Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

Tia Stephen Fry jest generalnie spoko, tylko jakos tak wywiad wypadl nudnawo. Challenge byl dobry, akcje z pilotem mnie rozwalily po calosci :D Najlepsze byly smaczki w biurze top gear, bylo tego cala masa, niektore genialnie jak

Stig wsadzajacy glowe do fotokopiarki

. Rezultat wyscigu na koncu do przewidzenia, gdyby jezdzili w lepszych warunkach ( chlodniej i mniej suche powietrze ) przewaga bylaby jeszcze wieksza.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tutaj zajrzalem i jesli szukacie zrodla dobrego mysle to : http://www.bbc.co.uk/iplayer/ .Nie wiem czy sie zmienily zasady ale po emisji programu na tej stronie przez tydzien mozna go obejrzec.

Nie wiem czy to nie jest lans , ale swego czasu przez 3 lata pracowalem w BBC i nie raz bylem w programie czy tez rozmawialem z tworcami.Mala rzecz ale zawsze cos.

 

EDIT:Wyglada ze jednak lans bo od razu do rodzynow powedrowalem hehe.Moze byc.Choc rodzyna w tym nie widze jak bym nie spojrzal.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Tak tutaj zajrzalem i jesli szukacie zrodla dobrego mysle to : http://www.bbc.co.uk/iplayer/ .Nie wiem czy sie zmienily zasady ale po emisji programu na tej stronie przez tydzien mozna go obejrzec.

Nie wiem czy to nie jest lans , ale swego czasu przez 3 lata pracowalem w BBC i nie raz bylem w programie czy tez rozmawialem z tworcami.Mala rzecz ale zawsze cos.

Generalnie wszystko co pokazuje w internecie BBC nie dziala w Polsce bez kombinowania, lepiej sciagnac sobie torrenta z finalgear.com .

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcześniej jak sie komuś niecierpliwi to może chyba oglądać na żywo przez ten program, ale warto poczekać do poniedziałku rano już o 6 można spokojnie znaleźć file po 700 mb z ponad 5000 kawałków więc idzie super szybko. w ciągu 25 minut cały odcinek jest już na dysku w między czasie pełne kawałki wciąż dochodzą. taką ma popularność w internecie że ludziska masowo dzielą się tym co akurat mają.

 

wracając do odcinka to zawsze pomijam bezwartościowych gości bo przynudzają, no chyba że czasami pojawi sie ktoś z F1, pewnie następny będzie Alonso, button już był hamilton też więc nxt obstawiam właśnie Alonso.

Odnośnik do komentarza

Kocham ten program. Mimo tylu sezonów wciąż trzyma poziom. Kiedyś oglądałem go na TVN Turbo ale zakończyli puszczać go po 9 sezonie. Dopiero 2 tygodnie temu postanowiłem nadrobić zaległości i dawkuję go sobie codziennie. Świetny program. Po obejrzeniu jednego mam chęć na jeszcze i jeszcze :) Został mi już tylko ostatni odc 12 sezonu i zabieram się za sezon 13.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że dziś jest poniedziałek i mówie, co jest, nie ma top geara? Nie było wczoraj? No dobra... To zobaczymy sobie tego Top Gear Aussie... Okej, trzech typa, gadają w jakimś dziwnym języku (potem jak już przyzwyczaiłem się do akcentu okazało się, że jednak to jest angielski) i są zajefajni :D Pomysłów mają dużo

budowa i wyścig samochodów z silnikiem elektrycznym

, byli na najlepszym torze świata czyli Oran Park no i ogólnie dobry program. Chociaż nudniejszy bo mniej w nim humoru i za dużo australijskich samochodów (jakieś komodory w ogóle :D ale w sumie fajne te ich autka ;)). Teraz wiem co będę oglądał jak się skończy najnowszy sezon TG.

 

Ale na szczęście dziś jest dopiero niedziela i jutro sobie obejrzę "naszego" Top Geara, ehehe.

Odnośnik do komentarza

No są drętwi, drętwe auta ale pomysłów trochę mają - można oglądać z braku laku, a oglądał ktoś fifth gear? Ja widziałem wyrywkowo ale coś mi się nie chciało oglądać tego, warto się tym zainteresować czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza

Mozliwy maly spoiler ->

 

Jay Leno bedzie w tej serii w SIARP jeszcze? Orientuje sie ktos? Bo wsadzenie tych dwóch ego do jednego dialogu to bedzie rzecz niecodzienna i juz sikam z niecierpliwosci, tym bardziej ze za obydwiema osobistosciami przepadam wrecz :D.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...