Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

taka mala ciekawostka :P niko patrzy z bilboardow i przystankow autobusowych w Leeds :P

http://i103.photobucket.com/albums/m136/sh.../nikopatrzy.jpg

Moze i nie takie wypasne te reklamy jak w U eS Aj ale zawsze :P

W Warszawie na budynku Empiku przy rondzie degola tez jest fajny plakacik :)

w Krakowie na tramwajach jest reklama ;)

 

 

W Wiedniu jest Niko, ta laska z lizakiem i chyba Faustin na przystankach i takich jakby odpowiednikach Empików ;)

Odnośnik do komentarza

Tak Nicko wyglądał jak walczył w Bośni (od razu mi się skojarzył jak tylko grę włączyłem :P )

 

enemy4.jpg

enemy5.jpg

 

8) :D

 

Tak na poważnie to widać że chłopaki oglądali Za linią wroga w sumie niezły film ^_^

 

Gierka zaczepiasta dobrze ze kupiłem X360 :rolleyes:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
Tak Nicko wyglądał jak walczył w Bośni (od razu mi się skojarzył jak tylko grę włączyłem :P )

 

Myszaq tez na to wpadl przy recce GTA IV w najnowszym iXtrimcu.

Już od czasu pierwszego trailera cały net o tym trąbił, tak więc z całym szacunem dla Myszaqa, ten przytoczył jedynie ogólnie znany w kręgach fanów motyw.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pojawił się patch poprawiający coś tam w multi :P pełen spis poprawek na onlinecenter.pl

Wsyzstko byloby super jakby ten patch nie popsul mi singla , po wgraniu tej zaje&$^% łatki gra chodzi wolniej , przycina , golym okiem widac ze zmniejszono liczbe klatek i albo mi sie wydaje albo pare detali otoczenia zostalo wycietych jest tak jakby ... czysciej na ulicach , szczegolnie widac to w pierwszej czesci tam gdzie zaczynamy na samym poczatku. Czekam na potwierdzenie z wasszej strony chodzi mi zwlaszcza o pogorszenie sie plynnosci gry...

Odnośnik do komentarza
Pojawił się patch poprawiający coś tam w multi :P pełen spis poprawek na onlinecenter.pl

Wsyzstko byloby super jakby ten patch nie popsul mi singla , po wgraniu tej zaje&$^% łatki gra chodzi wolniej , przycina , golym okiem widac ze zmniejszono liczbe klatek i albo mi sie wydaje albo pare detali otoczenia zostalo wycietych jest tak jakby ... czysciej na ulicach , szczegolnie widac to w pierwszej czesci tam gdzie zaczynamy na samym poczatku. Czekam na potwierdzenie z wasszej strony chodzi mi zwlaszcza o pogorszenie sie plynnosci gry...

 

Tez tak mam.U mnie jakby grafika sie pogorszyla sa widoczne zwolnienia ktore wczesniej wystepowaly sporadycznie a do tego czesto zmienia sie jakby jakis filtr wogole nie kminie co sie dzieje.Nie ma to jak next-gen wypuszczaja patcha i pier.dola Ci swietną gre:/

Odnośnik do komentarza

Po dluzszych testach moge stwierdzic na 100 %java script:add_smilie(":catfight:","smid_11")

catfight.gif ze gra po wgraniu patcha dziala o wiele gorzej , dropy animacji wystepuja co kilkanascie sekund , ale mniejsza o singla , po rozegraniu paru meczy w online stwierdzam ze jest tragicznie, animacje zostaly uproszcone !!! czasami wystepuja sytuacje ze jakis kolo wsiada do auta jedzie w moja strone a auto porusza sie nie krecac kolami , wyglada to tak jakby auto plynelo , wogole teraz fizyka szwankuje calkowicie , czasami postacie po potraceniu dziwnie sie zachowuja :( , co z wami Rockstar , testujcie cos wiecej zanim wydacie ! :catfight:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...