can hang onto passing boats and climb on board (similar to VCS I guess)

# There is a helicopter-tour place where you can take a tour around LC with a guide, or hire your own helicopters. Or just shoot the guide and steal the heli..

 

 

* It took 5 years and 300 people to develop GTA IV.

* The smallest details have been taken into account, from non-working bulbs to newspapers flying in the wind.

* Peds live their lives like any other human. Law Enforcement Agencies will be checking papers, a businessman is walking faster than other peds, a woman is making a phone call in a phone booth, and so on.

* They talk about Liberty City being as big as San Andreas.

* Bodybuilding will no longer be in the game and you won't be able to make money by buying businesses anymore.

* If you commit a very serious crime, the army will be against you. You'll see heavily armed soldiers.

* By keeping good relationships, Niko may have some clues for future missions.

* According to the website, it'll take 60 to 70 hours to complete the game.

* Italians, Puerto Ricans, Russians, Jamaicans, Chinese Triad and Mafia are some of GTAIV's gangs.

* It might take more than one try to start a car or a motorbike.

 

i screen z PSM

 

http://www.gtagaming.com/images/news/pswscreen1.jpg

Odnośnik do komentarza

Co do dropów animacji, kilka serwisów internetowych grało niedawno w nowszą wersję, która nie ma problemów z framerate.

Grafika nie jest podstawą tej gry, jak zresztą każdego GTA, może oprócz na PSP, jest nią interaktywność, możliwości, i uczucie "znajdowania się w prawdziwym, żyjącym świecie." A Vice City z nienajlepszą grafiką i dropami było najlepiej sprzedającą się grą na PS2.

Odnośnik do komentarza

t3xz - wszystkie trailery ktore pokazywane byly to tak oko w 80% padaly dropy i to zwyklej cutscence gdy gada 2 typow i to wlasnie mnie zmartwilo. Ja mowie o sobie ze wolalbym poczekac by zobaczyc konkretny gameplay bo potem okaze sie ze gra dziala w srednio 25-30 fps co by mi sie nie spodobalo. PS2 i PSP byly tzn sa slabymi konsolami i te dropy przeszkadzaly. Ja do grafiki czy reszty nie mam zastrzezen ale to co widzialem na trailerach mi sie nie podobalo bo kiedy pojawil sie 1 trailer? Z polroku temu? Dziwne ze przez ten czas nie poprawili tego.

Odnośnik do komentarza

W takim fajnym brytyjskim magazynie pojawił się całkiem nowy, niepublikowany wcześniej screenshot z zapewne pościgu policyjnego z udziałem dwóch, oświetlających reflektorami ulice, śmigłowców.

2u5ewcx.jpg

 

 

Przybliżenie

 

http://i28.tinypic.com/n3t6pt.jpg

 

No i okładka, gdyby ktoś miał na miejscu w Londynie nieco wolnego czasu:

 

http://i114.photobucket.com/albums/n250/ri...ne/FHM_0804.jpg

:crazy:

 

+ bonus:

 

Skan z kwietniowego Official Xbox Magazine

gta1yn0.th.jpg

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

spider - żal mi takich ludzi jak ty, którzy narzekają na grę, tylko dlatego, że jest popularna. To samo jest zresztą z MGS-ami, Gran Turismo i Tekkenami. Gry mają masę fanów i masę przeciwników, bo gra jest popularna. Mi takich ludzi po prostu żal, bo próbują być oryginalni bluzgając na wszystko wokoło, niezależnie czy się należy czy nie.

 

Dla mnie GTA San Andreas to gra na 11, chyba już nigdy nie poczuję czegoś takiego, co poczułem przy włączaniu GTA SA. Dodam, że ja się popłakałem, kiedy gra mi się nie chciała zainstalować (coś z czytnikiem miałem wtedy na PC). Na PS2 jest to jedyna w swoim rodzaju tak wielka i skomplikowana gra... A zresztą, nie chce mi się z kolejnym anty-fanem walczyć, by powiedzieć mu, że San Andreas jest wielkie i jedyne w swoim rodzaju i nie jest to stwierdzenie fana ale FAKT. Looknij sobie kilka stron w którymś temacie o GTA SA i poczytaj moją "batalię" z jakimś innym anty-fanem. Tam już napisałem wszystko, co można o SA napisać.

Ba, napiszę więcej - IMO, jakby dziś wydano GTA SA, nadal zebrało by wiele dziesiątek i sprzedało by się conajmniej tak dobrze jak się sprzedało. Gram w tę grę już od 3 lat i nadal ciągle coś odkrywam i ciągle znajduję nowe zabawy.

 

Aha - no i muszę przyznać, że niektóre info są żałosne (np. to, że jeśli popełnisz wiele przestępstw, będzie Cię armia ścigała. No super, to już w GTA 1 czy 2 było... to tak jakby napisać, że Niko będzie chodzić ;)).

Odnośnik do komentarza

What's so touching?

 

Nie uwazacie, ze zachowujecie sie z deka jak zesmarkane dzieci w piaskownicy? Zostawcie goscia w spokoju, ma prawo do swojego wlasnego, odmniennego od reszty zdania. I chwala mu za to - wniosl poniekad troche swiezosci w ten temat.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo jest to temat pod tytułem GTA IV a nie GTA IV: Największe plusy. Nie rozumiem zupełnie ludzi, którzy gdy tylko przeczytają coś "nie tak" o ich wielkiej gierce zaraz zaczynają się denerwować. A co się dzieje z "moim" PES-em? Wieeeele osób ma pretensje do tej gry o wszystko a mimo to i tak w to grają. Moja (i nie tylko) coraz większa niechęć do serii GTA bierze się z przesadnie dużej ilości zaimplementowanych weń dodatków i rzeczy do robienia, przez co w żadnym elemencie nie jest genialna, proste. Owszem, jako całość tworzy fajny szpil ale ja wolę tytuły dopracowane do niemal perfekcji w swoim gatunku (Bioshock, COD4, Final Fantasy itd.) Zauważcie, że gier traktujących o tematyce podobnej do gta jest hmm... mało? (delikatnie mówiąc). Gra raz po raz opiera się na tym samym, (fakt że bardziej udoskonalanym) schemacie: zaliczyć fabułę, wykonać poboczne misje i zadania dodatkowe, questy i takie tam i... gra na półkę. Bo nie wierzę aby ktoś po skończeniu gta na 100% podszedł do gry jeszcze raz, hehe.

Edytowane przez spider242526
Odnośnik do komentarza

człowieku daruj sobie bo to jest żałosne, nikt Ci nie każe w to grać, jeżeli dla Ciebie jedna/dwie wytknięte palcem słabe tekstury, mają, aż tak ogromne znaczenie to może odpuść sobie tą grę, w każdej grze się zdarzają takie kwiatki, poza tym w ruchu to wszystko wygląda o niebo lepiej...

 

btw. Na stronie głównej odblokowano dział "Music" --> http://www.rockstargames.com/IV/#?page=mus...ontent=stations ale na razie zbyt wiele tam nie ma.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nikt nie każe... Znalazłem więcej "kwiatków", ale nie chciało mi się pisać. Z resztą nie mają "takiego wielkiego znaczenia", ale kiedyś był taki mały screen na którym ślady po pociskach wyglądały super, a tutaj takie "coś". Skąd wiesz że wygląda o niebo lepiej?? Grałeś ??

Po za tym skoro widzę takie "kwiatki" to mogę się poprzyczepiać. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...