Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeczytalem recke gta4 w pe i mam takie pytanie. Otoz Myszaq pisze:

<Co powiesz na naszych rodaków, krzyczących po pchnięciu czy wyrwaniu zza kółka: "głupi jesteś?", "co to k**** jest?" i inne swojskie przyśpiewki?>

 

Czy faktycznie w grze mozna spotkac npc ktorzy nawalaja po polsku? Gram juz jakis czas ale sie z tym nie spotkalem, a wy?

Odnośnik do komentarza

Ja spotkałem i to nie raz (ale pierwszy raz może po 10h gry dopiero). Najwięcej Polaków (a raczej Polek, bo tylko takie widziałem) jest w okolicy naszego pierwszego safehouse oraz na tej kładce drewnianej w okolicach kręgielni (na pierwszej wyspie). Weź np samochód, pojedź pod kręgielnie i pojeździj troche w tą i spowrotem zaczepiając delikatnie ludzi (kobiety) samochodem. W końcu trafi się Polka ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś ściągnął mi się update z cyferką 1.04

 

Co daje?

 

edit

ponoć to:

* Fixed an issue where players were unable to enter or exit vehicles in GTA Race.

* Fixed an issue where scripted vehicles were causing games to unexpectedly crash.

* Improved reliability and frequency of PS3's online leaderboard updates.

* Fixed a rare hang some players encountered when moving from a Race or GTA Race lobby into gameplay.

* Fixed a hang that would occur when players were switching teams during the countdown in the lobby.

* Fixed an issue where players were able to get ridiculously high scores from Cops 'n Crooks matches.

* Changed GTA Race and Race so that the last player remaining always receives a reward of $250.

* Fixed an issue where spectating players would prevent the game from finishing.

* Fixed an issue where players were unable to spectate in Round 2 of Cops 'n Crooks games.

* Changed countdown timer in lobby so that it no longer resets when new players join a game.

* Changed the kick option so that kicked players are no longer brought back to single player.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie widziałem tego na piecu, ale aż tak źle to wyglądać nie może (bo widziałem filmiki na youtube).

Popatrzcie na taksówkę (a potem motor i SuperGT), tnie jak diabli, nie da się grać.

 

Wygląda to na fimik wkurzonego pecetowca, bo gra jest słabo zoptymalizowana. Ponadto ma on szmelc, a nie sprzęt. Tak się składa, że gra drastycznie preferuje GeForce, a ponadto on ma 2 Radeony 4870 w tandemie, a takie układy słyną z mikroprzycięć. Niech to zmieni na 5x razy tańszego GeForce 9600 GT i od razu gra dostanie kopa :D

Z tego co czytałem to na X360 (i PS3) włączone są detale na medium, no i "niska" rodziałka. A pecetowcy próbują ustawić maxa, który jest zarezerwowany (wg Rockstar) dla kompów które jeszcze nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie znam treści, ale źródło wydaje się wątpliwe... przejżę jak wróce do domu i wtedy się wypowiem...

 

Dodam teraz tylko, że w raporcie Take Two mówimy o przewadze X360 nad PS3... 18% do 15% więc ponownie sprzedalo się więcej gier na X360 niż PS3 (to tak do dyskusji na ktorą platformę sprzedaje się więcej gier).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Nic szczególnego, pewnie tak naprawdę jeszcze grywalnego kodu nie ma.

 

Panowie z Rockstar na pewno nie leżą do góry brzuchem, kto nic nie robi ten się cofa, trzeba iść do przodu. GTA IV było produkowane już pewnie przed premierą San Andreas, nie dziwota, że już lecą z następnym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponieważ to jest główny temat o newsach, to news z ostatnich dni: 2-3 dni temu (zapomiałem :)) wyszedł patch do GTA4 (EDIT: na X360).

 

Zmiany jakie wnosi to danie kopa modderom = cheaterom. Skończyło się cheatowanie, choć nie wiadomo czy na pewno bo jeden gość chwali się że niby gra z takim, ale jest mało wiarygodny, albo kłamie albo on sam złamał patcha, póki co na forum dla oszustów nie ma jak to obejść, choć zawsze mogą skorzystać z edycji save. Tak czy inaczej w rankingach przestało przybywać cheaterów (codziennie obserwuję najłatwiejszą trasę Stars in YE i Poppa jest 105-ty cały czas - 101 cheaterów i 1st-3rd przypadkowe glitche).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Na X360, a tu link do newsa: http://www.rockstargames.com/news/2009/09/04/501/grand_theft_auto_iv_title_update_for_xbox_360

 

EDIT: Po ponad tygodniu od patcha można stwierdzić że modderzy-cheaterzy zostali wyeliminowani, tylko kłamali że złamali patcha. Złamać to se mogą, gra została złamana przez pecetowców i od premiery na PC przybywało oszustów i modów (bo część plików była identyczna, więc użyli pecetowe mody na X360).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...