Skocz do zawartości

System Of A Down


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Serj Tankian - Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego (20.06.2010)

 

 

Ledwo co wysiadłem z autobusu na dworcu Zachodnim (Warszawa) wracając z koncertu Pattona z Holandii (również z orkiestrą) i odrazu poszedłem na kolejny koncert z orkiestrą Tak a propos Tankiana to zrzyna trochę chłopina z twórczościa Pattona już od lat (patrz System of a Down z Faith No More...) teraz z kolei wymyślił sobie płytę z orkiestrą i koncerty (Patton powołał taki projekt już w 2007r.) nawet na koncertach wystepuję w białym garniturze podobnym do tego w jakim wystepuje Patton... A wracając do koncertu to się trochę zdziwiłem, bo wyprzedał się prawie cały ok. 4tys ludzi a ceny biletów były nie małe (140zł i 170zł) Pod sceną dominowała średnia wieku 16-22 trochę dziwnie się czułem wśród takich dzieci odrazu przypomniał mi się koncert Linkin Park w Chorzowie:) Koncert był fajny polska publicznośc nie zawiodła przyjeła Tankiana znakomicie. Ale jakoś te utwory Tankiana zlewają się i są bardzo podobno do siebie, ale musiałem sobie zrobić próbę generalną przed koncertem mistrza Pattona, który też da koncert z polską orkiestrą 22 lipca we Wroclawiu:)

 

Nagrałem cały koncert a także próbę przed koncertem gdzie Tankian miał parę wpadek co można zobaczyc na moich klipach:)

 

 

Setlista:

 

Feed Us

Borders Are

Blue

Sky Is Over

Lie Lie Lie

Money

Baby

Gate 21

Peace Be Revenged

The Charade

Honking Antelope

Saving Us

Disowned

Elect the Dead

Falling Stars

Beethoven's Cunt

Empty Walls

 

 

Peace Be Revenged - Soundcheck -

 

Beethoven's Cunt - Soundcheck -

 

Sky Is Over -

 

Elect The Dead -

(Tankian pyta się czy głosowaliśmy na Kaczyńskiego:)

 

Empty Walls -

 

Serj Tankian - Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego (20.06.2010)

 

 

Ledwo co wysiadłem z autobusu na dworcu Zachodnim (Warszawa) wracając z koncertu Pattona z Holandii (również z orkiestrą) i odrazu poszedłem na kolejny koncert z orkiestrą Tak a propos Tankiana to zrzyna trochę chłopina z twórczościa Pattona już od lat (patrz System of a Down z Faith No More...) teraz z kolei wymyślił sobie płytę z orkiestrą i koncerty (Patton powołał taki projekt już w 2007r.) nawet na koncertach wystepuję w białym garniturze podobnym do tego w jakim wystepuje Patton... A wracając do koncertu to się trochę zdziwiłem, bo wyprzedał się prawie cały ok. 4tys ludzi a ceny biletów były nie małe (140zł i 170zł) Pod sceną dominowała średnia wieku 16-22 trochę dziwnie się czułem wśród takich dzieci odrazu przypomniał mi się koncert Linkin Park w Chorzowie:) Koncert był fajny polska publicznośc nie zawiodła przyjeła Tankiana znakomicie. Ale jakoś te utwory Tankiana zlewają się i są bardzo podobno do siebie, ale musiałem sobie zrobić próbę generalną przed koncertem mistrza Pattona, który też da koncert z polską orkiestrą 22 lipca we Wroclawiu:)

 

Nagrałem cały koncert a także próbę przed koncertem gdzie Tankian miał parę wpadek co można zobaczyc na moich klipach:)

 

 

Setlista:

 

Feed Us

Borders Are

Blue

Sky Is Over

Lie Lie Lie

Money

Baby

Gate 21

Peace Be Revenged

The Charade

Honking Antelope

Saving Us

Disowned

Elect the Dead

Falling Stars

Beethoven's Cunt

Empty Walls

 

 

Peace Be Revenged - Soundcheck -

 

Beethoven's Cunt - Soundcheck -

 

Sky Is Over -

 

Elect The Dead -

(Tankian pyta się czy głosowaliśmy na Kaczyńskiego:)

 

Empty Walls -

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

SOAD było rewelacyjne, to mój ulubiony zespół rockowy, a ich "ATWA",i "Toxicity" znajdują się w scisłej czołówce moich ulubionych kawałków. Brzmienie mają takie przyjemnie powerskie, a wokal jest obłędny: głęboki, i hipnotyzujący. To nowe SOB niestety nie dorasta do pięt temu wspaniałemu zespołowi.

PS: Mój kolega twierdzi, że Linkin Park jest lepszy :rolleyes: .

Edytowane przez jan95kes
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...