Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście, że mają swoją cenę, GTA nigdy nie będzie wyglądało jak Uncharted, ale moim zdaniem i tak jest dobrze ;) poza tym najbardziej cieszę się na niesamowite odwzorowanie KLIMATU wielkiej metropolii, w którym niezłe tekstury mają tylko nieznacznie pomóc :P choć woda i tak wygląda kozacko :] BTW wydaje się, że DJ Premier będzie po części odpowiedzialny za soundtrack - RE-WE-LA-CJA :/;):D

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

rowniez i po mojej bani zaczely sie blakac mysli krazace wokol limitowanej edycji... ktos wie jakich gabarytow bedzie ta torba - czyt. praktyczna sprawa czy raczej gift pojemnosciowo dajacy rade pomiescic dwie paczki zapalek?

Odnośnik do komentarza
Rozbieżność w jakości grafiki na screenach bierze się pewnie z tego że były robione na różny etapach zaawansowania pracy nad grą.

Przykładowo ten screen wygląda na mocno stary w porównaniu z tym, różnica w jakości tekstur i oświetlenia jest powalająca.

Ta różnica kolego to IMHO jeden lekki filtr w jakimś programie graficznym ;).

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Nie chcę nic mówić i nikogo złościć, ale patrząc na te screeny...

Stwierdzam, że w porównaniu do dzisiejszych pozycji GTA jak zwykle wypada słabo :P. Gra będzie wielka i wspaniała, ale to już chyba jakieś fatum, że GTA zawsze odstaje. Wielkie żyjące miasto i free-roaming zawsze mają swoją cenę.

Przy takim sposobie prowadzenia rozgrywki (czyli robisz co chcesz :/ i obszarze działania nie ma możliwości żeby GTA wyglądało jak topowe produkcje z inych gatunków gier... w takiej grze grafika schodzi na drugi plan... co nie znaczy że nie jest ważna, ale patrząc na screeny to GTA IV trzyma wystarczająco przyzwoity poziom... byle by tylko framerate był w porządku jak mówi Krężel i będzie WYPASIK! ;)

Odnośnik do komentarza

http://pl.youtube.com/watch?v=vzQNc0t9cic&...feature=related

 

nie wiem po uja ta dyskusja o grafice... to tak jakby się rozwodzić dlaczego mleko jest białe... Nie ma siły żeby zrobić grę na taką skalę jak gta z grafą Gearsów... żeby to działało trzeba by było zintegrować chyba parę konsol...

W ogóle śmieszą mnie gadki o tym, że np graficy co robią gierki to frajerzy bo nie umieją zrobić porządnie czegoś... Tylko ludzie zapominaja o tym że sprzęt nie pociągnie modelów high poly...

W nadchodzącym GT 5 ludzie rajcują się samochodami jakie są cudowne, na stronie producenta napisali że składają sie z 200k polygonów... LOL... widziałem modele samochodów gdzie 1 koło tegoż modelu miało 400k polygonów... a cały model ok 1kk poly... (wszystkich niedowiarków odsyłam do http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=42038 )wyobraźcie sobie jaki sprzęt musiałby być żeby pociągnąć takie modele + wszystkie efekty + mapy... Niech sobie ludzie pierdzą co chcą o mocach konsol... to jest (pipi).... dla grafika...

Więc lepiej w tym temacie zajmijcie się omawianiem czegoś ciekawszego niż wywodami graficznymi...

Mi osobiście podoba się klimat gta 4.... strasznie wq mnie VC, SA pod tym względem za to LC było czaderskie... I do tego:D główny bohater z naszych okolic ;)

Odnośnik do komentarza

ludzie przestancie zrzędzić. Za miesiąc premiera, zobaczymy w realu czy grafika jest dobra czy nie, bo takie ocenianie na podstawie screenów i gdybanie mozna o kant dupy potłuc. Nie podoba się - to nie kupujcie, nikt wam nie każe. Będzie wiecej egzemplarzy dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Owszem, taka jak w GoW czy w Crysis nigdy nie bedzie. Co nie znaczy, ze moglaby byc lepsza.

 

Ale coz, nie mozna miec wszystkiego: tak samo jak super filmowo-fabularny MGS cierpi na archaiczny gameplay, a swietny gameplayowo SC posiada wstawki wlozone na sile i niskobudzetowa fabule - tak rozlegle i rozbudowane GTA nigdy nie bedzie posiadalo swietnej grafiki.

 

(pipi)a z tym developingiem jest cos nie tak: RE1-3 zajefajna fabula i klimat, jednak skiepszczony gameplay, a RE4? Masakrycznie dynamiczny gameplay z totalnie banalna fabula.

Czy znajdzie sie ktos, kto kiedys te wszystkie rzeczy zlozy do kupy?

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Wiekszosc osob teraz tylko patrzy na grafike, ze jeden screen lepszy od drugiego, ze niskie tekstury inni ze super dym, ja nie wiem jak tak mozna wlaczylem ostatnio gta vc (moja ulubiona czesc) na pierwszy rzut oka stwierdzilem "co za grafika ja w takie cos nie bede gral" a po 30min przestalem zwracac na nia uwage i odnowa zaczalem poznawac fabule i cieszyc sie z gameplaya. Licze na to ze w GTA IV bedzie podobnie tzn mase rzeczy do robienia, ciekawe zlecenia i ogolnie wciagajacy gameplay i fabula (w tej czesci chyba mi najbardziej bliski jest bohater)

Odnośnik do komentarza

Slaba grafika - jasne i co jeszcze. ;)

Pamietam jak przed premiera gry Forza Morotsport 2 ludzie masowo narzekali, ze slaba grafika, ze gra wyglada jak Forza 1 HD, to samo z Halo 3 - narzekanie nie wiadomo po co.

Moim zdaniem GTA IV na zaprezentowanych screenach wyglada rewelacyjnie, nie ma sie do czego przyczepic, na pierwszy rzut oka widac, ze to Next-Gen. Jesli ktos napisze, ze widzial jakies slabe tekstury to niech poszuka w innych grach, jestem przekonany, ze jesli jest taki czepialski to wszedzie jakies znajdzie. :P

Odnośnik do komentarza
Soul Halo3 jakos nie błyszczało grafiką ale ile osób zakupiło. Gta jest tak najhypowane ze chooy.Ciekawe czy rockstar zaskoczy nas podczas premiery grafiką.Może specjalnie słabsze screeny dają?

Nie no prosze Cie...nie zartujmy...grafika GTA4 jest po prostu slaba i tyle...juz raz w tym temacie probowalem uciszyc zaslepionych fanboyow ktorzy pieli ze gra ma "piekna grafike" kurde przeciez to smiech na sali...gra wyglada slabo...

Ale wiadomo od lat ze nie grafika jest atutem tej gry...szkoda tylko...bo fajnie by bylo w koncu zobaczyc ladne GTA...

A tak pozostanie sie nam zachwycac tylko gameplay... :)

Takie gadacie głupoty że smiać się chce...biorąc pod uwage ogrom terenu (w ktorym nie ma loadingw, wszystko doczytuje się w biegu), ilość pojazdów i przechodniów na ulicach w jednym miejscu (oraz to że zadko zdaża się zę się powtarzają), realtimeowe oświetlenie (które najwieksze serwisy świata zachwalają i mówią o nim jak o jednym z najlepszych wogole), zmienne warunki pogodowe, przywiązanie do detali, masakre jaką możemy zrobić przy pomoc bazuki na jednym skrzyżowaniu i wielu, wielu, wielu innych rzeczy GTA4 wygląda naprwde swietnie...Wygląda dokładnie tak jak tego oczekiwał każdy normalny.Wy chyba myśleliście, że będzie to wyglądało tak, że tekstury i postacie będą jak w Gearsach, fury jak PGR4, a animacja bedzie chodziła 60-ciu klatkach na sekunde...GTA4 wygląda swietnie i potwierdzają to najwieksze serwisy na świecie.

W 1000 % popieram, kurde to co widziałem na trailerach, fotkach, mnie zadowala w 100%, grafika jest za(pipi)ista, fakt, że nie grałem jeszcze, hehe, ale po tym co widze, napewno nie powiem, że jest słaba, ba jest bardzo dobra. I naprawdę trzeba pojąc, jedną rzecz, przy tym co tam się bedzie działo, przy tym co opisuja magazyny, zero spadków animacji, wielkość i różnorodność obszaru, warunki pogodwe, korki, przechodnie, multum rzeczy na ekranie, plus ciągły ruch, wijące się śmiecie po ulicach i mnóstwo innych rzeczy, co wedlug mnie w rezultacie daje orgazm wzrokowy.

 

Druga sprawa, ja tam nie wiem ale gdy pierwszy raz odpaliłem Gta III, to byłem w szoku, na tamte czasy grafa powalała. Fakt Vice City już mniej, ale potem znowu gdy wyszedł San Andrzejas, znowu byłem zadowolony z grafiki.

 

I nie pisze nic w stylu grafa, nie jest ważna, bo gameplay zarządzi. Nie, dla mnie i grafa i gameplay zarządzi.

 

 

Ja też jak pierwszy raz zobaczyłem GTAIII to byłem w ciężkim szoku, grafika wtedy zrobiła na mnie ogromne wrażenie, Vice City nie robiło już wrażenia, ale San Andreas znowu uderzyło graficznie - mimo że pare rzeczy zdawało sie przestarzałe to jednak OGROM terenu porażał i ogólnie grafika jak taką rozbudowaną grę była naprawde za(pipi)ista - porównajcie choćby True Crime - New York City - gra wyglądała jakby ktoś zrzygał się na ekran, poza tym animacja nie dawała rady, momentami pracując w 15 klatkach na sekunde.W San Andreas dropy zdażały sie sporadycznie.GTA IV wygląda next genowo igadanie że niektóre screeny wyglądają bardzo słabo jest niepoważne...bo tekstury słabe...dziury po strzałach słabe...tak się składa, że na niektórych screenach GTA IV wygłada bardzo dobrze, poza tym wystarczy pooglądać filmiki z gry (nie chodzi mi o trailery, pożniej zarzuce linka).Co do słabych tekstur to grając w Gears of War (przeszedłem 4 razy), zauważyłem w paru miejscach słabe tekstury ale na to nikt nie narzekał..uważam że dyskusja na temat grafiki nie ma sensu, poczekajmy do premeiry.

 

dorzucam te linki:

http://uk.gamespot.com/video/933037/6186557/grand-theft-auto-iv-official-movie-7#

 

http://uk.gamespot.com/video/933037/618655...ial-movie-5

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

INFO z nowego Xbox World 360 Magazine

 

The new Xbox World 360 magazine will have a 17 page blow out on the multiplayer mode in their next issue. They've also done a podcast where they talk about it, the discussion begins around 49 minutes in.. I just listened to it and here's some of the highlights

 

- They love the multiplayer mode. They talk about how in other games you're able to forgive it for having a poor multiplayer mode because it might have an amazing single player mode. But then you see GTA4 and it has as big of a single player mode as those games and an amazing multiplayer mode to go along with it.

 

- They say it's one of the best looking games on the 360. The lighting is what makes it according to them. They go on to talk about how games like Oblivion are hurt visually because of it'll chug sometimes and how something like Gears is really beautiful but it's very linear. But GTA4 has the size of Oblivion and the beauty of Gears.

 

- The framerate is really smooth. They mentioned the only time it started to chug is when 4-8 of them were shooting rocket launchers at a gas station to make it blow up.

 

- It's mentioned that at any time you can just pull out your phone and jump into a game.

 

- One of them mentions how he's always felt that the series has been a "jack of all trades, master of none" type game, and now it's a master of them all.

 

- The combat is amazing. They said it feels like Resident Evil 4.

 

- The driving is really good although it's harder than any of the previous versions. They mention that if an actual racing game used its driving model you'd be happy with it.

 

- They'll be leaving next week to review it.

 

http://mos.futurenet.com/video/xboxw...odcastNo13.mp3

Odnośnik do komentarza
They say it's one of the best looking games on the 360. The lighting is what makes it according to them. They go on to talk about how games like Oblivion are hurt visually because of it'll chug sometimes and how something like Gears is really beautiful but it's very linear. But GTA4 has the size of Oblivion and the beauty of Gears.

 

 

They say... bullshit.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...